Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.
Kouření elektronické cigarety má
mnohem menší dopady na
zdraví než klasické cigarety.
Toho je dosaženo naprosto
odlišnou t...
Krom uvedeného zdravotního hlediska má e-cigareta další výhody:
1. Elektronická cigareta nezapáchá, dá se říci, že dokonce...
Složení originálních značkových
náplní je vždy deklarováno na
etiketě a základní složky jsou v
podstatě u všech značek ste...
Sama e-cigareta vás
samozřejmě neodnaučí
kouřit, ale může vám ve vaší
snaze velmi pomoci. Při
volbě e-cigarety jako
prostř...
Elektronické cigarety Joyetech
Elektronické cigarety Joyetech
Prochain SlideShare
Chargement dans…5
×

Elektronické cigarety Joyetech

41 vues

Publié le

V dnešní době kdy se lidé čím dál tím více soustřeďují na své zdraví a zdravý životní styl. Elektronické cigarety jsou toho součástí a ačkoliv jsou poměrně známé tak o e-cigaretách koluje spousta mýtů.

Publié dans : Technologie
  • Soyez le premier à commenter

  • Soyez le premier à aimer ceci

Elektronické cigarety Joyetech

  1. 1. Kouření elektronické cigarety má mnohem menší dopady na zdraví než klasické cigarety. Toho je dosaženo naprosto odlišnou technologií produkce dýmu oproti klasické cigaretě, která hoří a právě hořením tabáku se uvolňují škodlivé látky. E-cigarety oproti tomu náplň jen zahřívá a odpařuje, takže ve výsledné páře žádné tyto látky, krom nikotinu, nevznikají.
  2. 2. Krom uvedeného zdravotního hlediska má e-cigareta další výhody: 1. Elektronická cigareta nezapáchá, dá se říci, že dokonce voní dle použité příchutě 2. E-kouřením nevystavujete své okolí žádnému zdravotnímu riziku 3. Nic vám "nenačichne" cigaretovým kouřem 4. A v neposlední řadě jsou výhodou bezesporu finanční náklady. Ty jsou výrazně nižší oproti klasickým cigaretám
  3. 3. Složení originálních značkových náplní je vždy deklarováno na etiketě a základní složky jsou v podstatě u všech značek stejné. Jde zejména o Propylen Glykol, rostlinný Glycerin, ochucující složku, vodu a případně nikotin. Náplně značkových zahraničních výrobců jsou podrobovány testování světovými autorizačními orgány a následně jsou jimi vystavovány příslušné certifikáty.
  4. 4. Sama e-cigareta vás samozřejmě neodnaučí kouřit, ale může vám ve vaší snaze velmi pomoci. Při volbě e-cigarety jako prostředku odvykání kouření, je nejdůležitější postupné snižování dávky nikotinu. Tento proces se nedá uspěchat a může trvat i několik měsíců aby byl efekt trvalý.

×