Ce diaporama a bien été signalé.
Le téléchargement de votre SlideShare est en cours. ×

P4, zdobenie vn kraslíc v DC

Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Chargement dans…3
×

Consultez-les par la suite

1 sur 10 Publicité
Publicité

P4, zdobenie vn kraslíc v DC

  1. 1. „Zdobenie veľkonočných kraslíc“ v DC M.R. Štefánika 875, Vranov nad Topľou • Tento týždeň sme odštartovali v DC M.R. Štefánika plánovanú aktivitu na, ktorú sme sa „riadne pripravili“ – hlavne čo do rozmanitosti kraslíc, že?
  2. 2. „Zdobenie veľkonočných kraslíc“ v DC M.R. Štefánika 875, Vranov nad Topľou Na našej webovej stránke DC M.R. Štefánika 875, Vranov nad Topľou sme vás informovali v rubrike PRIPRAVUJEME o plánovanej aktivite vyše uvedenej. Podľa nášho plánu sa aktivita začala 13. 3. 2014 a vy teraz môžete nahliadnuť do jej začiatkov.
  3. 3. „Zdobenie veľkonočných kraslíc“ v DC M.R. Štefánika 875, Vranov nad Topľou Sľúbili sme vám, že stačí, ak si prinesiete potrebný materiál a ostatné už zariadime my v DC. Máte už toto?
  4. 4. „Zdobenie veľkonočných kraslíc“ v DC M.R. Štefánika 875, Vranov nad Topľou Výborne, lebo my sme vaše materiálne potreby doplnili. Vidíte ich? Sú to skúsené ruky animátorky. Pridajte vy vyše ruky a môžeme začať!
  5. 5. „Zdobenie veľkonočných kraslíc“ v DC M.R. Štefánika 875, Vranov nad Topľou • Poviem vám pravdu, že Anička sa už nemohla dočkať Vlastne chceme povedať, že my v DC sme už začali. Ale kde ste boli, ak sa to začalo bez vás?
  6. 6. „Zdobenie veľkonočných kraslíc“ v DC M.R. Štefánika 875, Vranov nad Topľou • Ani sa nečudujte, lebo si uvedomila, že „času je málo“ a pochváliť sa „šikovnosťou je nad zlato“ nie? „Áno moja“.
  7. 7. „Zdobenie veľkonočných kraslíc“ v DC M.R. Štefánika 875, Vranov nad Topľou Keď sa Anička „vzdialila“, pani Hladká sa „prihladkala“ ku mne, animátorke, no v zápätí jej stoličku obsadila pani Oľga.
  8. 8. „Zdobenie veľkonočných kraslíc“ v DC M.R. Štefánika 875, Vranov nad Topľou • Vždycky to tak bolo, že „malá kôpka pýta väčšiu“. Už pracuje aj ďalšia dvojica. Šikovné rúčky majú (ako môj manžel).
  9. 9. „Zdobenie veľkonočných kraslíc“ v DC M.R. Štefánika 875, Vranov nad Topľou • Čo myslíte, sú to azda „osie hniezda“? Nie, budú to kraslice a aké krásne a čo v nich bude? Príďte, uvidíte.
  10. 10. „Zdobenie veľkonočných kraslíc“ v DC M.R. Štefánika 875, Vranov nad Topľou • Budúci týždeň: „to bee continue“ . • Budeme tu aj pre vás. • Od pondelka 17. 3. 2014 je aj výstava kraslíc. Pre DC spracovala: Ing. Eva Čintalová marec 2014

×