Publiciteti

“Publiciteti Ne
Median Vizive”
Lenda:Letersi
Klasa:XIIA
Punoi:Daniela Muhaj
• Pershendetje,
• Jeni lodhur duke kërkuar zgjedhjen më të mirë për të
blerë telefonin i cili i plotëson të gjitha për ju?Jeni
lodhur duke dëgjuar për lajme mbi Iphone 6+ që
përthyhet?Jeni në dilemë se cfarë të zgjidhni?
• Ne ju ofrojmë zgjidhjen më të mirë për ju.
SAMSUNG GALAXY NOTE 4 !!
GATI PER TE SHENUAR !! 
Pse duhet zgjedhur Note4?
Arsyeja kryesore lidhet
me mjeshtërinë artistike
dhe vëmendjen e detajeve
që i është kushtuar. Ka
pamje elegante, ju bën të
ndiheni të plotësuar kur e
keni në dorë, por mbi të
gjitha është krijuar për të
jetuar gjatë!
• Nuk është thjesht korniza e plotë metalike me një dizajn
elegant, por Note 4 i ri sjell edhe opsionet më të mira
për foto dhe video. E kush tha se duhet të jesh fotograf
profesionist? ;)
Opsioni Photo Note i GALAXY Note 4 ju dërgon në një dimension të ri të mbajtjes së
shënimeve! Bëni një foto të një shënimi, kthejeni nga analog në dixhital dhe më pas
bëni ç’të dëshironi me të duke përdorur S-Pen!
Cilësia më e ëmbël e
NOTE4 së ri? Ndoshta
ekrani super AMOLED që
e bën çdo detaj të duket
absolutisht perfekt!
Sa foto të vetvetes bëni në
ditë?
Galaxy Note 4 me një kamer
qëndrore 3.7 megapixel
ju ndihmon ti keni fotot me
cilesinë më të mirë .
U desh pak kohë për ta
zhvilluar, por S-Pen është
tashmë instrumenti më i
saktë që ekziston në
fushën e të shkruarit!
Falë lapsit “ S Pen “ është e mundur që të kopjoni pjesën që dëshironi,ta
dergoni atë apo ta publikoni në rrjetet sociale vetëm me një klik mbi
ekran,pa e komplikuar punën tuaj për ta ruajtur,më pas ta gjejmë kur e
ruajtur dhe ta dergojmë. Gjithashtu mund të hapni shumë dritare ku mund
të navigoni pa asnjë problem.”Multitasking”është një tjetër vecori e Note 4.
Cfarë avantazhesh ka Note 4 nga Iphone 6+?
• Eshtë më i thjeshtë për tu
mbajtur me të dyja duart
dhe nuk është i gjatë sa
Iphone 6+
• Mbahet lehtësisht ne xhep
pa pasur asnjë problem se
mund të përkulet dhe të
prishet.
• Nëse fiket,është më i lehtë
për tu ndezuar sesa një iOS.
• Më e lehtë për të rregulluar
programet sipas deshires,për ti
pasur ato në pjesën kryesore të
telefonit.
• Android është një sistem më i
thjeshtë në përdorim prsh të
marrësh foto nga kompjuteri
juaj është më e lehtë se të
përdoresh iTunes qoftë dhe për
disa foto apo muzik.
“Për t’u ndjerë të vecantë,kjo është
zgjedhja e duhur... Ju mirëpresim
në familjen tonë të madhe.
Bëj diferencën,me mënyrën më të
thjeshtë ...” 
1 sur 12

Recommandé

Ushqimet par
UshqimetUshqimet
UshqimetDaniela Muhaj
971 vues22 diapositives
Sida Shqiperi par
Sida ShqiperiSida Shqiperi
Sida ShqiperiDaniela Muhaj
322 vues23 diapositives
Rilindja,histori..daniela par
Rilindja,histori..danielaRilindja,histori..daniela
Rilindja,histori..danielaDaniela Muhaj
261 vues15 diapositives
Ftesa,letersi..daniela par
Ftesa,letersi..danielaFtesa,letersi..daniela
Ftesa,letersi..danielaDaniela Muhaj
108 vues2 diapositives
Fjalimi..letersi par
Fjalimi..letersiFjalimi..letersi
Fjalimi..letersiDaniela Muhaj
99 vues5 diapositives
Bardha e temalit par
Bardha e temalitBardha e temalit
Bardha e temalitDaniela Muhaj
12.2K vues19 diapositives

Contenu connexe

Plus de Daniela Muhaj

Gjenerali i ushtrise se vdekur par
Gjenerali i ushtrise se vdekurGjenerali i ushtrise se vdekur
Gjenerali i ushtrise se vdekurDaniela Muhaj
4.6K vues8 diapositives
Zbulimet e medha gjeografike..histori par
Zbulimet e medha gjeografike..historiZbulimet e medha gjeografike..histori
Zbulimet e medha gjeografike..historiDaniela Muhaj
5K vues26 diapositives
Rrezatimi berthamor.fizik par
Rrezatimi berthamor.fizikRrezatimi berthamor.fizik
Rrezatimi berthamor.fizikDaniela Muhaj
1.8K vues20 diapositives
Projekti psikologji..crregullimet psikologjike..daniela muhaj par
Projekti psikologji..crregullimet psikologjike..daniela muhajProjekti psikologji..crregullimet psikologjike..daniela muhaj
Projekti psikologji..crregullimet psikologjike..daniela muhajDaniela Muhaj
1.1K vues15 diapositives
Projekti edukim per karriere.daniela xia par
Projekti edukim per karriere.daniela xiaProjekti edukim per karriere.daniela xia
Projekti edukim per karriere.daniela xiaDaniela Muhaj
129 vues18 diapositives
Projekt informatike.. par
Projekt informatike..Projekt informatike..
Projekt informatike..Daniela Muhaj
251 vues12 diapositives

Plus de Daniela Muhaj(9)

Gjenerali i ushtrise se vdekur par Daniela Muhaj
Gjenerali i ushtrise se vdekurGjenerali i ushtrise se vdekur
Gjenerali i ushtrise se vdekur
Daniela Muhaj4.6K vues
Zbulimet e medha gjeografike..histori par Daniela Muhaj
Zbulimet e medha gjeografike..historiZbulimet e medha gjeografike..histori
Zbulimet e medha gjeografike..histori
Daniela Muhaj5K vues
Projekti psikologji..crregullimet psikologjike..daniela muhaj par Daniela Muhaj
Projekti psikologji..crregullimet psikologjike..daniela muhajProjekti psikologji..crregullimet psikologjike..daniela muhaj
Projekti psikologji..crregullimet psikologjike..daniela muhaj
Daniela Muhaj1.1K vues
Projekti edukim per karriere.daniela xia par Daniela Muhaj
Projekti edukim per karriere.daniela xiaProjekti edukim per karriere.daniela xia
Projekti edukim per karriere.daniela xia
Daniela Muhaj129 vues
Kimia 10 kinetika kimika.ushtrimet e fp par Daniela Muhaj
Kimia 10 kinetika kimika.ushtrimet e fpKimia 10 kinetika kimika.ushtrimet e fp
Kimia 10 kinetika kimika.ushtrimet e fp
Daniela Muhaj8K vues
Hipertensioni..Daniela Muhaj XIA par Daniela Muhaj
Hipertensioni..Daniela Muhaj XIAHipertensioni..Daniela Muhaj XIA
Hipertensioni..Daniela Muhaj XIA
Daniela Muhaj164 vues

Publiciteti

 • 2. • Pershendetje, • Jeni lodhur duke kërkuar zgjedhjen më të mirë për të blerë telefonin i cili i plotëson të gjitha për ju?Jeni lodhur duke dëgjuar për lajme mbi Iphone 6+ që përthyhet?Jeni në dilemë se cfarë të zgjidhni? • Ne ju ofrojmë zgjidhjen më të mirë për ju.
 • 3. SAMSUNG GALAXY NOTE 4 !! GATI PER TE SHENUAR !! 
 • 4. Pse duhet zgjedhur Note4? Arsyeja kryesore lidhet me mjeshtërinë artistike dhe vëmendjen e detajeve që i është kushtuar. Ka pamje elegante, ju bën të ndiheni të plotësuar kur e keni në dorë, por mbi të gjitha është krijuar për të jetuar gjatë!
 • 5. • Nuk është thjesht korniza e plotë metalike me një dizajn elegant, por Note 4 i ri sjell edhe opsionet më të mira për foto dhe video. E kush tha se duhet të jesh fotograf profesionist? ;)
 • 6. Opsioni Photo Note i GALAXY Note 4 ju dërgon në një dimension të ri të mbajtjes së shënimeve! Bëni një foto të një shënimi, kthejeni nga analog në dixhital dhe më pas bëni ç’të dëshironi me të duke përdorur S-Pen!
 • 7. Cilësia më e ëmbël e NOTE4 së ri? Ndoshta ekrani super AMOLED që e bën çdo detaj të duket absolutisht perfekt!
 • 8. Sa foto të vetvetes bëni në ditë? Galaxy Note 4 me një kamer qëndrore 3.7 megapixel ju ndihmon ti keni fotot me cilesinë më të mirë .
 • 9. U desh pak kohë për ta zhvilluar, por S-Pen është tashmë instrumenti më i saktë që ekziston në fushën e të shkruarit!
 • 10. Falë lapsit “ S Pen “ është e mundur që të kopjoni pjesën që dëshironi,ta dergoni atë apo ta publikoni në rrjetet sociale vetëm me një klik mbi ekran,pa e komplikuar punën tuaj për ta ruajtur,më pas ta gjejmë kur e ruajtur dhe ta dergojmë. Gjithashtu mund të hapni shumë dritare ku mund të navigoni pa asnjë problem.”Multitasking”është një tjetër vecori e Note 4.
 • 11. Cfarë avantazhesh ka Note 4 nga Iphone 6+? • Eshtë më i thjeshtë për tu mbajtur me të dyja duart dhe nuk është i gjatë sa Iphone 6+ • Mbahet lehtësisht ne xhep pa pasur asnjë problem se mund të përkulet dhe të prishet. • Nëse fiket,është më i lehtë për tu ndezuar sesa një iOS. • Më e lehtë për të rregulluar programet sipas deshires,për ti pasur ato në pjesën kryesore të telefonit. • Android është një sistem më i thjeshtë në përdorim prsh të marrësh foto nga kompjuteri juaj është më e lehtë se të përdoresh iTunes qoftë dhe për disa foto apo muzik.
 • 12. “Për t’u ndjerë të vecantë,kjo është zgjedhja e duhur... Ju mirëpresim në familjen tonë të madhe. Bëj diferencën,me mënyrën më të thjeshtë ...” 