Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

İstanbul Masöz Alara

3 720 vues

Publié le

İstanbul masöz Alara Hanım Bağdat Caddesi Anadolu Yakası'nda kendi yerinde masaj hizmeti sunmaktadır. Eğer ilgili ve seviyeli profesyonel hizmet isterseniz arayın, tanışın.

Her çeşit lekelenmelerden ve renk kaybından kurtulmak için, ceviz ağacı çubuğuyla dişlerinize dikkatlice masaj yapın. Ceviz ağacı çubuğu kesinlikle tütün ürünlerinden ve belirli içeceklerden kaynaklanan lekeleri ve renk bozulmalarını giderecektir. Zaman geçtikçe ve lekelenmeler ve renk bozulmaları giderildikçe dişleriniz daha beyaz bir hale gelecektir.

Nazik bir masaj terapisinden yararlanın. Bir banyodan sonra çocuğunuzun cildini bir losyon yardımıyla hassas bir biçimde ovmak, güvenli nemlenmeyi ve çocuğunuzun cildinin pürüzsüz kalmasını sağlar. Tekrar etmek gerekirse, lavanta son derece sakinleştirici bir aromaya sahiptir ve çocuğunuzu sakinleştirme ve onu uykuya hazırlama aşamasında yardımcı olabilir. Bu ayrıca sizin gerginliğinizi de giderebilir.

#masöz #alara #istanbul #bağdatcaddesi #terapist

Publié dans : Santé & Médecine
  • Identifiez-vous pour voir les commentaires

  • Soyez le premier à aimer ceci

İstanbul Masöz Alara

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×