1. КОНСПЕКТ УРОКУ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У 3 КЛАСІ
З ВИКОРИСТАННЯМ ІНТЕРАКТИВНОЇ ДОШКИ PANABOARD
АВТОР: Шаманська Руслана Миколаївна – вчитель англійської мови Гадяцької
спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4
ТЕМА: Тварини. Урок домашнього читання. Дієслово «can».
МЕТА:
• розвивати навики усного мовлення, читання, аудіювання та навики
мовної здогадки;
• практикувати читання буквосполучення -ее- та назв кольорів;
• навчитися розповідати та писати про свої вміння, використовуючи
дієслово –can-
ТИП УРОКУ: Урок домашнього читання. Підсумковий урок з використанням
ІКТ.
ОБЛАДНАННЯ: інтерактивна дошка Panaboard, проектор , ноутбук, колонки.
ДИДАКТИЧНІ МАТЕРІАЛИ: текст для читання, текст пісні “I can”, кросворд.
ХІД УРОКУ:
2. 1 Привітання/ Greeting
2 Оголошення теми уроку/ Announcing of the topic of the lesson
Slide
#1
Учитель звертає
увагу, що це
перший урок
домашнього
читання.
Учні записують у зошит
дату та тему року.
3 Налагодження психологічного клімату. Мотивація учнів до
діяльності. Motivation of the students’ activity.
Slide
#2
Вчитель запитує
учнів, які б види
роботи вони
хотіли виконувати
протягом уроку.
Учні пропонують різні
види діяльності і
записують їх на дошці
за допомогою
маркера.
4 Введення в мовне середовище/ Warm – up
Slide
#3
Вчитель викликає
одного учня
прочитати
загадку.
Учень читає загадку і
намагається відгадати
її. Діти можуть відкрити
зелений квадрат, за
яким захована
відгадка. Учні за
допомогою маркера
пишуть відповідь –
bee- бджола.
5 Практикування читання /Reading practice
Slide
#4
Вчитель наголошує
на правилах
читання
буквосполучення –
ee-
Учні читають слова
хором. Потім обирається
один учень, який буде
виконувати роль
Капітана, що повинен
провести корабель між
айсбергами- словами.
Якщо капітан правильно
прочитав слово, то всі
матроси-учні класу
повинні повторити слово.
Якщо ж капітан
помилився, то всі
мовчать- оскільки
корабель потонув. Гра
«Капітан» продовжується
до 3 разів прочитання.
6 Основна частина уроку
Завдання перед читанням тексту
Slide
#5
Учитель пропонує
назвати головних
героїв тексту та
співставити фрази
героїв з
малюнками.
Учні виходять до дошки,
перетягують відповідні
фрази, читають написане.
Вчитель задає
запитання. Who is
This is a frog.
The frog is green.