Publicité

Firemní večírek nebo event zábavně a s využitím potenciálu zaměstnanců

passionate freelancer at Selfemployed à Self Employed
1 Dec 2014
Publicité

Firemní večírek nebo event zábavně a s využitím potenciálu zaměstnanců

  1. nabídka zábavného konceptu v rámci 6iremního večírku nebo eventu
  2. Chcete, aby si vaši lidé pamatovali 6iremní akci či večírek jako ten nejlepší? Nabídněte jim improvizační představení, které využívá potenciálu samotných zaměstnanců. Mistry zábavy pak nejsou pouze improvizátoři, ale právě ti, pro něž je večírek pořádán. A to se nezapomíná!
  3. Ať už pořádáte jakýkoliv večírek či event, jako přirozenou, atraktivní a zábavnou součástí slavnostního večera může být koncept improvizačního představení. 40 min představení 4 improvizátoři hudební doprovod… a VY J Dle velikosti prostoru a parametrů technického zázemí místa konání vytváříme program na míru – zadání dále vyspeci=ikujeme dle potřeb klienta.
  4. Improvizace má obrovskou sílu jak pro účinkující tak pro diváky – snoubí se v ní totiž umění, napětí, překvapení a humor. Proto jsou improvizovaná představení atraktivní a vyhledávanou zábavou pro Liremní akce, a to zejména proto, že se využívá potenciálu vlastních účastníků. Díky kvalitnímu supportu improvizátorů je dosaženo efektu "Lirma se baví sama”. Vy dodáte témata, my vám hrajeme vaše příběhy. Jelikož vás během zábavy naučíme základům improvizace, pobavíte se nejen nápady na vaše témata, ale můžete si i zaúčinkovat.
  5. Cena je určována délkou představení a rozsahem aktivit. Variantou tohoto konceptu jsou i moderace celého večera, verze kombinace představení plus workshopové aktivity, představení v cizím jazyce, hudební vystoupení, možnost natočení celého vystoupení a vytvoření viedozáznamu pro účely využití ve vaší Lirmě, event může být rovněž realizován zcela na klíč. Více informací o dalších možnostech eventů, galerii či reference najdete na našich stránkách www.umenivpraci.cz Pro jakékoliv dotazy jsem vám rádi k dispozici: Monika Nevolová umenivpraci@taktiq.com +420 777 588 395 Pokud se chcete více dovědět o improvizaci coby nástroji nejen zábavy, ale i osobního rozvoje: http://www.umenivpraci.cz/ workshop-­‐impro/
  6. Umění v práci Taktiq Communications s.r.o. Malá Štupartská 634/7 110 00 Praha – Staré Město IČO: 025 17 116 DIČ: CZ02517116 www.umenivpraci.cz
Publicité