Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

Test wiedzy - konkursowa aplikacja na Facebooka

1 006 vues

Publié le

Testy wiedzy to konkursowa aplikacja na Facebooka, która pozwala użytkownikom zdobywać punkty poprzez rozwiązywanie wykaza Aplikacja może zostać wykorzystana pod kątem różnych scenariuszy np.: wirtualnego zdrowia, czy wirtualnego przedsiębiorstwa.
Aplikacja white label.

Publié dans : Business
  • Soyez le premier à commenter

  • Soyez le premier à aimer ceci

Test wiedzy - konkursowa aplikacja na Facebooka

  1. 1. Test wiedzy
  2. 2. Kim jesteśmy Jesteśmy agencją interaktywną wyspecjalizowaną w działaniach w serwisach społecznościowych. Oferujemy narzędzia, które wspierają działania firm w budowaniu społeczności konsumenckich.
  3. 3. Test wiedzy Test Wiedzy to konkursowa aplikacja przeznaczona do implementacji w serwisie Facebook, która: •  pozwala użytkownikom zdobywać punkty poprzez poprawne odpowiedzi na codzienne pytania oraz zapraszanie znajomych, •  jest wyjątkowo elastyczna tematycznie i niezwykle wirusująca, •  poszerza świadomość użytkowników w zakresie wiedzy o marce i tematyce.
  4. 4. Zasady gry Aby rozpocząć grę, należy zezwolić na dostęp aplikacji do swojego profilu oraz polubić wskazany przez organizatora fan page (standardowe procedury). Codziennie w aplikacji publikowane jest jedno pytanie. Zaproś znajomych aby z nimi rywalizować i otrzymywać dodatkowe punkty.
  5. 5. Pytania Każde pytanie ma przewidziany stały czas na odpowiedź. W zależności od prędkości udzielenia odpowiedzi, przyznawana jest określona ilość punktów. W przypadku udzielenia błędnej odpowiedzi, istnieje możliwość ponownej próby, jednak za pomniejszoną ilość punktów. Wszystkie parametry dotyczące czasu i punktów są do skonfigurowania w zależności od poziomu trudności zadań.
  6. 6. Ranking Punkty zdobyte podczas odpowiedzi na pytania oraz poprzez zapraszanie znajomych, wyznaczają miejsce użytkownika w rankingu.
  7. 7. Podsumowanie Aplikacja konkursowa, która pozwala sprawdzić wiedzę użytkwonika. Wysoka powracalność użytkowników do aplikacji. Benefity wynikające z zaproszenia znajomych do gry. Content publikowany na profilach użytkowników.
  8. 8. dawid@mitu.pl @dawidpacha Mitu.pl Facebook.com/MituGroup Skontaktuj się z nami!

×