Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.
İÇİNDE
İZMİR
OLAN
İzmir aşkın en gerçek halidir aslında. Bu şehirde yaşamak
büyük bir ödüldür. Günün her saati, her adımda...
HER ŞEY
GÜZELDİR...
Tam da bu yüzden İzmirli olmak ve İzmir’de olmak aklınıza her
geldiğinde yüzünüzde beliren o güzel gül...
3 milyon tekil ziyaretçiye ulaşan, 30 binden fazla haberin yer aldığı
Magazinizmir.com sitemizin gücü, 5 yıllık mazimiz ve...
ÖZGÜN
İÇERİK
Kendine has kelimeleri, gelenekleri ve hayat tarzı olan Türkiye’nin en
özgün şehri İzmir’e yakışan ve başka h...
Türkiye’nin ezbere bildiği isimlere, ezber bozan soruların
yöneltildiği cesur, dobra ve eğlenceli röportajlara ulaşmak Mag...
İŞ
DÜNYASI
Magazin İzmir ile en güncel gelişmelere ve kariyer
fırsatlarına iş işten geçmeden kolayca erişebileceksiniz.
Pr...
MA
GAZİNMagazin haberciliğinin sadece bilinen simaların özel hayatından ibaret
olmadığını bilen; renkli, eğlenceli, geniş ...
Ege mutfağının bereketini, geleneksel Türk lezzetlerini
ve modern dünya mutfağının son trendlerini bir arada
bulabileceğin...
İzmir’de hayat hiç durmaz, İzmirliler sokakları gece de boş bırakmaz.
İzmir gece hayatının eğlenceli mekanları, renkli par...
Her dönemin modası İzmir’in, şıklık yarışında hep
bir adım önde olan sakinleri için alanında uzman
editörlerimiz tarafında...
ALIŞVERİŞ
Hem Zamanınız Hem Paranız Size Kalacak. İzmir’de yaşamanın
hayattan tat alabilmek için büyük bir avantaj olduğun...
Uğruna şarkılar söylenip şiirler yazılan güzel
şehrimize ve sanata meraklı İzmirlilere
yakışacak bir Kültür & Sanat bölümü...
ETKİNLİKLER
Magazin İzmir ekibi tarafından ilgiyle hazırlanan etkinlik listesinin
hayatınıza yansıyan etkisini görecek ve ...
SAĞLIK &
Yaşam
Sağlam kafanın sağlam vücutta bulunduğunu bilen İzmirliler,
sağlıklı bir yaşam için gerekli tüm ipuçlarına ...
Türkiye’nin en meşhur isimleri, İzmir’in en meşhur
sokaklarında neler yapıyor? Cemiyet hayatına yön veren
isimlerin sosyal...
SEYAHAT
Geziye çıkmadan önce Magazin İzmir’e göz gezdirin.
Hızlı akan şehir hayatından uzaklaşıp İzmir’in doğal,
kültürel ...
Ş E H İ R
R E H B E R İ
Magazin İzmir ile uçan kuştan haberiniz olacak! En
gözde restoranları, alışveriş merkezlerini, eğl...
Kurulduğu günden bugüne ürettiği 38.000 özgün içerik ile
15.000.000 ziyaretçinin ilgisini çekmeyi başaran Magazin
İzmir, a...
- Sıra dışı röportajlar,
- Moda dünyasının son trendleri ve şehrin en avantajlı fırsatları,
- Cemiyet hayatının ilgiyle ta...
MAGAZİN
İZMİR’E
N E D E N R E K L A M
V E R M E L İ S İ N İ Z ?
Ürettiği 38.000 özgün içeriği ve toplamda 15.000.000
ziyaretçisi ile İzmir’in en büyük dijital dergisi olan Magazin
İzmir,...
BİR SAYIDA,
O N B İ N L E R C E O K U Y U C U V E
BİNLERCE YENİ MÜŞTERİ!
REKLAM VERMEK İÇİN
çok doğru bir yerdesiniz.
• Her cinsiyetten, her yaş grubundan ve her meslekten bir araya gelen
kişilerin en çok ziyaret ettiği internet sitesi,
• B...
Şehit Nevres Bulvarı, Eczacıbaşı Apt. No:7 Kat:5 D:10 Alsancak / İZMİR : +90 232 446 32 30T. : +90 232 446 32 67F. www.mag...
Magazin İzmir Medya Kiti
Magazin İzmir Medya Kiti
Magazin İzmir Medya Kiti
Prochain SlideShare
Chargement dans…5
×

Magazin İzmir Medya Kiti

60 vues

Publié le

2011 yılında dijital platformlarda başladığımız www.magazinizmir.com yolculuğumuzun rotası genişliyor. Magazin İzmir artık Ulusal bir dergi olarak basılı mecralarda da sahneye çıkıyor!

Sıra dışı röportajlardan en güncel moda trendlerine, alışveriş fırsatlarından iş dünyasının son dakika gelişmelerine, sokak lezzetlerinden şehrin en gözde restoranlarına, sağlıklı yaşamak için gereken ipuçlarından kültürel etkinliklere kadar aradığınız her şeyi bulabileceksiniz ve tabiki Şehre dair her detay elinizin altında olacak.

Ürettiğimiz 38 bin özgün içerikten ve ilgisini çekmeyi başarabildiğimiz 15 milyon ziyaretçiden edindiğimiz tecrübemizi, heyecanımızla buluşturmaya hazırlandığımız yeni serüvenimizi daha ayrıntılı inceleyebilmek için hazırladığımız Medya kitimize göz atabilirsiniz.

Publié dans : Business
 • Soyez le premier à commenter

Magazin İzmir Medya Kiti

 1. 1. İÇİNDE İZMİR OLAN İzmir aşkın en gerçek halidir aslında. Bu şehirde yaşamak büyük bir ödüldür. Günün her saati, her adımda mutluluğu yakalayabileceğiniz şımarık bir çocuktur İzmir… Herkesten farklı bir dili olsa da İzmir’de eşsiz bir dil birliği vardır. Eksikleri ile övünür, abartmayı sevmez. Her şey tadında ve güzel olmak zorundadır bu şehirde. Sahilinde, Karşıyakası’nda, Kordonboyu’nda her sokağında farklı yaşanmışlıklarınız, anılarınız vardır. Aşkın, sevdanın, dostluğun kan bağı olmadan bile kardeş olabilmenin göstergesidir İzmir.
 2. 2. HER ŞEY GÜZELDİR... Tam da bu yüzden İzmirli olmak ve İzmir’de olmak aklınıza her geldiğinde yüzünüzde beliren o güzel gülücüktür bu şehir. İşte tüm bu gülücüklerden ilham alıp 2011 yılında başladığımız Magazinizmir.com serüvenimize şimdi başka bir platformda devam ediyoruz. İzmir’in en güncel ve en eğlenceli aktüel haber sitesi artık basılı mecra olarak da sizlerle buluşuyor.
 3. 3. 3 milyon tekil ziyaretçiye ulaşan, 30 binden fazla haberin yer aldığı Magazinizmir.com sitemizin gücü, 5 yıllık mazimiz ve tecrübemizle yeni bir maceraya atılıp, İzmir’de olan tüm güzellikleri yanı başınıza getirmeye, artık bir de dergi olarak hayat bulmaya karar verdik. Farklı, eğlenceli, keyif dolu, tabiri caizse 40 yıl hatırı kalacak kahve gibi, hayatınızda, hatırlarınızda, her anınızda sizlerle olabilecek bir dergi hazırladık ve 2018 Mart ayında, yeni bir yıl ile İzmir’e Merhaba diyoruz. A’dan Z’ye İzmir sevgisi ve enerjisi ile bu özel şehrin, en güzel aynası olmak için start alıyoruz. Magazin İzmir MART 2018’DE Raflarda! S AY I : 1 M A R T 2 0 1 8 35 35 ünlü soru
 4. 4. ÖZGÜN İÇERİK Kendine has kelimeleri, gelenekleri ve hayat tarzı olan Türkiye’nin en özgün şehri İzmir’e yakışan ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız haberler, röportajlar, hobi köşeleri, moda yorumları, alışveriş fırsatları, mekan önerileri, etkinlik takvimleri vb. her şey Magazin İzmir’de!
 5. 5. Türkiye’nin ezbere bildiği isimlere, ezber bozan soruların yöneltildiği cesur, dobra ve eğlenceli röportajlara ulaşmak Magazin İzmir ile çok kolaylaşacak. Klişelerin dışına çıkmayı başarabilen sorulara verdikleri cevaplar ile ünlüleri daha iyi tanıyabilmenin yolu Magazin İzmir’in sayfalarından geçiyor. RÖPORTAJLAR
 6. 6. İŞ DÜNYASI Magazin İzmir ile en güncel gelişmelere ve kariyer fırsatlarına iş işten geçmeden kolayca erişebileceksiniz. Profesyonellerin dünyasında olup bitenleri tam zamanında öğrenmek, yeni gelişmeleri rahatça takip edebilmek, gelecek vaat eden girişimleri keşfetmek ve sektörel ödüllerden haberdar olmak Magazin İzmir ile çok basit!
 7. 7. MA GAZİNMagazin haberciliğinin sadece bilinen simaların özel hayatından ibaret olmadığını bilen; renkli, eğlenceli, geniş yelpazeli ve dolu dolu bir dergi olma yolunda ilerleyen Magazin İzmir ile her sayıda farklı serüvenlere yol alacak, İzmir’in renkli dünyasına konuk olacak ve cemiyet hayatının en önemli gelişmelerini ilk siz öğreneceksiniz.
 8. 8. Ege mutfağının bereketini, geleneksel Türk lezzetlerini ve modern dünya mutfağının son trendlerini bir arada bulabileceğiniz Yeme – İçme bölümümüzde İzmir’in en popüler mekanlarını kolayca keşfedecek ve İzmir’in tadını doyasıya çıkarabileceksiniz. YEME & İÇME
 9. 9. İzmir’de hayat hiç durmaz, İzmirliler sokakları gece de boş bırakmaz. İzmir gece hayatının eğlenceli mekanları, renkli partileri, ışıltılı caddeleri ve gece boyozunun o davetkâr kokusunun yayıldığı işlek sokakları Magazin İzmir’de, Magazin İzmir çok yakında her yerde!
 10. 10. Her dönemin modası İzmir’in, şıklık yarışında hep bir adım önde olan sakinleri için alanında uzman editörlerimiz tarafından titizlikle hazırlanacak haberler, listeler ve trendler ile modanın nabzı Magazin İzmir’in sayfalarında atacak. MODA & GİYİM
 11. 11. ALIŞVERİŞ Hem Zamanınız Hem Paranız Size Kalacak. İzmir’de yaşamanın hayattan tat alabilmek için büyük bir avantaj olduğunu bilen ve şehrindeki tüm fırsatları görmek isteyen İzmirliler buraya! Editörlerimiz tarafından özenle hazırlanan Alışveriş bölümümüzde, ilginizi çekeceğine inandığımız fırsatlara kolayca ulaşabilecek ve size uygun tüm seçenekleri vakit kaybetmeden görebileceksiniz.
 12. 12. Uğruna şarkılar söylenip şiirler yazılan güzel şehrimize ve sanata meraklı İzmirlilere yakışacak bir Kültür & Sanat bölümü Magazin İzmir’de. İzmir’in sanat kokan sokaklarında, meydanlarında ya da salonlarında gerçekleşecek tüm kültürel etkinlikler sayfalarımızı süsleyecek.Sanatseverler, Magazin İzmir’in Kültür Sanat bölümünü çok sevecek. KÜLTÜR & S A N AT
 13. 13. ETKİNLİKLER Magazin İzmir ekibi tarafından ilgiyle hazırlanan etkinlik listesinin hayatınıza yansıyan etkisini görecek ve İzmir’de yaşamanın ne demek olduğunu bir kez daha hissedeceksiniz. Yiyecek ve içecek festivallerinden kültürel etkinliklere, milli kutlamalardan spor aktivitelerine, açık hava konserlerinden seminerlere kadar uzanan geniş kapsamlı bir etkinlik takvimi Magazin İzmir sayfalarında sizi bekliyor.
 14. 14. SAĞLIK & Yaşam Sağlam kafanın sağlam vücutta bulunduğunu bilen İzmirliler, sağlıklı bir yaşam için gerekli tüm ipuçlarına Magazin İzmir’in Sağlık & Yaşam kategorisiyle rahatça ulaşabilecek.
 15. 15. Türkiye’nin en meşhur isimleri, İzmir’in en meşhur sokaklarında neler yapıyor? Cemiyet hayatına yön veren isimlerin sosyal hayatına, hobilerine ve kariyerlerine dair merak ettiğiniz tüm detayları bulabileceğiniz eğlenceli sayfalar İzmir Sokak bölümünde sizi bekliyor. İZMİR SOKAK
 16. 16. SEYAHAT Geziye çıkmadan önce Magazin İzmir’e göz gezdirin. Hızlı akan şehir hayatından uzaklaşıp İzmir’in doğal, kültürel ve tarihi güzelliklerini keşfetmek isteyenlerin merakla bekleyeceği gezi noktaları ve konaklama önerileri Magazin İzmir’de!
 17. 17. Ş E H İ R R E H B E R İ Magazin İzmir ile uçan kuştan haberiniz olacak! En gözde restoranları, alışveriş merkezlerini, eğlence mekanlarını, konaklama noktalarını, sokak lezzetlerini, sergileri, fuarları vb. her şeyi bulabileceğiniz; İzmir’e ait her detayı içerisinde barındıran Şehir Rehberi bölümüyle elinizin altında.
 18. 18. Kurulduğu günden bugüne ürettiği 38.000 özgün içerik ile 15.000.000 ziyaretçinin ilgisini çekmeyi başaran Magazin İzmir, artık basılı mecralarda da sahneye çıkıyor. M A G A Z İ N İ Z M İ R M A G A Z İ N İ Z M İ R ’ E N E D E N A B O N E O L M A L I S I N I Z ? İzmir Büyük Bir Aşktır
 19. 19. - Sıra dışı röportajlar, - Moda dünyasının son trendleri ve şehrin en avantajlı fırsatları, - Cemiyet hayatının ilgiyle takip edilen isimlerinin merak edilen yönleri, - Gece hayatının en popüler mekanları ve İzmir’in en gözde restoranları, - İzmir’in keşfedilmeyi bekleyen noktalarına ışık tutan seyahat önerileri, - İş dünyasının nabzını tutan haberler, - Editörlerimiz tarafından özenle hazırlanacak etkinlik takvimi Siz de Magazin İzmir’e abone olun, hızlı akan hayatın ritmine ortak olun. M A G A Z İ N İ Z M İ R İ L E V E Ş E H R E D A İ R H E R D E T A Y E L İ N İ Z İ N A L T I N D A O L A C A K .
 20. 20. MAGAZİN İZMİR’E N E D E N R E K L A M V E R M E L İ S İ N İ Z ?
 21. 21. Ürettiği 38.000 özgün içeriği ve toplamda 15.000.000 ziyaretçisi ile İzmir’in en büyük dijital dergisi olan Magazin İzmir, tüm gücünü basılı mecraya taşıyor. Tecrübeli yönetim kadrosu, yaratıcı editörleri ve renkli içerikleri ile İzmir’e renk katmaya hazırlanan Magazin İzmir’de yerinizi alın ve hedeflerinize giden yolu kısaltın.
 22. 22. BİR SAYIDA, O N B İ N L E R C E O K U Y U C U V E BİNLERCE YENİ MÜŞTERİ!
 23. 23. REKLAM VERMEK İÇİN çok doğru bir yerdesiniz.
 24. 24. • Her cinsiyetten, her yaş grubundan ve her meslekten bir araya gelen kişilerin en çok ziyaret ettiği internet sitesi, • Büyük bir kitle tarafından ilgiyle takip edilen sosyal medya hesapları, • Yüksek bilinirlik oranına sahip marka değeri, • Yıllardır inşa ettiği güven, • Dinamik, nüfuzlu ve sadık okuyucu kitlesi ile şehrin en etkili dergisi olma yolunda ilerliyor. ÇÜNKÜ MAGAZİN İZMİR:
 25. 25. Şehit Nevres Bulvarı, Eczacıbaşı Apt. No:7 Kat:5 D:10 Alsancak / İZMİR : +90 232 446 32 30T. : +90 232 446 32 67F. www.magazinizmir.com magazinizmir info@magazinizmir.com

×