Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.
Start-Up TIRANA LAST MILE
Te nderuar,
Kompania Autoyou ka filluar implementimin e START-UP TIRANA LAST MILE,
Projekt i cili konsiston ne zevendesimi...
Makinat e para elektrike per taksistet e pare arrijne ne fillim te muajit Mars.
Ne kemi filluar takimin me bashkepunetoret...
Subjektet qe kryejne aktivitet tregtar brenda kompleksit tuaj, do jene ne gjendje te perdorin sistemin e kuponave
/ rrugev...
Presim komentet tuaja...
Me respekt,
Florian Voko The future is now…
Prochain SlideShare
Chargement dans…5
×

3

Partager

Télécharger pour lire hors ligne

Start up Tirana Last Mile

Télécharger pour lire hors ligne

Download our application in order to have the best service and the best taxi service prices. The future is now...

Start up Tirana Last Mile

 1. 1. Start-Up TIRANA LAST MILE
 2. 2. Te nderuar, Kompania Autoyou ka filluar implementimin e START-UP TIRANA LAST MILE, Projekt i cili konsiston ne zevendesimin e makinave me nafte ne makina elektrike. Projekti do te sjelle mundesi komplet te reja per transportin e qytetareve dhe te mallrave.
 3. 3. Makinat e para elektrike per taksistet e pare arrijne ne fillim te muajit Mars. Ne kemi filluar takimin me bashkepunetoret tane. Sistemi i transportit me makina elektrike dhe organizimi i sherbimit me aplikacion, ben te mundur realizimin e transportit me cmime shume te favorshme (rreth 1 Euro per 3km).
 4. 4. Subjektet qe kryejne aktivitet tregtar brenda kompleksit tuaj, do jene ne gjendje te perdorin sistemin e kuponave / rrugeve fikse / referencave online. Per me shume informacion rreth ketyre, ju lutem lexoni linqet e meposhtme: I’m Telling You, Referrals Are Your New Customer Source Fixed Rate Zones and Custom Rate Names – Release 0.12.6 Service types and vehicle classes Ne mendojme se: organizimi i transportit te qytetareve me cmime te favorshme eshte ne interesin e perbashket. Do te ishim shume mirenjohes ne rast se do te ishte e mundur nje takim me ju, per te diskutuar disa hapa teknike qe lindin pergjate ndertimit te ketij sherbimi.
 5. 5. Presim komentet tuaja... Me respekt, Florian Voko The future is now…
 • GertiLoshi

  Jan. 30, 2019
 • ElviShuku

  Apr. 9, 2018
 • EduartEag

  Mar. 7, 2016

Download our application in order to have the best service and the best taxi service prices. The future is now...

Vues

Nombre de vues

180

Sur Slideshare

0

À partir des intégrations

0

Nombre d'intégrations

3

Actions

Téléchargements

3

Partages

0

Commentaires

0

Mentions J'aime

3

×