Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

Collaboration in eTwinning: Register a project - LV

883 vues

Publié le

Collaboration in eTwinning: Register a project.
Translation of the presentation in Latvian.

Publié dans : Formation
 • Soyez le premier à commenter

 • Soyez le premier à aimer ceci

Collaboration in eTwinning: Register a project - LV

 1. 1. etwinning.net Collaboration in eTwinning II. Contents IV. Management of the Twinspace Sadarbība eTwinning II. eTwinning projekta izveidošana Kā reģistrēt projektu
 2. 2. Izvēlne  Ievads  Projekta galveno elementu apspriešana  Jauna projekta pieteikšana  Secinājumi
 3. 3. Jauna projekta pieteikšanas procesu var sākt tad, kad ar projekta partneriem apspriesti projekta galvenie elementi. Projekta burtisko pieteikšanu veic projekta divi dibinātāji. Pēc projekta apstiprināšanas var pievienot citus projekta partnerus. 4 IEVADS
 4. 4. Projekta galveno elementu apspriešana
 5. 5. PROJEKTA GALVENO ELEMENTU APSPRIEŠANA Pirms projekta pieteikšanas procesa uzsākšanas, projekta partneriem jādiskutē un skaidri jāvienojas par projekta galvenajiem elementiem. Galvenie elementi varētu būt, piemēram, nosaukums un projekta, projekta mērķu, izmantojamo rīku, darba procesa un sagaidāmo rezultātu īsi apraksti.
 6. 6. PROJEKTA GALVENO ELEMENTU APSPRIEŠANA Pārlūkojot citu skolotāju profilus var apskatīt viņu projektu aprakstus.
 7. 7. PROJEKTA GALVENO ELEMENTU APSPRIEŠANA Projekta apraksti, kuros iekļauti galvenie projekta elementi, ir publiski pieejami ikvienam, kas ir autorizējies eTwinning Live. Labi projekta apraksti var kalpot kā iedvesma citiem skolotājiem.
 8. 8. Jauna projekta pieteikšana
 9. 9. JAUNA PROJEKTA PIETEIKŠANA Kad vēlies izveidot jaunu projektu, vienam no diviem dibinātājiem jāiesniedz projekta galvenie elementi. Kad tas izdarīts, otram projekta dibinātājam jāpabeidz process, dodot savu piekrišanu. Pieteikšanas procesu veido četri soļi.
 10. 10. JAUNA PROJEKTA PIETEIKŠANA Pirmajā solī jāizvēlas sava skola. Jāizvēlas tikai viena skola, pat ja projektā iesaistīsi vairākas. Šo izvēli projekta gaitā nevar mainīt.
 11. 11. JAUNA PROJEKTA PIETEIKŠANA Tagad jāizvēlas viens no kontaktiem par otru projekta dibinātāju.
 12. 12. JAUNA PROJEKTA PIETEIKŠANA Trešajā solī jānorāda informācija par projekta galvenajiem elementiem. Šos elementus var mainīt arī pēc projekta apstiprināšanas, taču ieteicams šos elementus aizpildīt pēc iespējas pilnīgi no paša sākuma.
 13. 13. JAUNA PROJEKTA PIETEIKŠANA Pirmajā jautājumā jāatbild, vai esi iecerējis iesaistīt arī skolotājus no eTwinning Plus valstīm. Atkarībā no taviem personīgajiem uzstādījumiem, tiks piedāvāti atbilžu varianti JĀ vai NĒ. Citos gadījumos, ja tā būsi norādījis personīgajos uzstādījumos, atbilde būs iestatīta uz NĒ.
 14. 14. JAUNA PROJEKTA PIETEIKŠANA Ja tu apsver sadarbību ar partneriem no eTwinning Plus valstīm, tas jānorāda tavos profila iestatījumos (MANAS INTERESES). Kontaktus no eTwinning Plus valstīm varēsi apskatīt un pievienot tikai tad, ja norādīsi, ka esi pieejams eTwinning Plus. eTwinning Plus skolotāji redzēs tavu profilu tikai tad, ja norādīsi savu pieejamību šādiem projektiem.
 15. 15. JAUNA PROJEKTA PIETEIKŠANA Piesakoties jaunam eTwinning projektam, ir jānorāda projekta nosaukums un īss apraksts. Iespējams atzīmēt arī projekta darba valodu(-as), skolēna vecuma posmu, ar projektu saistītos mācību priekšmetus, kā arī izmantojamos rīkus.
 16. 16. JAUNA PROJEKTA PIETEIKŠANA Jāsniedz apraksti arī par mērķiem, darba procesu un sagaidāmajiem rezultātiem. Projekta partneri var vienoties arī par projekta sagataves izmantošanu par pamatu vai iedvesmu projektam. Projekta sagataves izvēlēšanās var atvieglot projekta izveidošanu. No projekta sagataves var pielāgot visus elementus, var izlaist kādu daļu, var arī pievienot jaunas daļas.
 17. 17. JAUNA PROJEKTA PIETEIKŠANA Aizpildīto informāciju var apskatīt un, ja nepieciešams, mainīt pirms iesniegšanas.
 18. 18. JAUNA PROJEKTA PIETEIKŠANA Projekta otrs dibinātājs saņems paziņojumu, kas viņam jāapstiprina. No šī brīža projektam būs statuss GAIDA APSTIPRINĀJUMU, kamēr to izskatīs nacionālais atbalsta dienests. Tiklīdz projekts būs apstiprināts, tas kļūs aktīvs un projekta dibinātājiem būs piekļuve projekta TwinSpace.
 19. 19. SECINĀJUMI Daudzu iemeslu dēļ ir svarīgs labs projekta apraksts. Tas veicinās nacionālā atbalsta dienesta projekta dibinātāju apstiprināšanu. Tas arī veido skolotāja reputāciju un identitāti eTwinning skolotāju kopienā. Projekta aprakstus var rakstīt jebkurā izvēlētajā valodā.
 20. 20. etwinning.net eTwinning Centrālā atbalsta dienesta koncepts, teksts un redakcija - 2015 Ar Creative Commons licenci

×