Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

KONTROLNÍ SEZNAM VAŠEHO ŽIVOTA

Budování života má několik kroků. Každý z nich má velký význam pro životní naplnění. Které fáze života máte již nastavené? Tento kontrolní seznám vám s tím pomůže. Pokud byste chtěli na svém seznamu zapracovat, kontaktujte nás na 602 556 479 nebo mailem na dasa@byu.cz. Rádi Vám pomůžeme.

  • Identifiez-vous pour voir les commentaires

  • Soyez le premier à aimer ceci

KONTROLNÍ SEZNAM VAŠEHO ŽIVOTA

  1. 1. Znám své pravé já, své přirozené talenty a silné stránky. Znám smysl svého života. Znám svojí životní cestu, svoji misi, kterou chci naplnit. Znám cíl své mise. Mám sen, jasnou vizi, čeho chci v životě na své cestě dosáhnout. Mám partnera, se kterým sdílíme společnou cestu za společným životním snem. Mám se svým partnerem rodinu, která je zdrojem nového života a naší nové energie. Naše rodina je hlavním zdrojem naší hojnosti, která nám zaručuje zdravý rozvoj všech členů rodiny. Jsme součástí komunity na základě našich společných hodnot. Aktivně do komunity přispíváme a komunita nám v životě pomáhá. Budoucnost využíváme pro zlepšení kvality našeho života, ne kvantity. Vytvořili jsme si v životě prostředí a podmínky pro celkovou životní rovnováhu a stabilitu. KONTROLNÍ SEZNAM MÉHO ŽIVOTA KTERÉ FÁZE BUDOVÁNÍ SVÉHO ŽIVOTA MÁM V POŘÁDKU?

×