Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.
Citace – informacezískané ústním kontaktem
Informace získané ústním       kontaktemU tohoto typu informací je důležité poznamenat, že nevšichni je uznávají jak...
Obecná struktura citaceJméno dotazovaného, relevantní informace odotazovaném (podle zaměření práce) [typ sdělení].Místo a ...
PříkladANTLOVÁ, Marie, středoškolská učitelka [ústní sdělení].Tišnov, 25.9.2010.(práce se zabývá metadaty výuky na střední...
PříkladKOBLÍŽEK, Josef, politický vězeň v letech 1952-1956 [ústnísdělení]. Nové Město na Moravě, 10.6.2008.(práce se zabýv...
Hezký den Kontakte.citace@gmail.comFacebook : E-CitaceWeb: e.citace.com
Prochain SlideShare
Chargement dans…5
×

Ustni sdeleni

Krátká prezentace, ve které si představíme způsob citovaní informací získaných ústním sdělením.

 • Identifiez-vous pour voir les commentaires

 • Soyez le premier à aimer ceci

Ustni sdeleni

 1. 1. Citace – informacezískané ústním kontaktem
 2. 2. Informace získané ústním kontaktemU tohoto typu informací je důležité poznamenat, že nevšichni je uznávají jako relevantní. Můžete se setkats názorem, že (písemně) nezaznamenaná informace neníprokazatelná, a tudíž ji není možné citovat. My jsme ovšemnázoru, že pokud použijete myšlenku, kterou jste sedozvěděli z ústního projevu, pak je rozhodně nutnéji ocitovat.
 3. 3. Obecná struktura citaceJméno dotazovaného, relevantní informace odotazovaném (podle zaměření práce) [typ sdělení].Místo a datum rozhovoru.
 4. 4. PříkladANTLOVÁ, Marie, středoškolská učitelka [ústní sdělení].Tišnov, 25.9.2010.(práce se zabývá metadaty výuky na středních školách)LUKASOVÁ, Pavla, zdravotní sestra FN Brno [ústnísdělení]. Brno, 3.10.2011.(práce se zabývá výzkumem srovnávajícím práci sester vrůzných zdravotních zařízeních)
 5. 5. PříkladKOBLÍŽEK, Josef, politický vězeň v letech 1952-1956 [ústnísdělení]. Nové Město na Moravě, 10.6.2008.(práce se zabývá politickými perzekucemi)
 6. 6. Hezký den Kontakte.citace@gmail.comFacebook : E-CitaceWeb: e.citace.com

×