Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

motoFANkowy tutorial odc. 1

452 vues

Publié le

Rajdowy Dzień Kobiet 2014

Publié dans : Industrie automobile
  • Identifiez-vous pour voir les commentaires

motoFANkowy tutorial odc. 1

  1. 1. Rajdy w Pobiedziskach & Przyjaciele zapraszają serdecznie w dniu 8 marca 2014 r do Poznania na najlepszą w tej części Europy imprezę tylko dla Pań motoFANki 2014 Nim jednak wyruszycie w trasę, mamy dla Was kilka wskazówek…
  2. 2. Drogie motoFANki  Czekają na Was trzy rajdowe odcinki.  Każdy z nich zapisany jest w inny sposób.  Do prawidłowego pokonania trasy nie będzie konieczna znajomość tzw. kodyfikatora rajdowego.  Wszelkie potrzebne wskazówki znajdziecie w kolejnych odcinkach, które emitować będziemy w najbliższych dniach.  Życzymy miłej lektury i …
  3. 3. Jak już wcześniej napisaliśmy, w tym roku chcemy Was zaskoczyć i zaproponować zupełnie nową formę zabawy, w której nieznajomość zasad rajdowych nie będzie stanowiła najmniejszej przeszkody !
  4. 4. Odcinek nr 1. Pierwszy odcinek to jazda do celu przez wyznaczone punkty na mapie. Ale żeby nie było zbyt nudno, zespół naszych „trasowych sadystów”  wymyśla dla Was niespodzianki. Będą one Was motywowały do myślenia w poszukiwaniu tej jedynie słusznej - ich zdaniem - drogi.
  5. 5. Jakie to będą niespodzianki dowiecie się już z następnego odcinka…  Pozdrawiamy motoFANkowo

×