Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

Kadınlar atölyesi güç bende projesi

568 vues

Publié le

Sizlere muhteşem fırsatlar ve yeniliklerle Karakaş yapi kapılarınızı siz değerli hanımlara açıyor. Detaylı bilgi için inceleyiniz.

Publié dans : Design
 • Soyez le premier à commenter

 • Soyez le premier à aimer ceci

Kadınlar atölyesi güç bende projesi

 1. 1. KADINLAR ATÖLYESİ güç bende www.karakasyapi.com.tr kurumsal sosyal sorumluluk projesidir
 2. 2. KADINLAR ATÖLYESİ Kadınların ekonomi hayatına katılması gelişmekte olan ülkemiz için büyük önem taşımaktadır. www.karakasyapi.com.tr reklam için vergi ödemeyen yabancı kaynaklı reklam mecralarına ayırdığı bütçeyi toplum hayatında kadınların daha güçlü bir konumda olması için onlarla paylaşmak istiyor. Biz inanıyoruz ki ekonomik olarak güçlü bir kadın daha sağlıklı ve güçlü bir toplum demektir. Bu konu etrafında kazandıklarımızı toplumumuzla paylaşmak için bu sosyal sorumluluk projesini geliştirmeyi ve hayata geçirmeyi kendimize bir borç bildik.
 3. 3. PROJENİN SAĞLADIĞI FIRSATLAR • Kadınlarımızın sosyal hayatını güçlendirecek ve ekonomik güç kazandıracak bir sosyal sorumluluk projesidir. • Projenin üyeleri kadınlarımız, her ay şirket merkezimizde veya seminer salonlarında düzenlenen eğitimlere ücretsiz katılım hakkı elde edecekler. Konular daha çok çocuk sağlığı, gelişimi ve eğitimi, kişisel gelişim ve gelecek odaklı olacaktır. • Kadınlarımızın sosyal hayatta daha aktif olabilmeleri için, İstanbul ve çevre şehirdeki etkinliklere ücretsiz davetiyeler sağlanacaktır. • Projenin üyelerinin sosyalleşebilmesi için belli dönemlerde etkinlikler düzenlenecektir. • Günlük hayatta ihtiyaçları olan eşyaları da belli bir puan seviyesine ulaşan proje üyelerine hediye edeceğiz. Bunun için bir hediye kataloğu önceden kendilerine verilmiş olacak.
 4. 4. Değişim İsteği • Kimseyi değiştiremezsiniz ama deği- şim isteği yaratabilirsiniz. Biz de kim- seyi değiştirmeye söz vermiyoruz ama uyarmalıyız ki şiddetli bir deği- şim isteği girdabına kapılacaksınız. Evlerinizde oturup sadece çocuk- larınıza bakmıyorsunuz, çok ağır da bir ev iş yükü var üzerinizde ama çoğu kimse bunu fark etmiyor ve sizi takdir etmiyor.
 5. 5. Kimleri tanıyorsun? • Kendimizi ve çevremizdeki insanları tanımak çok önemlidir. Bu kadar mesafeli olmayın, biz insanlar birbirimiz üzerinde yarattığımız çağrışımlarla varız. Her biriniz çok değerlisiniz tanınmaya ve tanıtmaya ihtiyacınız var. Birbirimizin ihtiyaçları konusunda daha kolay bilgi sahibi olup, birbirimize daha çok yardım edebiliriz.
 6. 6. Sınırsız Düşünme • Seçim her zaman sizindir, bunun farkında olun. Tüm duvarları, çitleri, görünmez camları kaldırın! Bir zaman için her şeyi yapabileceğinizi düşünün gelsin yenilikler. • Kadınların ekonomik özgürlüğü kısıtlı olduğu için seçim hakkı da az oluyor. Biz bu evini yeniden tasarlama özgürlüğünü de evin asıl sahibi kadınlara geri vermek istiyoruz.
 7. 7. Güçlü Kadın Umut Gelecek Motivasyon Kalıcılık Ait Olmak Ödül Vermek İyilik Kaygıyı Azaltmak Erişim Sağlamak Zaman Kazandırmak Basitleştirmek Geliri Paylaşmak Riski Azaltmak Sorunları Ortadan Kaldırmak Kalite Çeşitlilik Çabayı Azaltmak Maliyeti Düşürmek Sosyal Etki Hayatı Değiştirmek Duygusal İşlevsel
 8. 8. SOSYAL ETKİ • Kadınların kendini aşmalarına yardımcı olmak istiyoruz HAYATI DEĞİŞTİRMEK • Umut, Kendini gerçekleştirmek, bir gruba ait olmak DUYGUSAL • Kaygıyı azaltmak, ödüllendirmek, iyilik, erişim sağlamak FONKSİYONEL • Zaman kazandırmak, basitleştirmek, maddi gelir sağlamak, riski azaltmak, organize etmek, çabayı azaltmak, sorunları ortadan kaldırmak, maliyeti düşürmek, kalite, çeşitlilik sağlamak, bilgi vermek
 9. 9. PROJENİN GELİR MODELİ www.karakasyapi.com.tr'nin bu proje için özel hazırladığı katalog üzerinden kadınların birbirleri ile alışveriş yapması gerekmektedir. Ürün başına belirlenen ulaşılabilir kotaları aşan herkes ödeme almaya hak kazanacaktır. Ödemeler her ayın 15.i ve 30'unda yapılacaktır. Projeye kayıt olan ve kaydı kabul edilen kadınların birer ID numarası olacaktır. Bu ID numarası ile kendisine 1000 adet kart verilecektir. İnternet sitesinden satın alma işlemi yapmayan kadınlar bu kart ile şirketimize başvurduklarında ID üzerinden satışı gerçekleştirilecektir ve hak ettiği pay belirtilen tarihlerde kendisine yapılacaktır. İnternet üzerinden yaptırdıkları satışlarda ise ‘’sipariş notu’’kısmına kendi ID ve isim-soyisimlerini girmeleri gerekmektedir.

×