Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

G040 K2 Proton - twardy wosk ochronny z woskiem carnauba

33 489 vues

Publié le

K2 Proton to wysoce wydajny i skuteczny wosk ochronny do lakieru samochodowego. Wyprodukowany na bazie najtwardszego wosku występującego w naturze - Carnauba. Nadaje lakierowi lustrzany połysk i wzmacnia kolor. Woskowanie z użyciem K2 Proton jest łatwe, a polerowanie nie wymaga wysiłku.

Powstała warstwa ochronna jest wyjątkowo trwała, ułatwia spływanie wody oraz zapewnia ochronę nawet do kilkunastu myć. Lakier jest mniej podany na zabrudzenia i łatwiej się je z niego usuwa.

Publié dans : Industrie automobile
 • Soyez le premier à commenter

 • Soyez le premier à aimer ceci

G040 K2 Proton - twardy wosk ochronny z woskiem carnauba

 1. 1. Indeks produktu: G040 K2 PROTON TWARDY WOSK OCHRONNY Z CARNAUBĄ
 2. 2. WŁAŚCIWOŚCI www.K2.com.pl K2 Proton to wysoce wydajny i skuteczny wosk ochronny do lakieru samochodowego. Wyprodukowany na bazie najtwardszego wosku występującego w naturze - Carnauba. Nadaje lakierowi lustrzany połysk i wzmacnia kolor. Woskowanie z użyciem K2 Proton jest łatwe, a polerowanie nie wymaga wysiłku. Powstała warstwa ochronna jest wyjątkowo trwała, ułatwia spływanie wody oraz zapewnia ochronę nawet do kilkunastu myć. Lakier jest mniej podany na zabrudzenia i łatwiej się je z niego usuwa. Lakier bez wosku Lakier z woskiem
 3. 3. WOSK CARNAUBA www.K2.com.pl Wosk Carnauba jest pochodzenia naturalnego – powstaje na liściach drzew palmowych. Po ścięciu z liści wyłuskiwane są twarde drobiny surowca, podobne do żywicy z drzew naszej strefy klimatycznej. W procesie produkcji wosk jest specjalnie zmiękczany i rafinowany z zastosowaniem najnowszych dostępnych technologii. Po tych operacjach nabłyszczanie twardym woskiem Carnauba jest łatwiejsze niż woskowanie parafiną. Ponadto, po ponownym zaschnięciu wosk wraca do swej naturalnej twardej postaci zapewniając niezwykle skuteczną i długotrwałą ochronę lakieru.
 4. 4. www.K2.com.pl WŁAŚCIWOŚCI Zawartość zestawu Wosk K2 Proton 200g Aplikator gąbkowy do nakładania wosku Mikrowłókno do polerowania
 5. 5. PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI www.K2.com.pl 1. Umyć i dokładnie osuszyć lakier. 2. W celu usunięcia wszelkich zanieczyszczeń, zalegających w porach lakieru, zaleca się użycie glinki do lakieru K2. 3. W celu zwiększenia trwałości powłoki woskowej, odtłuścić powierzchnie lakieru zmywaczem K2 KLINET.
 6. 6. APLIKACJA www.K2.com.pl [1] Nakładać wosk aplikatorem gąbkowym jednorazowo na maksymalnie 1-2 elementy. [2] Poczekać do wyschnięcia od 2 do 5 minut (aż do momentu gdy delikatny dotyk nie pozostawia odcisków palców). [3] Wypolerować za pomocą mikrowłókna.
 7. 7. EFEKT Głęboki kolor i lustrzany połysk lakieru. Na powierzchni lakieru powstała trwała warstwa hydrofobowa, która odpycha wodę i wszelkie zabrudzenia. Dzięki niej zabrudzenia nie przylegają do lakierui dużo łatwiej je usunąć.
 8. 8. GDZIE KUPIĆ? www.K2.com.pl
 9. 9. POWIĄZANE PRODUKTY www.K2.com.pl K2 Spectrum Indeks: G020 K2 SPECTRUM to unikalny syntetyczny wosk w płynie, powstały w oparciu o najnowsze zdobycze technologii. Dzięki niemu, bez najmniejszego wysiłku nawoskujesz lakier samochodu nadając mu głęboki, lustrzany połysk. Wystarczy spryskać powierzchnię następnie przetrzeć. Spectrum łatwo się poleruje i nie pozostawia białych smug. Doskonały dla wszystkich typów lakierów. Produkt można stosować na rozgrzaną powierzchnię. Posiada tysiące zastosowań. Idealnie nadaje się do odnawiania plastików, reflektorów, desek rozdzielczych, elementów chromowanych, gumowych, opon, skóry i szyb. Mikrowłókno KING ZOBACZ W KATALOGU PRODUKTÓW
 10. 10. GAMA PRODUKTÓW PRODUKTY DLA MYJNI PRODUKTY DLA LAKIERNII PRODUKTY DLA MECHANIKI POJAZDOWEJ KOSMETYKI SAMOCHODOWE OLEJE, PŁYNY EKSPLOATACYJNE I DODATKI ZAPACHY SAMOCHODOWE www.K2.com.pl
 11. 11. www.K2.com.pl Z NAMI PIELĘGNACJA AUTA JEST PROSTA Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami w razie dalszych pytań prosimy o kontakt mailowy info@melle.com Melle Sp. z o. o., Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wlkp., +48 62 735 16 00, www.K2.com.pl, www.K2car.com, www.youtube.com/k2compl Zobacz produkty w działaniu i przekonaj się o ich skuteczności www.facebook.com/k2auto Dołącz do społeczności, bierz udział w konkursach, dyskutuj i dziel się swoimi opiniami Wejdź na www.K2.com.pl dowiedz się jak sprawić by Twoje auto było jak nowe! Firma Melle Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do pomyłek i błędów w treści prezentacji i nie ponosi odpowiedzialności za możliwe konsekwencje działań podjętych w oparciu o dostarczone w niej informacje. Właściwości, parametry techniczne, opakowanie, etykieta i/lub pojemność prezentowanego produktu mogły ulec zmianom. Aktualne dane odnośnie produktów dostępne są na życzenie bezpośrednio u producenta.

×