Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

Toredad õpetjajad

2 377 vues

Publié le

Õpetjate päeva raamaes, õpetjaid iseloomustavad laused.
11.A Meediagrupp

 • Soyez le premier à commenter

 • Soyez le premier à aimer ceci

Toredad õpetjajad

 1. 1. Meie toredad õpetajad! 11a meediakursus Koostas: Kärt Kütt
 2. 2. Viljar Laasi  Väga järjekindel õpetaja, kelle tunnis saab ka tihti nalja.  Kutsutakse Villuks. Tunnis ajab innukalt lobisevate õpilaste kampu laiali.  Õp Laasi tundides saab sageli nalja, vahel pakub õpilastele lõbu see, kuidas ta neid karjudes korrale kutsub. Ta õpetab hästi ja on muhe.  Seletab asju nii, et need jäävad hästi meelde.  Lõbus ja oskab teha nalja. Igavad füüsika tunnid on tänu naljadele rõõmsamad.  Asjalik ja hea huumoriga.
 3. 3. Kaire Mäe  Üks lemmikõpetaja. Teeb asjad hästi selgeks ja ootab, et ka õpilased tõsistest teemadest aru saaksid.  Energiline ning nooruslik.  Õpetaja, kes oskab õigel ajal suurepäraseid nalju visata.  Oskab eristada ebavajalikku vajalikust, ei käsi kõike pähe õppida ja tänu sellele on meil lihtsam geograafiat mõista.  Oma ala asjatundja.
 4. 4. Vilve Lepik  Super klassijuhataja, hoolib kõigist enda õpilastest ja annab nõu ükskõik millises eluvaldkonnas.  Väga mõistev õpetaja. Enamasti heas tujus.  Õp Lepik on mõistev ja toetav, kes kurjustab õpilasetga väga harva ja seda ka ainult äärmisel vajadusel. Usun, et sellist klassijuhatajat soovib endale igaüks.  On alati valmis aitama, kui vaja.  Klassijuhataja, kes on klassi eest väljas.  Kui ta ei oleks matemaatika õpetaja, sobiks ta väga hästi psühholoogiks.
 5. 5. Meelis Rum  Huvitava jutuga kehalise kasvatuse õpetaja.  Arvestab alati õpilase kehalisi võimeid ja ei nõua ülejõu käivaid asju.  Üks paremaid õpetajaid, kes oskab anda tundi, teab, mis õpilastele meeldib ja annab soovitusi, kuidas tulemusi parandada.  Väga sportlik õpetaja.
 6. 6. Liis Olt  Noor ja energiline õpetaja. Koduste tööde osas üsna range.  Õp Olt on küll vahest kuri, kuid see-eest tema tundides saab nalja ja huumorimeel pole õpetaja ametiga veel kuhugi kadunud. Tundides on ta väga emotsionaalne ja ergutav.  Inglise keele tunnis läheb aeg kiiresti, õpilastel ei ole kunagi igav ning keel saab korralikult selgeks.
 7. 7. Ingrid Mäesalu  Õpetab hästi, räägib teemad lahti väga arusaadavalt.  Noor haldjalaadne õpetja, kes naeratab pidevalt. Õpilastel raske aru saada, millal ta on vihane.  Õp Mäesalu on alati heas tujus ja rahulik,vaid väga äärmuslike juhtumitega on teda võimalik kurjaks ajada.  Range, aga hea õpetaja.
 8. 8. Ago Viigipuu  Seletab kõike väga arusaadavalt ja huvitavalt ning räägib ka aeg-ajalt oma elukogemustest, mis on konkreetsete teemadega seotud.  Omamoodi vinge õpetaja.  Õp Viigipuu on alati väga korrektne ja toreda iseloomuga. Tema tunnis saab igakord nalja, kui ta ikka ja jälle käsib tüdrukutel oma sumadanid laudatelt võtta.  Teeb oma jutuga tunni huvitavaks.  Ajaloo tund on põnev tänu sellele, et õpetaja ei loe teksti õpikust maha, vaid räägib lugusi ka enda kogemustest.
 9. 9. Meeri Sild  Parim inglise keele õpetaja, paneb rõhku rohkem inglise keele oskusele, mitte konkreetselt hinnete panemisele.  Suhtleb õpilastega vabalt.  Aitab meedia-alastes küsimustes meelsasti õpilasi.
 10. 10. Heidi Paikre  Õiglane, hindab väga ausalt ning muidu tore õpetaja. Suudab taluda üllatavalt hästi õpilaste kriitikat.  Üsna range, võtab asju loogiliselt ning läbimõeldult.  Õp Paikre on tolerantne ja omapärane, kes suudab ka kõige lärmakama klassi korrale kutsuda. Tema targad “killud” panevad alati klassi vaikselt narema.  Rahulik ja kindlakäeline.  Range, aga hea õpetaja.
 11. 11. Julia Mihhailova  Tunnis saab tihti nalja ja see teebki tunni põnevaks.  Väga rõõmsameelne õpetaja.  Räägib alati väga huvitavaid fakte Venemaa kohta.  Hea huumorimeelega ja abivalmis.  Teda panevad naeratama väikesed pisiasjad.
 12. 12. Epp Mare Kukemelk  Huvitav isiksus ja nõuab õpilastelt täpselt nii palju kui vaja, ei anna üleliigseid kohustusi.  Õp Kukemelk on alati särav ja huvitav. Alati nakatab teisi oma hea tujuga. Teda on alati klassis kuulda.  Tema korraldatud rühmatööd ja ülesanded on huvitavad ja mitmekülgsed.  Ta teab meediast ja ajakirjandusest väga palju ja räägib sellest ka meile. Tänu sellele on tunnid huvitavad ja tunnis saab aru, kuidas meedia tegelikult toimib.
 13. 13. Annika Linnas  Tunneb teemat, millest ta räägib ja seletab kõik väga arusaadavalt lahti.  Õpetaja Linnas on alati rahulik ja lahke, keda ei ole veel kurjana nähtud.  Tema tunnis saab nalja, kui ta palub õpilastel lõpetada tooliga kõikumine.  Praktilised tööd kunstis on alati huvitavad.  Vabalt võiks ta olla ka giid, kuna oskab väga paljusid välismaiseid vaatamisväärsusi soovitada.
 14. 14. Anu Luure  Väga hea õppealajuhataja, oskab noortega suhelda ning on abivalmis igas olukorras.  Väga sõbralik ja abivalmis.  Energiast pakatav naerusuine õppealajuhataja.  Õp Luure on rõõmsameelne, kes kooli peal vastu tulles alati naeratab. Kui ta kellegagi pahandab, siis seda ka õigustatult.
 15. 15. Sirje Volmer  Õp Volmer on inimene, kes alati nõuab õpilastelt palju, kuid minu arvates on see väga hea iseloomu omadus.  Tunneb õpilaste tervise pärast muret ning paneb õpilased end liigutama!
 16. 16. Alli Aigro  Tore keemia õpetaja, kes soovib, et õpilased teemast aru saaksid, annab alati abi, kui küsida.  Õp Aigro on oma töösse väga pühendunud ja suudab klassi hoida vaos.  On reibas ja enesekindel õpetaja.  Katsed keemias on väga huvitavad!  Oskab hästi õpetada, kui midagi arusaamtuks jäi, seletab selle uuesti üle.  Aitab ka mitte kõige “teravamatel” õpilastel suurepäraselt keemiast aru saada.
 17. 17. Madean Altsoo  Üldiselt hea õpetaja, kelle eesmärgiks on õpetada noori soravalt soome keelt rääkima.  Tema antavad kodused ülesanded on väga loomingulised ning tunnis saab vahetevahel teha paaristööd.  Väga otsekohene õpetaja.  Abivalmis ja mõistlik õpetaja.
 18. 18. Sirje Reilson  Sõbralik, ei tõsta häält õpilaste peale.  Õp Reilson on heas tujus, kes ei ela kunagi oma halba tuju õpilaste peal välja. Talle tõesti meeldib olla õpetaja ja seda on hea vaadata.  Tunnid temaga on alati nalja ja naeru täis.  Tema tunnid on mitmekülgsed. Ta ei anna ülemõistuse palju õppida, aga samas vaatab, et kõik asjast korralikult aru said.
 19. 19. Lemme-Liis Elp  Üks parimaid õpetajaid meie koolis. Väga sõbralik ja hea suhtleja. Kirev isiksus ja võidab õpilaste südamed oma lahke ja lõbusa suhtumisega ellu.  On heas tujus, rõõmus, väga loominguline ning paneb terve klassi naerma.  Lemme-Liis on kõige toredam ja naljakam õpetaja üldse. Oskab teha head huumorit, aga samas säilitada kord tunnis.  Teeb oma emotsionaalse jutuga tunnid väga huvitavaks.  Väga hea õpetaja, räägibhuvitavalt ja põnevalt erinevatest muusikutest ja nendega seonduvast.
 20. 20. Leili Küttner  Armastab saksa keelt ja püüab ka noori seda armastama panna.  Õp Küttner on alati heas tujus. Tema hea tuju ja rõõmus meeleolu on nakkav. Tundides on ta on väga rahulik.  Koolipeal teda nähes on ta väga rõõmsameelne.

×