Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.
İstanbul Butik Masaj
Prochain SlideShare
Chargement dans…5
×

Masöz Özge İstanbul

İstanbul masöz Özge Hanım hem erkek, hem de kadın müşterilere Avrupa Yakası'nda kendi yerinde hizmet vermektedir, masaj servisi almak ister misiniz?

Düzenli egzersiz – Her gün 30 dakika olacak şekilde düzenli egzersiz yapmak, paniği minimize eder ve panik ataklarım süresini kısaltır, sonuç olarak da stresi ve endişe durumunu ortadan kaldırır. Aklınızı, bazı endişeleriniz hakkında düşünme konusunda çalıştırırsanız ve vücudunuz da kesinlikle daha sağlıklı bir hale gelirse, kesinlikle daha az stres ve gerginlik belirtileri ortaya çıkacaktır. Panik atağın her çeşit tedavisinde egzersiz yapmanın çok önemli olmasının nedeni budur.

Masaj terapisinin bir diğer yararı da ısrarcı stresten ve gerginlikten kurtulmanızdır. Sinir hücreleriniz daima bir yüksek alarm durumunda olduğunda bu yüksek seviyede kortizon salgılanmasına yol açar. Yüksek seviyede kortizon salgıladığınızda da bu kilo almanıza elverişli bir ortam hazırlar ve uykusuzluk ile diğer çeşitli sağlık problemlerinin oluşması riskini artırır.
Saçınızın uzama hızını, dayanıklılığını ve hacmini artırmanın en kolay ve en para yetirilebilir yolu, günde birkaç defa saç derisine masaj yapmaktan geçer. Düzenli saç derisi masajı o bölgedeki kan dolaşımını artırır. Saç derisindeki kan dolaşımının zayıf olması, saç kaybının en önemli nedenlerinden biridir, bilginize.

#masöz #özge #butik #masaj #istanbul #avrupa #yakası

  • Identifiez-vous pour voir les commentaires

  • Soyez le premier à aimer ceci

Masöz Özge İstanbul

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×