Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

Top 10 stron WWW opartych o CMS Drupal.

231 vues

Publié le

Prezentacja przedstawia 10 znanych stron internetowych, które zostały wdrożone oraz funkcjonują w oparciu o CMS Drupal.

Publié dans : Internet
 • Soyez le premier à commenter

 • Soyez le premier à aimer ceci

Top 10 stron WWW opartych o CMS Drupal.

 1. 1. Top 10 stron na Drupalu W dalszej części prezentacji dowiesz się gdzie wykorzystywany jest CMS Drupal i jakie zalety przemawiają za tym, że jest on wybierany do tworzenia stron WWW największych światowych marek.
 2. 2. Tesla- Jedna z najpopularniejszych firm produkująca samochody sportowe z napędem elektrycznym. Wchodząc na stronę marki znajdziemy zaawansowaną wielojęzyczność, rozbudowane konfiguratory, które pozwalają na dobranie odpowiedniej opcji samochodu. Duża zawartość multimediów i zdjęć w dużej rozdzielczości nie stanowi żadnego problemu dla szybkości ładowania witryny. Strona internetowa skutecznie potwierdza, że TESLA to innowacyjność i jakość.
 3. 3. Warner Bros - Amerykańska wytwórnia znana z tworzenia filmów, programów telewizyjnych oraz muzyki dla popularnych artystów. Drupala bez wątpienia wybrali po to, aby w nowoczesny i sprawny sposób pokazać wiele multimedialnych treści, zintegrować stronę z zewnętrznymi systemami, a to wszystko przy płynnym przeglądaniu witryny internetowej.
 4. 4. NBC Sports - Gigant! Strona poświęcona informacjom ze świata sportu. Możesz śledzić wszystkie aktualności jak wyniki, najważniejsze informacje z kilkunastu dyscyplin i kilkudziesięciu lig świata. Przy tym przykładzie Drupal CMS udowadnia, że sprawdza się w tym do czego został przystosowany czyli rozbudowane portale informacyjne z ogromną ilością danych i aktualizowanych 24/7
 5. 5. Lamborghini - Marka produkująca luksusowe samochody sportowe, której produkty oraz marka rozpoznawalna jest na całym świecie. Strona internetowa szybka jak ich samochody, rozbudowana mająca wiele podstron, oraz wiele multimedialnych treści. Nowoczesne rozwiązania w tworzeniu stron w połączeniu z dużymi zdjęciami Lambo, sprawiają że projekt robi wrażenie. Warto też dodać, że stronę przeglądać możemy w wielu bo aż 7 językach
 6. 6. Magento - Jeden z najpopularniejszych systemów e-commerce, a jeśli nie najpopularniejszy to z pewnością mający największe możliwości w swojej klasie. Strona oczywiście dla zapewnienia optymalnej wydajności i jakości w pełni oparta o Drupal CMS 7.
 7. 7. GeForce - Marka produkująca karty graficzne do naszych komputerów, głównie skierowanych dla wymagających użytkowników. Geforce wiedząc, że ich odbiorcy rygorystycznie podchodzą do jakości, nie mogli wybrać innego CMS-a na swoją stronę internetową jak właśnie Drupala.
 8. 8. Harvard University - Uniwersytet, który od wielu lat znajduje się na szczycie rankingu najlepszych uczelni na świecie. Strona może nie posiada wodotrysków w postaci rozbudowanych animacji czy efektów parallaxa, ale z pewnością uporządkowanie i zorganizowanie tak ogromnej ilości treści i informacji na stronie wymagało odpowiedniego systemu, który będzie umożliwiał sprawne poruszanie się po stronie wielu użytkowników z całego świata. Dlatego cieszymy się, że najlepsi wybrali Drupal CMS.
 9. 9. Jack Daniels - Marka, której nie trzeba przedstawiać, każdy słysząc nazwę Jack Daniels doskonale wie, że chodzi o whiskey. Strona bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze, nie posiada może skomplikowanych konfiguratorów i funkcjonalności, ale wszechobecne zdjęcia na pełnej szerokości strony, użyte animacje oraz video sprawiają, że strona jest bardzo nowoczesna, a przy tym szybka.
 10. 10. Rimmel London - To jedna z najstarszych i najpopularniejszych marek kosmetycznych, nie ma chyba osoby, która choć raz nie widziała bądź słyszała informacji o tym przedsiębiorstwie. Strona, która oparta została o Drupal CMS 7 przyciaga uwagę m.in przez zastososowanie funkcji parallax oraz wykorzystaniu dużych zdjęć i animacji. Na stronie znajdziemy informacje dotyczące tutoriali, kampani, produktów z opcją sprawdzenia w jakiej sieci sklepów znajdziemy konkretny towar. Wszystko to możemy przeglądać w wielu językach z osobną szatą graficzną zależnie od wybranego kraju.
 11. 11. USA.gov - Oficjalna strona rządu United States of America. Witryna zawiera masę informacji i kontaktów, dlatego jeśli instytucja rządowa wybiera Drupala, to wiedz że jest to bezpieczne rozwiązanie. Warto dodać, że White House, Australia.gov czy Miasto Londyn również używa Drupal CMS.
 12. 12. Podsumowanie Drupal to dopracowane narzędzie, które błędy młodości w postaci np. słabej wydajności ma już za sobą, a świadczą o tym wcześniej wymienione strony stworzone i sprawnie działające na Drupalu. Przy jego użyciu stworzysz zaawansowaną pod względem technicznym i dobrze wyglądające stronę internetową.
 13. 13. Kontakt Drupal Solution kontakt@drupalsolution.pl www.drupalsolution.pl tel.: 77 333 50 25 Masz pytanie?

×