Ce diaporama a bien été signalé.
Le téléchargement de votre SlideShare est en cours. ×

Presentation1.pptx

Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Prochain SlideShare
certifikate shembuj.pptx
certifikate shembuj.pptx
Chargement dans…3
×

Consultez-les par la suite

1 sur 1 Publicité

Plus De Contenu Connexe

Publicité

Presentation1.pptx

  1. 1. Qendra «Hasan Prishtina» ju uron Gëzuar Vitin e Ri 2022 Desha t’ju uroja gjithë të mirat Juve të dashurve, Juve të mirëve. T’u uroja maleve, pleqëri të mbarë Fushave dhe deteve, pjellori; Oxhakëve tym të zi, Nënave qumësht të bardhë, Rrugëve zhurma kalamajsh, Të rënëve qetësi.

×