SlideShare une entreprise Scribd logo
1  sur  8
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ЖОВТНЕВОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
    Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 97




                Відкритий урок
                  з теми:
      День народження
                    в 2 класі


                        Розробила:
                         Вчитель англійської мови
                         Фролова Людмила Миколаївна




                  м. Кривий Ріг
План – конспект уроку № 42 в 2 класі
Тема: Іграшки.
Підтема: День народження.
Цілі уроку:
Практична:
     практикувати учнів у вживанні слів та виразів з теми «День народження»;
     ввести вираз класного вжитку “Raise your hands”;
     відпрацювати структури “What a …!” та “I like it” у діалогічному мовленні;
     повторити абетку;
     тренувати учнів у читанні віршів напам’ять та виконанні пісень англійською
     мовою.
Освітня:
розширювати освітній кругозір учнів з вживання слів та виразів з теми «День
народження».
Розвиваюча:
     розвивати навички зв’язного мовлення учнів;
     удосконалювати фонетичні та лексичні навички;
     розвивати уміння діалогічного мовлення;
     розвивати навички читання та письма;
     розвивати пам'ять, увагу, мислення учнів.
Виховна:
     виховувати в учнів культуру спілкування англійською мовою;
     виховувати повагу до англійських традицій;
     виховувати почуття колективізму.
Обладнання:
Підручник, англійська абетка, картки з буквами, малюнок торту, паперові свічки,
опорні схеми, фарби, іграшковий ведмедик, картки з ЛО.
                             Схематичний план уроку.
І Організаційна частина уроку.
  1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.
  2. Мовна розминка. Пісня “Happy Birthday”
ІІ Основна частина уроку.
  1. Фонетична зарядка. Гра “Name the letter”.
  2. Перевірка домашнього завдання.
     1) Перевірка засвоєння нових ЛО:
а) гра “Show me …”;
          б) гра в парах “What is it?”
       2) Читання тексту. Гра “Перекладач”.
       3) Декламування віршів напам’ять.
  3.   Фізкультхвилинка.
  4.   Подання нового мовного матеріалу.
       1) Введення нових ЛО.
       2) Читання діалогу за вчителем.
       3) Контроль розуміння. Гра “Find the sentence”.
       4) Розігрування сценки святкування дня народження.
  5.   Письмо. Гра “A Zoo”
  6.   Пісня “The ABC Song”
ІІІ Заключна частина уроку.
  1. Пояснення домашнього завдання.
  2. Підведення підсумків уроку.
  3. Завершення уроку.

                                         Хід уроку.
І Організаційна частина уроку.
  1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.
  T: Stand up, please! Good morning, children!
  Учні вітають вчителя віршем “Good morning”.
  T: Sit down. Let’s start our lesson. Today’s topic is “Birthday”.
  Тема нашого уроку «День народження». На минулому уроці ми закінчили вивчати
  всі англійські букви. Як ви вважаєте, хто у нас сьогодні іменинник?
  Р: Англійський алфавіт.
  T: You are right. Ви праві “The English Alphabet”, який приїхав до нас в гості на
  поїзді. Однак по дорозі загубились маленькі букви. Для того, щоб паровозик зміг
  поїхати далі, нам потрібно знайти букви та посадити їх в потрібні вагончики.
  Діти, що ви звичайно роблять на дні народженні?
  P: Грають, танцюють, дарують подарунки, співають, спілкуються.
  T: Today we shall play, recite poems , dance, sing songs.
  2. Мовна розминка. Пісня “Happy Birthday”.
  T: Let’s sing song “Happy Birthday”.
ІІ Основна частина уроку.
  1. Фонетична зарядка. Гра “Name the letter”.
T: Look at the blackboard. Here you can see a cake with the candles.
  Вам потрібно вибрати свічку будь-якого кольору, прочитати на зворотному боці
  звук і назвати відповідну букву (i, m, n, o, r, z, s, v, t).
  Who will be the first? Raise your hands! What is your favourite colour? Take the candle!
  2. Перевірка домашнього завдання.
     1) Перевірка засвоєння нових ЛО:
        а) гра “Show me …”
 T: Давайте повторимо слова, які ми вивчили на мину лому уроці. Приготуйте свої
малюнки. Let’s play а game “Show me”. ( Вчитель називає слово, діти показують
відповідний малюнок.)
        б) гра в парах “What is it?”
 P1: показує малюнок і запитує: What is it?
P2: What a nice cake!
     2) Читання тексту. Гра “Перекладач”.
     T: Open your books at page 89. Let’s read the text and play a game “ Translator”.
     (Один учень читає, інший перекладає речення.)
     3) Декламування віршів напам’ять.
     Т: Ми з вами вже знайшли 9 букв, які загубились. Для того, щоб знайти наступні
     букви, потрібно розповісти віршики, присвячені цим буквам. Who wants to recite
     a poem? Raise your hands? ( Учні за бажанням декламують вірші, присвячені
     буквам a, с, d, е, h, p, u, w, x).
  3. Фізкультхвилинка. “Show a letter”.
  T: I think you are tired a little. Stand up, please. Let’s do some exercises and play the
  game “Show a letter”.
  (Учні під музику показують різні букви: T, P, R, F, I, L, J, C, O, Y, X).
  4. Подання нового мовного матеріалу.
     1) Введення нових ЛО.
     T: Now open your books at page 90.Look at the pictures, listen and repeat. Paints-
     Jack-in the box – Open and see! Учні розглядають малюнки на с. 90 і повторюють
     слова за вчителем).
     Look at the paints. Name the colours. (Учні називають кольори).
     2) Читання діалогу.
     T: Look, listen and repeat the dialogue. (Учні читають діалог за вчителем).
     3) Контроль розуміння. Гра “Find the sentence”.
     T: Let’s play a game. I read the sentence in Ukrainian. You find it quickly in the
     dialogue. Джек-стрибунець. Що в коробці? Цей подарунок для тебе. Відкрий і
     побачиш. Мені він подобається.
4) Розігрування сценки.
     T: Let’s act out the birthday party. Pair work.
     ( Учні в парах розігрують сценку за зразком).
  5. Письмо. Гра “A Zoo”
  T: Let’s find the rest letters. Давайте знайдемо інші букви англійського алфавіту.
  Вони побігли до зоопарку. Look at the pictures. Whom can you see?
  Ps: A giraffe and a monkey.
  T: Вони допоможуть нам знайти зугублені букви.У жирафа довга шия, тож він буде
  шукати букви вгорі. У мавпи довгий хвостик, тому вона шукатиме букви внизу.
  Вам потрібно виписати високі букви біля жирафу, a букви з хвостиком - біля мавпи.
  (Учні виписують букви b, g, q, l, f, y, k, j в потрібних місцях).
  T: Пасажири всі в вагонах.
  Більш немає вільних місць.
  Нам горить зелене світло.
  Можна їхати вперед!
  6. Пісня “The ABC Song”
  T: Let’s sing “The ABC Song”.
ІІІ Заключна частина уроку.
  1. Пояснення домашнього завдання.
  T: Open your day-books and write down your home task.
  Вивчити нові слова на с. 90 та принести листівку-вітання з днем народження.
  2. Підведення підсумків уроку.
  Т: Вам сподобався урок? Що найбільш запам’яталось вам сьогодні на уроці? На
  початку уроку ви сказали, що на день народження дарують подарунки. Ви всі
  сьогодні старанно працювали, тому я вам подарую маленький паровозик з
  англійським алфавітом.
  3. Завершення уроку.
  Т: Stand up. The lesson is over. Thank you. Good-bye.
конспект уроку в 2 класі з теми день народження
конспект уроку в 2 класі з теми день народження
конспект уроку в 2 класі з теми день народження

Contenu connexe

Tendances

семIнар завучiв.дудяк л.я.
семIнар завучiв.дудяк л.я.семIнар завучiв.дудяк л.я.
семIнар завучiв.дудяк л.я.Andy Levkovich
 
Інтерактивний плакат як засіб візуалізації навчального процесу
Інтерактивний плакат як засіб візуалізації навчального процесуІнтерактивний плакат як засіб візуалізації навчального процесу
Інтерактивний плакат як засіб візуалізації навчального процесуOlena Sergiivna
 
Vidokremleni chleny rechennya
Vidokremleni chleny rechennyaVidokremleni chleny rechennya
Vidokremleni chleny rechennyavalentina31415
 
презентація досвіду
презентація досвідупрезентація досвіду
презентація досвідуOlena Maxun
 
рекомендовані теми учнівських робіт ман світова література
рекомендовані теми  учнівських робіт ман  світова літературарекомендовані теми  учнівських робіт ман  світова література
рекомендовані теми учнівських робіт ман світова літератураrmk-resh
 
Презентація до Дня Соборності 12 ХТ.pptx
Презентація до Дня Соборності 12 ХТ.pptxПрезентація до Дня Соборності 12 ХТ.pptx
Презентація до Дня Соборності 12 ХТ.pptxktgg
 
ЯРОСЛАВ МУДРИЙ - видатний державний діяч Київської Русі
ЯРОСЛАВ МУДРИЙ - видатний державний діяч Київської Русі ЯРОСЛАВ МУДРИЙ - видатний державний діяч Київської Русі
ЯРОСЛАВ МУДРИЙ - видатний державний діяч Київської Русі Інна Мельник
 
Портфоліо Викладача Бериславського педагогічного коледжу Малової І. О.
Портфоліо Викладача Бериславського педагогічного коледжу Малової І. О.Портфоліо Викладача Бериславського педагогічного коледжу Малової І. О.
Портфоліо Викладача Бериславського педагогічного коледжу Малової І. О.galina90210
 
Повторення вивченого про прикметник як частину мови. 4 клас
Повторення вивченого про прикметник як частину мови. 4 класПовторення вивченого про прикметник як частину мови. 4 клас
Повторення вивченого про прикметник як частину мови. 4 класКовпитська ЗОШ
 
Позакласне читання 4 клас (Конспекти уроків)
Позакласне читання 4 клас (Конспекти уроків)Позакласне читання 4 клас (Конспекти уроків)
Позакласне читання 4 клас (Конспекти уроків)Ковпитська ЗОШ
 
Навчальна програма з української літератури для 5 кл. (підручник Авраменка О.)
Навчальна програма з української літератури для 5 кл. (підручник Авраменка О.)Навчальна програма з української літератури для 5 кл. (підручник Авраменка О.)
Навчальна програма з української літератури для 5 кл. (підручник Авраменка О.)Adriana Himinets
 
Календарний план навч_виховної роботи ГПД І семестр
Календарний план навч_виховної роботи ГПД І семестрКалендарний план навч_виховної роботи ГПД І семестр
Календарний план навч_виховної роботи ГПД І семестрКовпитська ЗОШ
 
4 клас ДПА Читання 2014
4 клас ДПА Читання 20144 клас ДПА Читання 2014
4 клас ДПА Читання 2014snakee0201
 
презентація використання ікт на уроках математики
презентація використання ікт на уроках математикипрезентація використання ікт на уроках математики
презентація використання ікт на уроках математикиСветлана Брюховецкая
 

Tendances (20)

семIнар завучiв.дудяк л.я.
семIнар завучiв.дудяк л.я.семIнар завучiв.дудяк л.я.
семIнар завучiв.дудяк л.я.
 
Інтерактивний плакат як засіб візуалізації навчального процесу
Інтерактивний плакат як засіб візуалізації навчального процесуІнтерактивний плакат як засіб візуалізації навчального процесу
Інтерактивний плакат як засіб візуалізації навчального процесу
 
Vidokremleni chleny rechennya
Vidokremleni chleny rechennyaVidokremleni chleny rechennya
Vidokremleni chleny rechennya
 
презентація досвіду
презентація досвідупрезентація досвіду
презентація досвіду
 
Робочі картки 5 клас укр літ І семестр (1).pdf
Робочі картки 5 клас укр літ І семестр (1).pdfРобочі картки 5 клас укр літ І семестр (1).pdf
Робочі картки 5 клас укр літ І семестр (1).pdf
 
рекомендовані теми учнівських робіт ман світова література
рекомендовані теми  учнівських робіт ман  світова літературарекомендовані теми  учнівських робіт ман  світова література
рекомендовані теми учнівських робіт ман світова література
 
Презентація до Дня Соборності 12 ХТ.pptx
Презентація до Дня Соборності 12 ХТ.pptxПрезентація до Дня Соборності 12 ХТ.pptx
Презентація до Дня Соборності 12 ХТ.pptx
 
ЯРОСЛАВ МУДРИЙ - видатний державний діяч Київської Русі
ЯРОСЛАВ МУДРИЙ - видатний державний діяч Київської Русі ЯРОСЛАВ МУДРИЙ - видатний державний діяч Київської Русі
ЯРОСЛАВ МУДРИЙ - видатний державний діяч Київської Русі
 
Портфоліо Викладача Бериславського педагогічного коледжу Малової І. О.
Портфоліо Викладача Бериславського педагогічного коледжу Малової І. О.Портфоліо Викладача Бериславського педагогічного коледжу Малової І. О.
Портфоліо Викладача Бериславського педагогічного коледжу Малової І. О.
 
Повторення вивченого про прикметник як частину мови. 4 клас
Повторення вивченого про прикметник як частину мови. 4 класПовторення вивченого про прикметник як частину мови. 4 клас
Повторення вивченого про прикметник як частину мови. 4 клас
 
портфоліо ман
портфоліо манпортфоліо ман
портфоліо ман
 
Позакласне читання 4 клас (Конспекти уроків)
Позакласне читання 4 клас (Конспекти уроків)Позакласне читання 4 клас (Конспекти уроків)
Позакласне читання 4 клас (Конспекти уроків)
 
м.вороний
м.вороний м.вороний
м.вороний
 
182
182182
182
 
Навчальна програма з української літератури для 5 кл. (підручник Авраменка О.)
Навчальна програма з української літератури для 5 кл. (підручник Авраменка О.)Навчальна програма з української літератури для 5 кл. (підручник Авраменка О.)
Навчальна програма з української літератури для 5 кл. (підручник Авраменка О.)
 
Календарний план навч_виховної роботи ГПД І семестр
Календарний план навч_виховної роботи ГПД І семестрКалендарний план навч_виховної роботи ГПД І семестр
Календарний план навч_виховної роботи ГПД І семестр
 
4 клас ДПА Читання 2014
4 клас ДПА Читання 20144 клас ДПА Читання 2014
4 клас ДПА Читання 2014
 
презентація використання ікт на уроках математики
презентація використання ікт на уроках математикипрезентація використання ікт на уроках математики
презентація використання ікт на уроках математики
 
Науковий апарат дослідження
Науковий апарат дослідженняНауковий апарат дослідження
Науковий апарат дослідження
 
Презентація-огляд «У мові рідній — і минуле, й майбуття…» (до Міжнародного дн...
Презентація-огляд «У мові рідній — і минуле, й майбуття…» (до Міжнародного дн...Презентація-огляд «У мові рідній — і минуле, й майбуття…» (до Міжнародного дн...
Презентація-огляд «У мові рідній — і минуле, й майбуття…» (до Міжнародного дн...
 

Similaire à конспект уроку в 2 класі з теми день народження

Узагальнення знань про слова що означають назви предмета
Узагальнення знань про слова що означають назви предмета Узагальнення знань про слова що означають назви предмета
Узагальнення знань про слова що означають назви предмета Semenuk
 
проект Nursery rhymes на уроках англійської мови в початкових класах
проект Nursery rhymes на уроках англійської мови в початкових класахпроект Nursery rhymes на уроках англійської мови в початкових класах
проект Nursery rhymes на уроках англійської мови в початкових класахSergiy Sydoriv
 
Розробка уроку у 10 класі
Розробка уроку у 10 класіРозробка уроку у 10 класі
Розробка уроку у 10 класіekaterinapronoza
 
Урок в 10 класі на нету "Мистецтво"
Урок в 10 класі на нету "Мистецтво"Урок в 10 класі на нету "Мистецтво"
Урок в 10 класі на нету "Мистецтво"ekaterinapronoza
 
Урок розвитку зв'язного мовлення 4 клас (РЗМ)
Урок розвитку зв'язного мовлення 4 клас (РЗМ)Урок розвитку зв'язного мовлення 4 клас (РЗМ)
Урок розвитку зв'язного мовлення 4 клас (РЗМ)Ковпитська ЗОШ
 
Письмо великої букви Т. Написання складів, слів і речень. Звуковий аналіз слів
Письмо великої букви Т. Написання складів, слів і речень. Звуковий аналіз слівПисьмо великої букви Т. Написання складів, слів і речень. Звуковий аналіз слів
Письмо великої букви Т. Написання складів, слів і речень. Звуковий аналіз слівКовпитська ЗОШ
 
українська мова
українська моваукраїнська мова
українська моваAndrey Goroshko
 
навчання грамоти і 1
навчання грамоти  і 1навчання грамоти  і 1
навчання грамоти і 1iruska_38
 
українська мова. усний курсю 1 клас. хорошковська о, палій н.
українська мова. усний курсю 1 клас. хорошковська о, палій н.українська мова. усний курсю 1 клас. хорошковська о, палій н.
українська мова. усний курсю 1 клас. хорошковська о, палій н.Olesea_Moldovan
 
Закріплення вимови і написання слів з апострофом. Звуко-буквений аналіз с...
Закріплення вимови  і написання  слів з апострофом.  Звуко-буквений аналіз  с...Закріплення вимови  і написання  слів з апострофом.  Звуко-буквений аналіз  с...
Закріплення вимови і написання слів з апострофом. Звуко-буквений аналіз с...Ковпитська ЗОШ
 
скринька скоромовок урок читання у 2 класі
скринька  скоромовок    урок читання  у 2 класіскринька  скоромовок    урок читання  у 2 класі
скринька скоромовок урок читання у 2 класіОксана Кикоть
 
6 англ плахотник_мартинова_2001_укр
6 англ плахотник_мартинова_2001_укр6 англ плахотник_мартинова_2001_укр
6 англ плахотник_мартинова_2001_укрAira_Roo
 
Автоматизація звука [с] в мовленні.
Автоматизація звука [с] в мовленні.Автоматизація звука [с] в мовленні.
Автоматизація звука [с] в мовленні.Вікторія Смірнова
 
Календарно-тематичне планування підготовчих занять з майбутніми першокласниками
Календарно-тематичне планування підготовчих занять з майбутніми першокласникамиКалендарно-тематичне планування підготовчих занять з майбутніми першокласниками
Календарно-тематичне планування підготовчих занять з майбутніми першокласникамиКовпитська ЗОШ
 

Similaire à конспект уроку в 2 класі з теми день народження (20)

140
140140
140
 
1
11
1
 
Узагальнення знань про слова що означають назви предмета
Узагальнення знань про слова що означають назви предмета Узагальнення знань про слова що означають назви предмета
Узагальнення знань про слова що означають назви предмета
 
проект Nursery rhymes на уроках англійської мови в початкових класах
проект Nursery rhymes на уроках англійської мови в початкових класахпроект Nursery rhymes на уроках англійської мови в початкових класах
проект Nursery rhymes на уроках англійської мови в початкових класах
 
Розробка уроку у 10 класі
Розробка уроку у 10 класіРозробка уроку у 10 класі
Розробка уроку у 10 класі
 
Урок в 10 класі на нету "Мистецтво"
Урок в 10 класі на нету "Мистецтво"Урок в 10 класі на нету "Мистецтво"
Урок в 10 класі на нету "Мистецтво"
 
Урок розвитку зв'язного мовлення 4 клас (РЗМ)
Урок розвитку зв'язного мовлення 4 клас (РЗМ)Урок розвитку зв'язного мовлення 4 клас (РЗМ)
Урок розвитку зв'язного мовлення 4 клас (РЗМ)
 
Письмо великої букви Т. Написання складів, слів і речень. Звуковий аналіз слів
Письмо великої букви Т. Написання складів, слів і речень. Звуковий аналіз слівПисьмо великої букви Т. Написання складів, слів і речень. Звуковий аналіз слів
Письмо великої букви Т. Написання складів, слів і речень. Звуковий аналіз слів
 
1
11
1
 
українська мова
українська моваукраїнська мова
українська мова
 
171
171171
171
 
18.
18.18.
18.
 
навчання грамоти і 1
навчання грамоти  і 1навчання грамоти  і 1
навчання грамоти і 1
 
українська мова. усний курсю 1 клас. хорошковська о, палій н.
українська мова. усний курсю 1 клас. хорошковська о, палій н.українська мова. усний курсю 1 клас. хорошковська о, палій н.
українська мова. усний курсю 1 клас. хорошковська о, палій н.
 
Закріплення вимови і написання слів з апострофом. Звуко-буквений аналіз с...
Закріплення вимови  і написання  слів з апострофом.  Звуко-буквений аналіз  с...Закріплення вимови  і написання  слів з апострофом.  Звуко-буквений аналіз  с...
Закріплення вимови і написання слів з апострофом. Звуко-буквений аналіз с...
 
скринька скоромовок урок читання у 2 класі
скринька  скоромовок    урок читання  у 2 класіскринька  скоромовок    урок читання  у 2 класі
скринька скоромовок урок читання у 2 класі
 
українська мова.Doc
українська мова.Docукраїнська мова.Doc
українська мова.Doc
 
6 англ плахотник_мартинова_2001_укр
6 англ плахотник_мартинова_2001_укр6 англ плахотник_мартинова_2001_укр
6 англ плахотник_мартинова_2001_укр
 
Автоматизація звука [с] в мовленні.
Автоматизація звука [с] в мовленні.Автоматизація звука [с] в мовленні.
Автоматизація звука [с] в мовленні.
 
Календарно-тематичне планування підготовчих занять з майбутніми першокласниками
Календарно-тематичне планування підготовчих занять з майбутніми першокласникамиКалендарно-тематичне планування підготовчих занять з майбутніми першокласниками
Календарно-тематичне планування підготовчих занять з майбутніми першокласниками
 

Plus de Andrey Goroshko

відлуння афганських гір
відлуння афганських гірвідлуння афганських гір
відлуння афганських гірAndrey Goroshko
 
відділ освіти виконкому жовтневої у місті
відділ освіти виконкому жовтневої у містівідділ освіти виконкому жовтневої у місті
відділ освіти виконкому жовтневої у містіAndrey Goroshko
 
презентація клубноъ години
презентація клубноъ годинипрезентація клубноъ години
презентація клубноъ годиниAndrey Goroshko
 
презент. (моя) по теме ударение 5 кл
презент. (моя) по теме ударение 5 клпрезент. (моя) по теме ударение 5 кл
презент. (моя) по теме ударение 5 клAndrey Goroshko
 
Imya suschestvitelnoe-5-klass-prezentatsiya
Imya suschestvitelnoe-5-klass-prezentatsiyaImya suschestvitelnoe-5-klass-prezentatsiya
Imya suschestvitelnoe-5-klass-prezentatsiyaAndrey Goroshko
 
спортивні кросворди
спортивні кросвордиспортивні кросворди
спортивні кросвордиAndrey Goroshko
 
засоби фізичного виховання учнів молодшого шкільного віку
засоби фізичного виховання учнів молодшого шкільного вікузасоби фізичного виховання учнів молодшого шкільного віку
засоби фізичного виховання учнів молодшого шкільного вікуAndrey Goroshko
 
планування роботи з фізичного виховання школярів
планування роботи з фізичного виховання школярівпланування роботи з фізичного виховання школярів
планування роботи з фізичного виховання школярівAndrey Goroshko
 
документ Microsoft office word 97 2003
документ Microsoft office word 97   2003документ Microsoft office word 97   2003
документ Microsoft office word 97 2003Andrey Goroshko
 

Plus de Andrey Goroshko (20)

3
33
3
 
5
55
5
 
4
44
4
 
2
22
2
 
1
11
1
 
план роботи 1
план роботи 1план роботи 1
план роботи 1
 
відлуння афганських гір
відлуння афганських гірвідлуння афганських гір
відлуння афганських гір
 
м
мм
м
 
01
0101
01
 
відділ освіти виконкому жовтневої у місті
відділ освіти виконкому жовтневої у містівідділ освіти виконкому жовтневої у місті
відділ освіти виконкому жовтневої у місті
 
кросворд
кросвордкросворд
кросворд
 
презентація клубноъ години
презентація клубноъ годинипрезентація клубноъ години
презентація клубноъ години
 
презент. (моя) по теме ударение 5 кл
презент. (моя) по теме ударение 5 клпрезент. (моя) по теме ударение 5 кл
презент. (моя) по теме ударение 5 кл
 
Imya suschestvitelnoe-5-klass-prezentatsiya
Imya suschestvitelnoe-5-klass-prezentatsiyaImya suschestvitelnoe-5-klass-prezentatsiya
Imya suschestvitelnoe-5-klass-prezentatsiya
 
спортивні кросворди
спортивні кросвордиспортивні кросворди
спортивні кросворди
 
народні ігри
народні ігринародні ігри
народні ігри
 
засоби фізичного виховання учнів молодшого шкільного віку
засоби фізичного виховання учнів молодшого шкільного вікузасоби фізичного виховання учнів молодшого шкільного віку
засоби фізичного виховання учнів молодшого шкільного віку
 
планування роботи з фізичного виховання школярів
планування роботи з фізичного виховання школярівпланування роботи з фізичного виховання школярів
планування роботи з фізичного виховання школярів
 
документ Microsoft office word 97 2003
документ Microsoft office word 97   2003документ Microsoft office word 97   2003
документ Microsoft office word 97 2003
 
шкт
шктшкт
шкт
 

конспект уроку в 2 класі з теми день народження

  • 1. ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ЖОВТНЕВОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 97 Відкритий урок з теми: День народження в 2 класі Розробила: Вчитель англійської мови Фролова Людмила Миколаївна м. Кривий Ріг
  • 2. План – конспект уроку № 42 в 2 класі Тема: Іграшки. Підтема: День народження. Цілі уроку: Практична: практикувати учнів у вживанні слів та виразів з теми «День народження»; ввести вираз класного вжитку “Raise your hands”; відпрацювати структури “What a …!” та “I like it” у діалогічному мовленні; повторити абетку; тренувати учнів у читанні віршів напам’ять та виконанні пісень англійською мовою. Освітня: розширювати освітній кругозір учнів з вживання слів та виразів з теми «День народження». Розвиваюча: розвивати навички зв’язного мовлення учнів; удосконалювати фонетичні та лексичні навички; розвивати уміння діалогічного мовлення; розвивати навички читання та письма; розвивати пам'ять, увагу, мислення учнів. Виховна: виховувати в учнів культуру спілкування англійською мовою; виховувати повагу до англійських традицій; виховувати почуття колективізму. Обладнання: Підручник, англійська абетка, картки з буквами, малюнок торту, паперові свічки, опорні схеми, фарби, іграшковий ведмедик, картки з ЛО. Схематичний план уроку. І Організаційна частина уроку. 1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку. 2. Мовна розминка. Пісня “Happy Birthday” ІІ Основна частина уроку. 1. Фонетична зарядка. Гра “Name the letter”. 2. Перевірка домашнього завдання. 1) Перевірка засвоєння нових ЛО:
  • 3. а) гра “Show me …”; б) гра в парах “What is it?” 2) Читання тексту. Гра “Перекладач”. 3) Декламування віршів напам’ять. 3. Фізкультхвилинка. 4. Подання нового мовного матеріалу. 1) Введення нових ЛО. 2) Читання діалогу за вчителем. 3) Контроль розуміння. Гра “Find the sentence”. 4) Розігрування сценки святкування дня народження. 5. Письмо. Гра “A Zoo” 6. Пісня “The ABC Song” ІІІ Заключна частина уроку. 1. Пояснення домашнього завдання. 2. Підведення підсумків уроку. 3. Завершення уроку. Хід уроку. І Організаційна частина уроку. 1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку. T: Stand up, please! Good morning, children! Учні вітають вчителя віршем “Good morning”. T: Sit down. Let’s start our lesson. Today’s topic is “Birthday”. Тема нашого уроку «День народження». На минулому уроці ми закінчили вивчати всі англійські букви. Як ви вважаєте, хто у нас сьогодні іменинник? Р: Англійський алфавіт. T: You are right. Ви праві “The English Alphabet”, який приїхав до нас в гості на поїзді. Однак по дорозі загубились маленькі букви. Для того, щоб паровозик зміг поїхати далі, нам потрібно знайти букви та посадити їх в потрібні вагончики. Діти, що ви звичайно роблять на дні народженні? P: Грають, танцюють, дарують подарунки, співають, спілкуються. T: Today we shall play, recite poems , dance, sing songs. 2. Мовна розминка. Пісня “Happy Birthday”. T: Let’s sing song “Happy Birthday”. ІІ Основна частина уроку. 1. Фонетична зарядка. Гра “Name the letter”.
  • 4. T: Look at the blackboard. Here you can see a cake with the candles. Вам потрібно вибрати свічку будь-якого кольору, прочитати на зворотному боці звук і назвати відповідну букву (i, m, n, o, r, z, s, v, t). Who will be the first? Raise your hands! What is your favourite colour? Take the candle! 2. Перевірка домашнього завдання. 1) Перевірка засвоєння нових ЛО: а) гра “Show me …” T: Давайте повторимо слова, які ми вивчили на мину лому уроці. Приготуйте свої малюнки. Let’s play а game “Show me”. ( Вчитель називає слово, діти показують відповідний малюнок.) б) гра в парах “What is it?” P1: показує малюнок і запитує: What is it? P2: What a nice cake! 2) Читання тексту. Гра “Перекладач”. T: Open your books at page 89. Let’s read the text and play a game “ Translator”. (Один учень читає, інший перекладає речення.) 3) Декламування віршів напам’ять. Т: Ми з вами вже знайшли 9 букв, які загубились. Для того, щоб знайти наступні букви, потрібно розповісти віршики, присвячені цим буквам. Who wants to recite a poem? Raise your hands? ( Учні за бажанням декламують вірші, присвячені буквам a, с, d, е, h, p, u, w, x). 3. Фізкультхвилинка. “Show a letter”. T: I think you are tired a little. Stand up, please. Let’s do some exercises and play the game “Show a letter”. (Учні під музику показують різні букви: T, P, R, F, I, L, J, C, O, Y, X). 4. Подання нового мовного матеріалу. 1) Введення нових ЛО. T: Now open your books at page 90.Look at the pictures, listen and repeat. Paints- Jack-in the box – Open and see! Учні розглядають малюнки на с. 90 і повторюють слова за вчителем). Look at the paints. Name the colours. (Учні називають кольори). 2) Читання діалогу. T: Look, listen and repeat the dialogue. (Учні читають діалог за вчителем). 3) Контроль розуміння. Гра “Find the sentence”. T: Let’s play a game. I read the sentence in Ukrainian. You find it quickly in the dialogue. Джек-стрибунець. Що в коробці? Цей подарунок для тебе. Відкрий і побачиш. Мені він подобається.
  • 5. 4) Розігрування сценки. T: Let’s act out the birthday party. Pair work. ( Учні в парах розігрують сценку за зразком). 5. Письмо. Гра “A Zoo” T: Let’s find the rest letters. Давайте знайдемо інші букви англійського алфавіту. Вони побігли до зоопарку. Look at the pictures. Whom can you see? Ps: A giraffe and a monkey. T: Вони допоможуть нам знайти зугублені букви.У жирафа довга шия, тож він буде шукати букви вгорі. У мавпи довгий хвостик, тому вона шукатиме букви внизу. Вам потрібно виписати високі букви біля жирафу, a букви з хвостиком - біля мавпи. (Учні виписують букви b, g, q, l, f, y, k, j в потрібних місцях). T: Пасажири всі в вагонах. Більш немає вільних місць. Нам горить зелене світло. Можна їхати вперед! 6. Пісня “The ABC Song” T: Let’s sing “The ABC Song”. ІІІ Заключна частина уроку. 1. Пояснення домашнього завдання. T: Open your day-books and write down your home task. Вивчити нові слова на с. 90 та принести листівку-вітання з днем народження. 2. Підведення підсумків уроку. Т: Вам сподобався урок? Що найбільш запам’яталось вам сьогодні на уроці? На початку уроку ви сказали, що на день народження дарують подарунки. Ви всі сьогодні старанно працювали, тому я вам подарую маленький паровозик з англійським алфавітом. 3. Завершення уроку. Т: Stand up. The lesson is over. Thank you. Good-bye.