Ce diaporama a bien été signalé.
Le téléchargement de votre SlideShare est en cours. ×

L001 ULTRA CUT C3+ - PASTA DO POLERKI MECHANICZNEJ

Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Chargement dans…3
×

Consultez-les par la suite

1 sur 10 Publicité

Plus De Contenu Connexe

Diaporamas pour vous (20)

Publicité

Similaire à L001 ULTRA CUT C3+ - PASTA DO POLERKI MECHANICZNEJ (20)

Plus par K2 Auto Jak Nowe (20)

Publicité

L001 ULTRA CUT C3+ - PASTA DO POLERKI MECHANICZNEJ

  1. 1. PASTA DO POLERKI MECHANICZNEJ ULTRA CUT C3+
  2. 2. www.K2.com.pl Dostępna w pojemnościach: 100 g, 600g oraz 1,8 kg Pasta do maszynowego polerowania lakieru. Usuwa bardzo duże rysy, nawet po papierze gradacji 800 i daje perfekcyjny efekt końcowy o wysokim połysku. Eliminuje wszelkie defekty: skórkę pomarańczową, zacieki, oksydację, rysy, hologramy i przebarwienia. Pozwala zaoszczędzić czas, ponieważ w odróżnieniu od wielu innych produktów charakteryzuje się wysoką szybkością działania. Nadaje się do polerowania lakierów samochodowych wszelkiego rodzaju, lakierów przemysłowych, łodzi, mebli, żelkotów, reflektorów, celulozy, powierzchni syntetycznych, akryli i wielu innych.
  3. 3. SPOSÓB UŻYCIA www.K2.com.pl W zależności od rodzaju defektu jaki chcemy usunąć stosujemy pastę Ultra Cut C3+ z następującymi gąbkami polerskimi: Rodzaj Defektu Usuwanie Połysk Niewielkie zarysowania Gąbka lekkościerna Duraflex Gąbka lekkościerna Duraflex Duże defekty Gąbka mocnościerna lub średniościerna Duraflex lub Gąbka lekkościerna Duraflex
  4. 4. SPOSÓB UŻYCIA www.K2.com.pl Defekty do usunięcia: ślady po ptasich odchodach, zmatowienia lakieru , rysy po kocich pazurach. Zastosowano: gąbkę polerską średniościerną Duraflex L642 w zestawieniu z pastą Ultra Cut C3+. Auto zaparkować w zacienionym miejscu i dokładnie umyć. Jeżeli na aucie jest warstwa wosku lub pozostałości innych past polerskich dodatkowo odtłuścić powierzchnię (doskonale sprawdzi się K2 T6 Klinet). Pastę nałożyć na gąbkę. W celu poprawy poślizgu można lekko zwilżyć wodą powierzchnię gąbki. Pastę rozprowadzać na niskich obrotach (ok 600 obr./min).
  5. 5. SPOSÓB UŻYCIA www.K2.com.pl Po dokładnym rozprowadzeniu past zwiększyć obroty do ok. 1500 obr./min i polerować do uzyskania wysokiego połysku. Po wypolerowaniu oczyścić powierzchnię przy pomocy mikrowłókna. *Uwaga! Nie dopuszczać do wysychania pasty na elementach plastikowych.
  6. 6. EFEKT www.K2.com.pl Spektakularny połysk po zastosowaniu pasty Ultra Cut C3 + w połączeniu z gąbką średniościerną Duraflex. Superszybki efekt przy zastosowaniu tylko jednej gąbki polerskiej.
  7. 7. www.K2.com.pl ZOBACZ PRODUKT W KATALOGU ON-LINE I SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ GO KUPIĆ
  8. 8. www.K2.com.pl ZOBACZ W KATALOGU PRODUKTÓW PRODUKTY POWIĄZANE ZOBACZ W KATALOGU PRODUKTÓW T6 KLINET Płyn służący do odtłuszczenia i oczyszczania lakieru. Doskonale usuwa resztki past polerskich, świetnie nadaje się do weryfikacji stanu faktycznego lakieru w trakcie i po jego wypolerowaniu, np. przy pomocy kontroli świetlnej. Zalecany także przed nakładaniem wosków i sealantów. Gwarantuje lepsze wiązanie warstwy woskowej z powierzchnią, dzięki czemu utrzymuje się ona znacznie dłużej. Jest w pełni bezpieczny dla wszelkich typów lakierów, elementów z tworzyw sztucznych, gumowych i szklanych. INDEKS: L761 Profesjonalne gąbki polerskie do polerowania różnego rodzaju powłok lakierniczych. Przeznaczona do mechanicznego polerowania z prędkością max 2500 obr./min. Odpowiednio dobrane materiały najwyższej jakości oraz specjalny proces klejenia pozwalają na pranie gąbki w delikatnych detergentach i temperaturze do 60°C. W ofercie gąbki mocnościerne, średniościerne, lekkościerne i wykończeniowe. Mocowane na rzep lub gwint. INDEKS: L611, L612, L613, L614 (na rzep) i L641, L642, L643, L644 (gwint) K2 DURAFLEX
  9. 9. www.K2.com.pl GAMA PRODUKTÓW PRODUKTY DLA MYJNI PRODUKTY DLA LAKIERNII PRODUKTY DLA MECHANIKI POJAZDOWEJ KOSMETYKI SAMOCHODOWE OLEJE, PŁYNY EKSPLOATACYJNE I DODATKI ZAPACHY SAMOCHODOWE
  10. 10. www.K2.com.pl Z NAMI PIELĘGNACJA AUTA JEST PROSTA Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami w razie dalszych pytań prosimy o kontakt mailowy info@K2.com.pl Melle Sp. z o. o., Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wlkp., +48 62 735 16 00, www.K2.com.pl, www.K2car.com, www.k2.com.pl/blog Porady, artykuły, zdjęcia, dyskusje o produktach www.youtube.com/k2compl Zobacz produkty w działaniu i przekonaj się o ich skuteczności www.facebook.com/k2auto Dołącz do społeczności, bierz udział w konkursach, dyskutuj i dziel się swoimi opiniami Wejdź na www.K2.com.pl dowiedz się jak sprawić by Twoje auto było jak nowe! Firma Melle Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do pomyłek i błędów w treści prezentacji i nie ponosi odpowiedzialności za możliwe konsekwencje działań podjętych w oparciu o dostarczone w niej informacje. Właściwości, parametry techniczne, opakowanie, etykieta i/lub pojemność prezentowanego produktu mogły ulec zmianom. Aktualne dane odnośnie produktów dostępne są na życzenie bezpośrednio u producenta.

×