Materiale nga:                              Ju klikoni në                  ...
Prochain SlideShare
Loading in …5
×

E Drejta Nderkombetare private (komplet)

20,723 views
20,178 views

Published on

E Drejta Nderkombetare private (komplet) postuar nga m.d.

1 Comment
3 mentions J'aime
Statistiques
Remarques
Aucun téléchargement
Vues
Total des vues
20,723
On SlideShare
0
À partir des ajouts
0
Nombre d'ajouts
3
Actions
Partages
0
Téléchargements
255
Commentaires
1
J'aime
3
Ajouts 0
No embeds

No notes for slide

E Drejta Nderkombetare private (komplet)

 1. 1. Materiale nga: Ju klikoni në PDF ikonaE Drejta Nderkombetare privateLeksion 1 Adobe Acrobat Objekti dhe detyrat e te drejtes nderkombetare private DocumentLeksion 2 Adobe Acrobat Burimet e se Drejtes Nderkombetare Private DocumentLeksion 3 Marredheniet Juridike Nderkombetare Adobe Acrobat DocumentLeksion 4 Marredheniet e Konfliktit Ndertimi dhe Vecorite e Saj Adobe Acrobat DocumentLeksion 5 Adobe Acrobat Kualifikimi Ligjor DocumentLeksion 6 Adobe Acrobat Pronesia ne te drejten nderkombetare private DocumentLeksion 7 Adobe Acrobat Trashegimia ne te Drejten Nderkombetare Private DocumentLeksion 8 Martesa ne te drejten nderkombetare private Done by: marjandodaj@msn.com Adobe Acrobat

×