Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

Masaj Yatağı-Masaj Sedyesi

160 vues

Publié le

Krem Masaj Masası baş kısmında bulunan delik sayesinde yüzüstü yatış pozisyonunda yatan kişiye kolaylık ve rahatlık sağlayan masaj masasıdır. Katlanabilir masaj sedyesi kurulumu kolaydır. Katlı bulunduğu anlarda az yer kaplayan portatif masaj yatağı modelidir.
Ekonomik katlanır masaj masası katlanabilir özelliği ile yer kaplamaz nakliyede büyük kolaylık sağlamaktadır.Krem masaj yatağı 150 kg taşıma kapasitesine sahip olmakla birlikte oldukça sağlam ucuz masaj masası modelidir.Yatma platformu özel vinlex deri döşeme kullanılan katlanabilir masaj sedyesi çeşididir.
Ucuz Katlanır Masaj Masası MS0451 başta olmak üzere tüm masaj masası modelleri hakkında bilgi almak için (0232) 484 55 66 ve (0553) 567 27 57 nolu çağrı merkezimizden 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizi en uygun ürünler ve çözümler hakkında bilgilendireceklerdir.

Publié dans : Art & Photos
  • Soyez le premier à commenter

  • Soyez le premier à aimer ceci

×