Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

Finanse 2

210 vues

Publié le

O finansach w bibliotece

Publié dans : Internet
  • Soyez le premier à commenter

  • Soyez le premier à aimer ceci

Finanse 2

  1. 1. O FINANSACH W BIBLIOTECE Gminna Biblioteka Publiczna Gminy Żary z siedzibą w Bieniowie
  2. 2. Najpierw były ogłoszenia o kursie… Zapraszamy seniorów na kurs „O finansach w bibliotece”
  3. 3. Pani Wanda Wiesława Dębiec wzięła udział w kursie. Można powiedzieć została „przymuszona”.  Z pewnymi obawami, ale rozpoczęła kurs.
  4. 4. W czerwcu 2014r wzięłam udział w kursie, którego tematem było „ O Finansach w Bibliotece”. Odbył on się w naszej bibliotece w Sieniawie Żarskiej w cyklu 5 spotkań. Tematami kursu było: 1-Jak racjonalnie gospodarować budżetem domowym? 2-Bank przez internet. 3-Lokaty , kredyty banki. 4-Ubezpieczenia , polisy. 5-Bank centralny i inne banki.
  5. 5. Później było już tylko lepiej… Na każdym ze spotkań pogłębiałam swoją wiedzę na dany temat. Pracowałam z komputerem , co pozwalało zapoznać się z jego obsługą oraz możliwościami jakie w dzisiejszych czasach daje nam technika komputerowa.
  6. 6. Wymieniałam z innymi uczestniczkami uwagi , przytaczałyśmy przykłady z których warto było by skorzystać i przyznaję się , że niektóre wprowadziłam w codzienne funkcjonowanie. Na tych spotkaniach czułam się bardzo dobrze. Miłą atmosferę wprowadziła Pani prowadząca . Potrafiła umiejętnie nas zachęcić do pracy z komputerem oraz w sposób zrozumiały wprowadziła nas w tematy zajęć.
  7. 7. Oprócz wiedzy ,nawiązała się większa integracja z uczestnikami zajęć. Podobało mi się, że był czas na refleksję , wymianę poglądów oraz dyskusję. Każdy uczestnik kursu mógł znaleźć coś dla siebie. Mnie osobiście najbardziej zaciekawił temat lokaty bankowe, założenie konta internetowego i dokonywania opłat. Po takim kursie nabrałam pewności siebie. Czas spędzony wspominam bardzo miło . Choć dało mi to wiele, to uważam, że można by było zorganizować więcej takich kursów wzbogacając je o inne zagadnienia. Na tych spotkaniach zdałam sobie sprawę ,że w tej gonitwie czasowej coś nam umyka i potrzebna jest pomoc osób profesjonalnych.
  8. 8. Rozdanie certyfikatów Jestem „dyplomowaną finansistką” – żartuje Pani Wiesia

×