Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

İstanbul Masöz Meltem

3 020 vues

Publié le

İstanbul masöz Meltem Hanım Kadıköy ilçesinde kendi yerinde klasik özel masaj servislerini yapmaktadır. Eğer siz de Anadolu Yakası'nda masaj hizmeti almak isterseniz kendisini ilandaki telinden arayınız.

Nefes alma egzersizleri – kontrollü bir şekilde derin nefes almak kaslara daha fazla oksijen sağlamaya ve onların daha iyi bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Bu uzun bir çalışma günü sonrası kaslardaki yorgunluğu azaltır.

Fiziksel terapiyi deneyin. Mükemmel bir fizyoterapist, sorunlarınızın nereden kaynaklandığını ve hangi çeşit egzersizleri yapmanız gerektiğini belirlemede size yardımcı olacaktır. Fizik tedavisine sıklıkla gitmeyebilirsiniz. Belki de, mükemmel bir egzersiz planı oluşturmak için en kısa zamanda gitmeniz yeterli olur.

Yapabileceğiniz ikinci şey bir masaj terapisine gitmektir. Günlük aktiviteler, vücudumuzda bulunan kasları sert ve gergin bir hale getirir. Bu sertliği gidermek için gereken şey masajdır. Bu gerçekten de aynı zamanda kaslardaki gerginliğin atılmasını sağlayarak onların daha kolay ve rahat bir şekilde hareket etmesini sağlar. Masaj keyfi bir aktivite değildir. Bunu ayda en az birkaç kere yapmanız gerekir.

#masöz #meltem #istanbul #kadıköy #anadoluyakası

Publié dans : Santé & Médecine
  • Identifiez-vous pour voir les commentaires

  • Soyez le premier à aimer ceci

İstanbul Masöz Meltem

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×