Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

Masöz Aylin İstanbul

2 895 vues

Publié le

İstanbul uzman masöz Aylin Hanım Bakırköy'de kendi yerinde, erkek ve kadın müşterilere Avrupa Yakası'nda sıradan olmayan profesyonel hizmet etmektedir.

Kahveyi selülit için bir çözüm haline getiren şey nedir? Uzmanlar, kafein maddesinin pek çok selülit tedavisi için kullanılan önemli bir içeriğe sahip olduğunu belirtmektedirler. Kafein, kılcal damarları sınırlayarak cilt görünümünü sıkılaştırır. Etkilenen bölgelerde kahve kullamanın en kolay yolu bir kahve peelinginden geçer. Gerçekten de özel bir kahve çeşidine ihtiyacınız yoktur, toz kahve işinizi görecektir.

Nazik bir masaj terapisinden yararlanın. Bir banyodan sonra çocuğunuzun cildini bir losyon yardımıyla hassas bir biçimde ovmak, güvenli nemlenmeyi ve çocuğunuzun cildinin pürüzsüz kalmasını sağlar. Tekrar etmek gerekirse, lavanta son derece sakinleştirici bir aromaya sahiptir ve çocuğunuzu sakinleştirme ve onu uykuya hazırlama aşamasında yardımcı olabilir. Bu ayrıca sizin gerginliğinizi de giderebilir.

#masöz #aylin #istanbul #avrupa #yakası

Publié dans : Santé & Médecine
  • Identifiez-vous pour voir les commentaires

  • Soyez le premier à aimer ceci

Masöz Aylin İstanbul

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×