Ce diaporama a bien été signalé.
Le téléchargement de votre SlideShare est en cours. ×

1st place - Young Marbles 2011

Consultez-les par la suite

1 sur 27
1 sur 27

1st place - Young Marbles 2011

Vítězná prezentace naší reklamní kampaně pro projekt České spořitelny Dream Catcher, se kterou jsme porazili 7 týmům mladých kreativců na Young Marbles 2011.

Vítězná prezentace naší reklamní kampaně pro projekt České spořitelny Dream Catcher, se kterou jsme porazili 7 týmům mladých kreativců na Young Marbles 2011.

Plus De Contenu Connexe

Livres associés

Gratuit avec un essai de 30 jours de Scribd

Tout voir

1st place - Young Marbles 2011

 1. 1. Dreamzone Made for Young Marbles 2011
 2. 2. Dreamzóny / 2 Všichni lidé mají své sny, ale málo kdo je řekne nahlas. Přitom vyslovit svůj sen je stejně jednoduché jako napsat SMS. A my jim to umožníme! Jak?
 3. 3. Dreamzóny / 3 Naše vize je jednoduchá. Vytvoříme prostor, kde se sny stávají realitou. Prostor, kde se může každý v klidu zasnít a jednoduše napsat, co by si přál.
 4. 4. Jak získáme sny / 4 Jak získáme sny?
 5. 5. Jak získáme sny / 5 Dreamzony - Roadshow Každý týden umožníme lidem snít v jednom z 12 velkých českých měst. Dreamzony rozmístíme všude tam, kde se schází naše cílová skupina, mladí lidé. Školy, nádraží, náměstí, nákupní centra nebo hudební festivaly.
 6. 6. Jak získáme sny / 6 Systém snění Lidé se zastaví na jedné z našich Dreamzon. Vstoupí do ní, zasní se a svůj sen nám jednoduše pošlou SMS ve tvaru JMÉNO SEN. Náš systém jejich SMS zaregistruje a odpoví jim:
 7. 7. Jak získáme sny / 7 „Myslíš to vážně? Sežeň alespoň dva kámoše a my ti tvůj sen splníme na Dreamcatcher.cz/sen. Navíc jsi v soutěži o lístky na hudební festival České hrady.“ Snílek navštíví odkaz, kde vyplní pouze svoje telefonní číslo a dokončí registraci snu.
 8. 8. Nejjednodušší dreamzona je snadno umístitelná prakticky kdekoliv a navíc je fosforeskující, takže bude v noci krásně vidět (okolí škol, parky, nádraží).
 9. 9. Dreamzona, která na sebe snadno upozorní. Je vybavená létající velkoplošnou obrazovkou, která v reálném čase zobrazuje sny poslané SMS. (atraktivní a frekventovaná místa) Viz. Ball TV
 10. 10. Na místa, kde byste to neočekávali, umístíme Dreamzonu se sedačkou (náměstí, nákupní centra, parkoviště, park, knihovna, školní hřiště, menza).
 11. 11. Jak získáme sny / 11 České hrady Česká spořitelna sponzoruje festival České hrady! Nabízí se zde synergie obou projektů. Obrandovaným autobusem, který bude zároveň jednou z našich Dreamzone, usnadníme návštěvníkům festivalu cestu z města na hrad. + Návštěvnici mohou poslat SMS + Každý se rád zadarmo sveze -> podpora brandu České spořitelny
 12. 12. Sny a motivace / 12 Sny a motivace Jak získat sny a motivovat sekundární skupinu aby hlasovala? Jednoduše, ukážeme jim, o čem sní ostatní!
 13. 13. Sny a motivace / 13 Facebook aplikace 1. Uživatel vloží svůj sen 2. Aplikace mu automaticky vytvoří speciální profilovou fotku 3. Aplikace postne zprávu na snílkovu zeď o tom, že spolu s kamarády si chtějí splnit sen. + virální šíření = hlasování sekundární CS + rozšiřování CRM databáze + buzz
 14. 14. Popis pod profilovou fotkou: Pomož mi splnit můj sen na Dreamcatcher.cz/mzdrazil. (Na fotografii bude otagovaná stránka Chytám svůj sen na DreamCatcher.cz.
 15. 15. Sny a motivace / 15 Motivace pro snílky Tím, že snílek využije FB aplikaci pro vložení snů, se automaticky zapojuje do soutěže o lísky na festival České hrady. A navíc! Jeho tým získá obrandovaná trička, se kterými může po celou dobu soutěže propagovat svůj sen.
 16. 16. Sny a motivace / 18 Interaktivní banner Sny, které budou snílci zasílat, se budou automaticky streamovat do flashového banneru umístěného na oblíbených serverech naší cílové skupiny. + šíření povědomí o Dreamcatcher.cz + snílci jsou překvapeni + evokuje chuť a zvědavost zapojit svůj sen do projektu
 17. 17. Sny jsou streamované v reálném čase z SMS, Facebook aplikace a webu Dreamcatcher.cz. Tlačítkem je pak uživatel přesměrován na oficiální web k zadání svého vlastního snu.
 18. 18. Snít je přirozené / 20 Snít je přirozené Guerrillová kampaň. I nehmotné věci mohou mít své sny. Fyzické obláčky umístíme na ambientní média.
 19. 19. Ostatní aktivity / 25 Printy v Facebook Places časopisech Foursquare Ostatní aktivity Interaktivní mapa Facebook PPC ČR se sny a DZ Sponzored Stories
 20. 20. Přínosy spořitelně / 26 Přínos České spořitelně + Propagace ČS na autobuse, FB aplikaci + Rozšíření CRM databáze + Přístup k mladým klientům + Pozitivní vnímání brandu veřejností + Dreamzony = téma pro PR + Využití nových médií + Buzz
 21. 21. Sladké snění #COFI Jan Valuštík (@honzavalustik), Lukáš Krčil (@lukaskrcil) Pavel Vybíral (@vybrii) Matěj Švec (@ebloggercz) Martin Zdražil (@mzdrazil) Studenti 1. ročníku FMK UTB

×