Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

G167 K2 Roton plyn do mycia felg

57 025 vues

Publié le

Czyste i połyskujące w słońcu felgi są doskonałym dopełnieniem idealnie wyglądającego auta. K2 ROTON to wysoce efektywny i bezpieczny płyn do czyszczenia wszystkich rodzajów felg - stalowych, aluminiowych, chromowanych oraz lakierowanych. K2 ROTON w spektakularny sposób usuwa wszelkie uporczywe zabrudzenia, w tym osad z klocków hamulcowych i zabrudzenia drogowe, czego efektem jest zabarwienie naniesionego płynu na czerwono. Mycie felg za pomocą płynu jest szybkie, efektywne, skuteczne i nie wymaga wysiłku. Brud jest usuwany bez ryzyka zarysowania czyszczonej powierzchni.

Publié dans : Industrie automobile
 • Dating direct: ❶❶❶ http://bit.ly/2LaDVgK ❶❶❶
     Répondre 
  Voulez-vous vraiment ?  Oui  Non
  Votre message apparaîtra ici
 • Dating for everyone is here: ♥♥♥ http://bit.ly/2LaDVgK ♥♥♥
     Répondre 
  Voulez-vous vraiment ?  Oui  Non
  Votre message apparaîtra ici

G167 K2 Roton plyn do mycia felg

 1. 1. Indeks produktu: G167 ROTONPŁYN DO MYCIA FELG SPEKTAKULARNY, NATYCHMIASTOWY EFEKT
 2. 2. WŁAŚCIWOŚCI Czyste i połyskujące w słońcu felgi są doskonałym dopełnieniem idealnie wyglądającego auta. K2 ROTON to wysoce efektywny i bezpieczny płyn do czyszczenia wszystkich rodzajów felg - stalowych, aluminiowych, chromowanych oraz lakierowanych. K2 ROTON w spektakularny sposób usuwa wszelkie uporczywe zabrudzenia, w tym osad z klocków hamulcowych i zabrudzenia drogowe, czego efektem jest zabarwienie naniesionego płynu na czerwono. Mycie felg za pomocą płynu jest szybkie, efektywne, skuteczne i nie wymaga wysiłku. Brud jest usuwany bez ryzyka zarysowania czyszczonej powierzchni.
 3. 3. DOSTĘPNE POJEMNOŚCI Indeks produktu: G167 Pojemność: 700ml Indeks produktu: G165 Pojemność: 5l
 4. 4. SPOSÓB UŻYCIA Przed użyciem produktu upewnić się, że felga jest chłodna w dotyku. Równomiernie spryskać całą powierzchnię czyszczonej powierzchni. Pozostawić na kilka minut. W chwili nanoszenia płyn jest bezbarwny. Reagujący z zanieczyszczeniami zabarwia się na czerwono, co oznacza, że brud został rozpuszczony (w niektórych rodzajach zabrudzeń dopuszczalne jest chwilowe zabarwienie na zielono). W celu usunięcia zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc użyć szczotki do felg lub gąbki. Spłukać silnym strumieniem wody. 1
 5. 5. SPOSÓB UŻYCIA 2 3 3 4SPEKTAKULARNY EFEKT CZYSZCZENIA EFEKT SPŁUKIWANIE
 6. 6. PO EFEKT DZIAŁANIA PRZED
 7. 7. www.K2.com.pl GDZIE KUPIĆ?
 8. 8. PRODUKTY POWIĄZANE K2 QUANTUM Wielomiesięczna ochrona Indeks: G010 K2 SPECTRUM Ekspresowe nabłyszczanie
 9. 9. www.K2.com.pl GAMA PRODUKTÓW PRODUKTY DLA MYJNI PRODUKTY DLA LAKIERNII PRODUKTY DLA MECHANIKI POJAZDOWEJ KOSMETYKI SAMOCHODOWE OLEJE, PŁYNY EKSPLOATACYJNE I DODATKI ZAPACHY SAMOCHODOWE
 10. 10. www.K2.com.pl Z NAMI PIELĘGNACJA AUTA JEST PROSTA Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami w razie dalszych pytań prosimy o kontakt mailowy info@K2.com.pl Melle Sp. z o. o., Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wlkp., +48 62 735 16 00, www.K2.com.pl, www.K2car.com, www.k2.com.pl/blog Porady, artykuły, zdjęcia, dyskusje o produktach www.youtube.com/k2compl Zobacz produkty w działaniu i przekonaj się o ich skuteczności www.facebook.com/k2auto Dołącz do społeczności, bierz udział w konkursach, dyskutuj i dziel się swoimi opiniami Wejdź na www.K2.com.pl dowiedz się jak sprawić by Twoje auto było jak nowe! Firma Melle Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do pomyłek i błędów w treści prezentacji i nie ponosi odpowiedzialności za możliwe konsekwencje działań podjętych w oparciu o dostarczone w niej informacje. Właściwości, parametry techniczne, opakowanie, etykieta i/lub pojemność prezentowanego produktu mogły ulec zmianom. Aktualne dane odnośnie produktów dostępne są na życzenie bezpośrednio u producenta.

×