Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

Reklāma, kas pozicionē

89 376 vues

Publié le

Kas ir pozicionēšana, un kāds tai sakars ar efektīvu reklāmu? Kādiem nosacījumiem jāatbilst reklāmai, lai tā spētu radīt efektu?

Reklāma, kas pozicionē

 1. 1. zicionē asi a, t kektīv po lārmamē efr e k ekljeb — kā piedāvā
 2. 2. Reklāma nav izklaide.
 3. 3. Reklāma ir instruments pārmaiņu radīšanai.
 4. 4. Reklāma ir investīcija. Tāpēc no tās jāprasa rezultāts. tdeve. ie cerētā a tā, lai ti ktu gūta ma j āveido ecīzāk — reklāPr
 5. 5. Reklāma strādā ar cilvēka prātu. Tād ē veidojot reklāmu jāņem vērācilvēka prāta fu nkcionēšanas likumsakarības. Proti, tas kā prāts uztver, interpretē, iegaumē, strukturē un atceras informāciju.
 6. 6. Kad cilvēks redz ko jaunu, viņam rodas jautājums:“kas tas ir un kāda man no tā jēga”
 7. 7. Ja reklāmas sniegtā atbilde ir vispārīga, neskaidraun neuzrunā cilvēka vajadzības prātā nepaliek nekas
 8. 8. Dien-dienā  uzņēmumi sacenšas par tirgusdau. Taču, kad runapar pārdošanu,daudz svarīgāka ir prātada%a.
 9. 9. Lai reklāma iekarotu prātadau, tai ir ne tikai jātiek pamanītai, saprastai un iegaumētai. Tai ir jābūt spējīgai iegūt spēcīgu pozīciju cilvēka prātā.
 10. 10. Lai reklāma būtu pozicionējoša,tajā jābūt fokusētam un skaidram vēstījumam, kas dod iemeslu pirkt,un demonstrē priekšrocības pār konkurentiem.
 11. 11. Šī reklāma pozicionēHeinz kečupu kā tādu,kas gatavots no īstiem tomātiem.
 12. 12. Partija — laikmeta prāts, gods un sirdsapziņa?Tātad — pats labākais un svarīgākais, kas mums ir!
 13. 13. Wonderbra — iespēja izskatīties seksīgākai.
 14. 14. Nevis parasts džips, bet īsts nezvērs!
 15. 15. Pozicionējoša reklāmaietver stratē,isku vēstījumu. Tā liek domāt par reklamēto lietu konkrētā veidā. Tā parāda vai pasaka kaut ko pārliecinošu, kas maina skatījumu, un tātad — arī rīcību!
 16. 16. Ja jūs neziniet, kādu pozīciju vēlaties ieņemt cilvēka prātā,ja nav skaidra iemesla kādē cilvēkam veikt pirkumu, kas jums liek domāt, ka reklāma palīdzēs pārdot vairāk?
 17. 17. Par daudzām lietām cilvēkam nav viedoka, tas ir neskaidrs vai aptuvens. No daudzām reklāmām nav nekādas jēgas,jo tās nerada nekādu konkurētspējīgu pozīciju.
 18. 18. Klasiskā reklāmas kampaņa ir viendienīte.Tā ātri beidzas, un atliek tikai cerēt, ka kāds no tās kaut ko būs iegaumējis un sapratis.
 19. 19. klāma šodien runā par vienu, Ja re ragmentēta. be t rīt jau par ko citu — tā ir f uma un pārma ntojamības, Ja trūkst secīg S POZĪCIJAS,JA TRŪKST KO NSEKVENTA rtība var rastie s ilgtermiņā? kāda gan vē
 20. 20. Spēks var rastiestikai atrodot spēcīgu pozīciju,un konsekventi pie tās turoties visur un vienmēr!
 21. 21. Ja pozicionēšanās ir pareiza — tā strādā, un mainīt to nav vajadzības. Marlboro pozicionējas kā vīriešu cigaretes jau kopš 1954. gada.
 22. 22. Audi pozicionējas kā “tehnolo,iska izcilība” jau kopš 1971.
 23. 23. ANNO 1988.
 24. 24. Mainās reklāmas, pozicionēšanās nemainās.
 25. 25. Turklāt reklāma jau sen vairs nav tikai džingls, plakāts vai tv klips. Reklāma ir viss.Jo itin viss ko jūs dariet un kas esiet — jūs reklamē.
 26. 26. Ja visas lietas kuras dariet — visas jūsu reklāmas —nebūs noskaņotas uz vienas nots, taps kakofonija. Un kā no neskaidra juceka var rasties skaidrs, pārdodošs priekšstats?
 27. 27. Tāpēc īpaši svarīgi, lai visam pamatā ir viena, skaidra un spēcīga pozīcija.
 28. 28. Tikai atkārtojot savu vēstījumu atkal un atkal,var cerēt, ka cilvēki sāks to iegaumēt. Tāpēc — nevis sakiet piecas dažādas lietas, bet vienu atkārtojiet piecas reizes.
 29. 29. Bezjēdzīga reklāma izplēnē nebūtībā.Rezultātā — pozīcija cilvēka prātā netiek iegūta, un produkts paliek anonīms.
 30. 30. Efektīva reklāma neuzjautrina un neizklaidē. Efektīva reklāma negvelž tukšu. Efektīva reklāma pozicionē.
 31. 31. Efektīva reklāma ir tāda, kas radaiecerētās pārmaiņas cilvēku attieksmē un rīcībā.

×