Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.
www.teokul.com
info@teokul.com
TeOkul Öğretmen Uygulaması
http://ogretmen.teokul.com
adresinden teokul öğretmen
uygulamasına erişilir.
Yandaki Kullanıcı ...
Öğretmen Uygulaması –Menü
Kullanıcı Girişi sonrasında
sistemin ana menüsü
resimde görüldüğü şekilde
görüntülenir.
Menüden ...
Sınıf Seçimi
Öğrenciler butonuna
tıkladıktan sonra dersine
girdiğiniz sınıfların listesi
görüntülenir.
Sınıf öğrenci liste...
Öğrenci Listesi
-Seçtiğiniz sınıfa dair öğrenci
listesi doğrudan ekranda
görüntülenir.
-Resimde göreceğiniz üzere bu
liste...
Fotoğraflı Öğrenci Listesi
-“Resimli Öğrenci Listesi”
butonuna tıklayarak yanda
görüldüğü şekilde öğrencilerin
fotoğraflar...
Veli Listesi
-Veli Listesi butonuna tıklayarak,
öğrencilerin velisi olarak sisteme
girilmiş bilgileri listeleyebilirsiniz....
Anne Listesi
-Anne Listesi butonuna tıklayarak,
öğrencilerin annelerine dair
bilgileri liste olarak alabilirsiniz.
-Öğrenc...
Baba Listesi
-Anne listesi gibi, öğrencilerin
babalarının listesini de alabilirsiniz
-Tüm listelerde boş bölgelere
bakarak...
Öğrenci Ev Adresleri Listesi
-Öğrencilerin ev adreslerine
ulaşmak istediğiniz akıllı
telefonunuzdan, tabletinizden
hemen a...
Öğrenci Doğum Tarihleri
-Öğrencilerin doğrum günlerini
kaçırmamak, sınıf içerisindeki yaş
dağılımını incelemek gibi birçok...
www.teokul.com
info@teokul.com
Prochain SlideShare
Chargement dans…5
×
Prochain SlideShare
TeOkul Öğrenci Uygulaması
Suivant
Télécharger pour lire hors ligne et voir en mode plein écran

Partager

Öğrenci Listelerinin Alınması - Teokul Öğretmen Uygulaması

Télécharger pour lire hors ligne

Teokul öğretmen uygulaması ile öğrenci listelerine nasıl ulaşacağınızı gösteren sunumda şu özellikler gösterilmektedir. Öğrenci listesi alma, fotoğraflı öğrenci listesi alma, veli listesi alma, veli iletişim bilgileri listesi alma, adres listesi alma ve doğum tarihleri listesi alma gibi özellikler sunumda bulunmaktadır.

Livres associés

Gratuit avec un essai de 30 jours de Scribd

Tout voir

Öğrenci Listelerinin Alınması - Teokul Öğretmen Uygulaması

 1. 1. www.teokul.com info@teokul.com
 2. 2. TeOkul Öğretmen Uygulaması http://ogretmen.teokul.com adresinden teokul öğretmen uygulamasına erişilir. Yandaki Kullanıcı Girişi ekranından sisteme giriş yapılır.
 3. 3. Öğretmen Uygulaması –Menü Kullanıcı Girişi sonrasında sistemin ana menüsü resimde görüldüğü şekilde görüntülenir. Menüden “Öğrenciler” butonuna tıklanır.
 4. 4. Sınıf Seçimi Öğrenciler butonuna tıkladıktan sonra dersine girdiğiniz sınıfların listesi görüntülenir. Sınıf öğrenci listesi almak istediğiniz şubenin ikonuna tıklayarak sınıfı seçiniz.
 5. 5. Öğrenci Listesi -Seçtiğiniz sınıfa dair öğrenci listesi doğrudan ekranda görüntülenir. -Resimde göreceğiniz üzere bu listenin dışında başka listelerde bulunmaktadır. -Resimli Öğrenci Listesi -Veli Listesi -Anne Listesi -Baba Listesi -Adres Listesi -Doğum Tarihi Listesi şeklinde farklı listelerde alabilirsiniz.
 6. 6. Fotoğraflı Öğrenci Listesi -“Resimli Öğrenci Listesi” butonuna tıklayarak yanda görüldüğü şekilde öğrencilerin fotoğraflarının da olduğu bir sınıf listesi alabilirsiniz. -Listede fotoğraf yerine ikon görünen satırları inceleyerek, sisteme fotoğrafı yüklenmemiş öğrencileri tespit edebilirsiniz. -Listeleri cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarda görebilirsiniz. -Yandaki görüntü bir akıllı telefonda alınan liste görüntüsüdür.
 7. 7. Veli Listesi -Veli Listesi butonuna tıklayarak, öğrencilerin velisi olarak sisteme girilmiş bilgileri listeleyebilirsiniz. -Öğrenci ve velinin adı-soyadı, velinin telefonu ve velinin e-posta adresleri listede toplu halde görülmektedir. -Veli listesini cep-tablet ve bilgisayar ortamlarında alabilirsiniz. -Yandaki örnek resim bir tablette alınmış örnek görüntüdür.
 8. 8. Anne Listesi -Anne Listesi butonuna tıklayarak, öğrencilerin annelerine dair bilgileri liste olarak alabilirsiniz. -Öğrenci ve annesinin adı-soyadı, annesinin telefonu ve annesinin e-posta adresleri listede toplu halde görülmektedir. -Anne listesini cep-tablet ve bilgisayar ortamlarında alabilirsiniz. -Yandaki örnek resim bir bilgisayarda alınmış örnek görüntüdür.
 9. 9. Baba Listesi -Anne listesi gibi, öğrencilerin babalarının listesini de alabilirsiniz -Tüm listelerde boş bölgelere bakarak, sisteme girilmemiş eksik kayıtları kolaylıkla tespit edebilirsiniz.
 10. 10. Öğrenci Ev Adresleri Listesi -Öğrencilerin ev adreslerine ulaşmak istediğiniz akıllı telefonunuzdan, tabletinizden hemen alabilirsiniz. -Adres Listesi butonuna tıklayarak, öğrencilerin ev adreslerine ulaşabilirsiniz. -Yandaki örnek yüksek çözünürlüklü bir akıllı telefondaki görünümüdür.
 11. 11. Öğrenci Doğum Tarihleri -Öğrencilerin doğrum günlerini kaçırmamak, sınıf içerisindeki yaş dağılımını incelemek gibi birçok işinize yarayacak olan “Öğrenci Doğum Tarihleri Listesini” akıllı telefonda dahil olmak üzere her ortamda görebilirsiniz.
 12. 12. www.teokul.com info@teokul.com
 • teokul

  Nov. 7, 2015

Teokul öğretmen uygulaması ile öğrenci listelerine nasıl ulaşacağınızı gösteren sunumda şu özellikler gösterilmektedir. Öğrenci listesi alma, fotoğraflı öğrenci listesi alma, veli listesi alma, veli iletişim bilgileri listesi alma, adres listesi alma ve doğum tarihleri listesi alma gibi özellikler sunumda bulunmaktadır.

Vues

Nombre de vues

2 004

Sur Slideshare

0

À partir des intégrations

0

Nombre d'intégrations

1 019

Actions

Téléchargements

2

Partages

0

Commentaires

0

Mentions J'aime

1

×