Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

motoFANkowy tutorial odc.3

373 vues

Publié le

Rajdowy Dzień Kobiet 2014

Publié dans : Industrie automobile
  • Identifiez-vous pour voir les commentaires

  • Soyez le premier à aimer ceci

motoFANkowy tutorial odc.3

  1. 1. Odcinek 3  
  2. 2. Witajcie „poweekendowo” J Pod koniec ostatniego odcinka „niedobry znak” zburzył cały nasz „misterny plan” zabraniając nam wykonania manewru skrętu w lewo w ul. Jedyną Właściwą L Co powinnyście zrobić??? Jak sobie z tym poradzić??? Spójrzcie na następny slajd.  
  3. 3.   Zielona kreska pokazuje jak „pokrzyżować szyki”   wrednemu znakowi drogowemu. W tym przypadku   objeżdżacie „wredniaka” najkrótszą drogą JJJ   Mamy nadzieję, że do tego miejsca wszystko jest jasne ??? Jeżeli jednak tak nie jest – piszcie w komentarzach na Facebooku J  
  4. 4. Poszło nam całkiem gładko, więc zajmijmy się kolejną sprawą. W nocy jacyś chuligani wyrwali znak i jakby im było mało to zbudowali na środku ul. Jedynej Właściwej torowisko tramwajowe JJJ Niestety, zauważył to nasz „sadysta trasowy” i wymyślił dla Was CONSTANS    
  5. 5. Niebieska kreska to właśnie tory   Spróbujcie przejechać trasę wg kolejności A-B-C. Constansem niech będą tory tramwajowe, po przejechaniu których należy skręcić w pierwszą możliwą ulicę w prawo (która jest na mapie)   Co to takiego ten CONSTANS ??? To nic innego jak czynność nadrzędna, wykonywana niezależnie od tego, co planujemy lub co nakazują nam polecenia np. itinerera, planu itp. W tym przypadku skręcamy w prawo po każdorazowym przekroczeniu torów.  
  6. 6. Oto zadanie na dzisiaj:   Korzystając z mapki widocznej na poprzednim slajdzie zaplanujcie prawidłowy Waszym zdaniem przejazd i prześlijcie* nam to na adres rajdy@wpobiedziskach.pl   *mapka  w  formacie  .jpg  do  pobrania  na  Facebooku       Na zwyciężczynię oczekuje nagroda – choinka zapachowa pochodząca z samochodu ZIŁ, który grał w filmie „Daleko od szosy”  
  7. 7.     Bardzo dziękujemy za uwagę i  zapraszamy na kolejne odcinki pozdrawiamy motoFANkowo

×