Ce diaporama a bien été signalé.
Le téléchargement de votre SlideShare est en cours. ×

K2 Kuler Long Life koncentrat płynu do chłodnic

Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
KULER
KONCENTRAT PŁYNU
DO CHŁODNIC
• ZAPEWNIA OPTYMALNĄ TEMPERATURĘ
PRACY SILNIKA
• PEŁNA OCHRONA SILNIKA PRZEZ 5 LAT
LUB ...
WŁAŚCIWOŚCI
• do wszystkich rodzajów chłodnic
• bezpieczny dla uszczelek, gumy i tworzyw
sztucznych
• chroni układ przed z...
WŁAŚCIWOŚCI
ZAPEWNIA OPTYMALNĄ
TEMPERATURĘ PRACY SILNIKA
K2 KULER KONCENTRAT to nowoczesny, a zarazem
uniwersalny, koncent...

Les vidéos YouTube ne sont plus prises en charge sur SlideShare

Regarder la vidéo sur YouTube

Chargement dans…3
×

Consultez-les par la suite

1 sur 12 Publicité

Plus De Contenu Connexe

Diaporamas pour vous (20)

Publicité

Plus par K2 Auto Jak Nowe (20)

Publicité

K2 Kuler Long Life koncentrat płynu do chłodnic

 1. 1. KULER KONCENTRAT PŁYNU DO CHŁODNIC • ZAPEWNIA OPTYMALNĄ TEMPERATURĘ PRACY SILNIKA • PEŁNA OCHRONA SILNIKA PRZEZ 5 LAT LUB 250 TYŚ. KM • DO WSZYSTKICH TYPÓW CHŁODNIC Bezbarwny, czerwony, niebieski, pomarańczowy, różowy, zielony, żółty
 2. 2. WŁAŚCIWOŚCI • do wszystkich rodzajów chłodnic • bezpieczny dla uszczelek, gumy i tworzyw sztucznych • chroni układ przed zatykaniem się kanałów chłodnicy • zapewnia optymalną temperaturę pracy • ulega biodegradacji, w 70% już w ciągu 28 dni • specjalnie opracowana receptura latem chroni silnik przed przegrzaniem, a zimą przed zamarzaniem • nagrodzony trzema złotymi medalami na Międzynarodowych Targach Wynalazczości, Badań Nowych Technik w Brukseli, w Seulu i w Genewie.
 3. 3. WŁAŚCIWOŚCI ZAPEWNIA OPTYMALNĄ TEMPERATURĘ PRACY SILNIKA K2 KULER KONCENTRAT to nowoczesny, a zarazem uniwersalny, koncentrat płynu do chłodnic, cechujący się bardzo wysokimi parametrami użytkowymi. Specjalnie opracowana receptura latem chroni silnik przed przegrzaniem, a zimą przed zamarzaniem.
 4. 4. WŁAŚCIWOŚCI PEŁNA OCHRONA SILNIKA PRZEZ 5 LAT LUB 250 TYŚ. KM Zapewnia pełną ochronę silnika przez 5 lat, także gdy mieszamy go z innymi płynami o przedłużonej żywotności. SZEROKA OFERTA PŁYNÓW K2 KULER: bezbarwny, czerwony, niebieski, pomarańczowy, różowy, zielony, żółty
 5. 5. WŁAŚCIWOŚCI ZOBACZ W KATALOGU PRODUKTÓW DO WSZYSTKICH TYPÓW CHŁODNIC K2 KULER spełnia rygorystyczne normy amerykańskie ASTM D 3306 i ASTM D 2570. Najwyższą jakość płynu KULER Long Life -35oC potwierdza Certyfikat Zgodności wg normy PN-C-40007 wydany przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie. Może być stosowany we wszystkich rodzajach chłodnic, zwłaszcza aluminiowych oraz mieszany z innymi płynami równie wysokiej jakości, niezależnie od koloru.
 6. 6. SPOSÓB UŻYCIA ZOBACZ W KATALOGU PRODUKTÓW 1. Usuń zużyty płyn chłodniczy.
 7. 7. SPOSÓB UŻYCIA ZOBACZ W KATALOGU PRODUKTÓW 2. Przepłucz układ specjalnym środkiem do płukania chłodnic np. K2 Radiator Flush. 3. Wymieszaj K2 KULER Long Life koncentrat i wodę w proporcji 1:1. 4. Napełnij układ przygotowanym roztworem.
 8. 8. SPOSÓB UŻYCIA ZOBACZ W KATALOGU PRODUKTÓW 5. Uruchom silnik i odpowietrz układ chłodzenia. 6. Po ochłodzeniu dopełnij płynem do poziomu między MIN a MAX na zbiorniczku wyrównawczym.
 9. 9. PRODUKTY POWIĄZANE K2 RADIATOR FLUSH K2 AUTOBAND ZOBACZ W KATALOGU PRODUKTÓW ZOBACZ W KATALOGU PRODUKTÓW Skutecznie płucze silnie zabrudzone chłodnice. Usuwa rdzę, kamień kotłowy i inne zanieczyszczenia. Przeciwdziała przegrzewaniu się chłodnicy i w ten sposób zapewnia optymalną temperaturę pracy silnika. Może być stosowany we wszystkich typach chłodnic. Do napraw węży ogrodowych, łazienkowych oraz wszystkich innych węży gumowych w domu i samochodzie. AUTOBAND można stosować również do izolacji zbiorników wody, rur grzewczych i wielu innych zastosowań. INDEKS: T220 INDEKS: B300
 10. 10. www.K2.com.pl GAMA PRODUKTÓW PRODUKTY DLA MYJNI PRODUKTY DLA LAKIERNII PRODUKTY DLA MECHANIKI POJAZDOWEJ KOSMETYKI SAMOCHODOWE OLEJE, PŁYNY EKSPLOATACYJNE I DODATKI ZAPACHY SAMOCHODOWE
 11. 11. www.K2.com.pl Z NAMI PIELĘGNACJA AUTA JEST PROSTA Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami w razie dalszych pytań prosimy o kontakt mailowy info@K2.com.pl Melle Sp. z o. o., Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wlkp., +48 62 735 16 00, www.K2.com.pl, www.K2car.com, www.Klub.K2.com.pl Porady, filmy, zdjęcia, dyskusje o produktach, quizy i konkursy www.youtube.com/k2compl Zobacz produkty w działaniu i przekonaj się o ich skuteczności www.facebook.com/k2auto Dołącz do społeczności, bierz udział w konkursach, dyskutuj i dziel się swoimi opiniamiWejdź na www.K2.com.pl dowiedz się jak sprawić by Twoje auto było jak nowe! Firma Melle Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do pomyłek i błędów w treści prezentacji i nie ponosi odpowiedzialności za możliwe konsekwencje działań podjętych w oparciu o dostarczone w niej informacje. Właściwości, parametry techniczne, opakowanie, etykieta i/lub pojemność prezentowanego produktu mogły ulec zmianom. Aktualne dane odnośnie produktów dostępne są na życzenie bezpośrednio u producenta.

×