Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

Prezentacja Rajd Niepodległości 2014 cz. 3

390 vues

Publié le

Rajd Niepodległości 2014

Publié dans : Mode de vie
 • Identifiez-vous pour voir les commentaires

 • Soyez le premier à aimer ceci

Prezentacja Rajd Niepodległości 2014 cz. 3

 1. 1. Co Was czeka na trasie ??? Odcinek 3.
 2. 2. Jazda po mapie Cienka czerwona linia Co to takiego??? Wpisałem w wyszukiwarkę i oto co odpowiedział mi „Wujek Google”: Ekranizacja powieści Jamesa Jonesa. Rok 1942. Oddział amerykańskiej armii ląduje na okupowanej przez Japończyków wyspie Guadalcanal. Ich zadanie okazuje się misją samobójczą.  Nikt z nas nie będzie Was namawiał do oglądania tego filmu a tym bardziej do samobójstwa. Proponowana przez nas Cienka czerwona linia to forma zapisu trasy turystycznego rajdu samochodowego, a my postaramy się aby nie okazała się misją samobójczą    Spójrzcie dalej…
 3. 3. Jazda po mapie Cienka czerwona linia Obok widzicie fragment zapisu w formie cienkiej czerwonej linii. Jak to pojechać??? Bardzo proszę: Należy pokonać trasę wyznaczoną czerwoną linią na mapie, traktując ją jak drogę jednokierunkową (poruszaj się po niej tylko w kierunku od START do META). Jeżeli zmuszony będziesz zjechać z wyznaczonej trasy - zaplanuj najkrótszą drogę powrotu do miejsca opuszczenia trasy. Pamiętaj jednak, że wracając na właściwą trasę nie możesz poruszać się po drogach oznaczonych czerwoną linią - możesz je jedynie przecinać (przejeżdżać przez nie).
 4. 4. Jazda po mapie Cienka czerwona linia Czyli mówiąc najprościej trasa wyznaczona linią jest jednokierunkowa i jednokrotnego przejazdu. Jeżeli coś (najczęściej constans, lub inna złośliwa okoliczność) zmusi Was do zjechania z linii musicie na nią wrócić w tym miejscu, z którego Was wyrzuciło.
 5. 5. Jazda po mapie Cienka czerwona linia Teraz troszkę praktyki, poćwiczymy sobie  Obok widzicie jak po wyrzuceniu z linii przez constans wracamy na nią najkrótszą drogą zgodnie z „zegarem”, który pokazuje sposób pokonywania przejazdów równorzędnych omówiony przez w jednym z poprzednich odcinków.
 6. 6. Jazda po mapie Cienka czerwona linia Teraz troszkę praktyki, poćwiczymy sobie  Pamiętajcie, że constanse obowiązują również poza linią – na całej mapie, na której trasa wyznaczona jest za pomocą tejże linii. Teraz widzicie jak wygląda najkrótszy przejazd w momencie, kiedy na objeździe również napotkacie constans.
 7. 7. Jazda po mapie Cienka czerwona linia Czasami – jeżeli takie są uwarunkowania terenowe i oczywiście „tamtędy” jest najbliżej – trzeba przejechać na drugą stronę linii i jest to najczęściej spotykany sposób przecięcia linii. Zobaczcie dalej …
 8. 8. Jazda po mapie Cienka czerwona linia I jeszcze troszkę praktyki  Taką formę „przecięcia” linii również dopuszczamy. Obok widzicie jak po wyrzuceniu z linii przez constans wracamy na nią najkrótszą drogą przecinając a właściwie „stykając” się z nią.
 9. 9. Jazda po mapie Cienka czerwona linia Myślę, że starczy tego dobrego na dzisiaj. Jeżeli macie pytania poprosimy o wpisywanie ich w komentarzach na naszym facebooku. „Do zobaczenia” przy lekturze kolejnego odcinka 

×