Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

Mano miestas Tokijas

 • Identifiez-vous pour voir les commentaires

 • Soyez le premier à aimer ceci

Mano miestas Tokijas

 1. 1. Mano miestas Tokijas Erika Jokšaitė 1GdPranciškonų gimnazija
 2. 2. TurinysMano miestas TokijasTurinysIistorijaGeografijaHarajukuTokijas(1)Tokijas(2)Labiausiai lankomos Tokijo vietosTekstas+lenteleNnaudota literatūraSlide 11
 3. 3. Iistorija• TOKIJAS SENIAU BUVO MAŽAS ŽVEJŲ KAIMAS, Jis tapo de facto Japonijos VADINTAS EDO. MANOMA, sostine nepaisant to, kad KAD MIESTAS ĮKURTAS imperatorius APIE XV A. VID. EDO gyveno Kiote. 1869 m. iš Kioto PAVADINIMU. 1457 M. OTA į Edą buvo perkelta Japonijos DOKAN ČIA PASTATĖ EDO imperatoriaus rezidencija ir PILĮ. 1590 M., TOKUGAVA miestas IEJASU PADARĖ EDO SAVO pervadintas Tokijumi (Rytų REZIDENCIJA IR, JAM sostine, t. y. esančia į rytus TAPUS ŠIOGŪNUI 1603 M., nuo ankstesnės sostinės – MIESTAS TAPO VISĄ ŠALĮ Kioto). APIMANČIOS KARINĖS VYRIAUSYBĖS CENTRU. VĖLESNIU EDO LAIKOTARPIU, EDO MIESTAS IŠAUGO Į VIENĄ DIDŽIAUSIŲ PASAULIO MIESTŲ, KURIAME GYVENTOJŲ SKAIČIUS LENKĖ MILIJONĄ.
 4. 4. GeografijaTokijo teritorija yra ištęsta 90 km iš rytų į vakarus ir 25 km iš šiaurės į pietus, rytuose ribodamasi su Čibos prefektūra, vakaruose – su Jamanašio prefektūra, pietuose - su Kanagavos prefektūra ir šiaurėje - su Saitamos prefektūra.
 5. 5. Harajuku• Tokijo gatvėse niekada nesutiksi dviejų moksleivių, apsirengusių vienodai. Kiekvienas didžiulio miesto gyventojas – ryški individualybė, išsiskirianti tiek aprangos stiliumi, tiek gyvenimo būdu. Stilingiausiomis miesto gyventojomis laikomos merginos, tapusios šiuolaikinės Japonijos simboliais – harajuku. Mums, totalitarinio mados režimo vaikams, jos panašios veikiau į ateives iš keistos neužaugusių vaikų planetos. Nuo mokyklos laikų, kai paslėpusios po suolais paslapčia studijavome „Vogue“, įpratome mėgdžioti įžymybes. Tuo tarpu tokio pat amžiaus japonų jaunimėlis vis dar vartė vaikiškus komiksus ir žaidė persirengėlius. Ir netyčia užsižaidė. Šių didelių mergaičių (jų amžius dažniausiai yra nuo 15 iki 25 metų) drabužių ir makiažo stilių lengva rasti kultinių japonų komiksų – manga – puslapiuose. Šie komiksai leidžiami kas savaitę, ir pagal epizodų kiekį nenusileidžia meksikiečių serialams. Dažnai manga tampa multiplikacinio filmo – anime – scenarijumi, vaizdo žaidimo siužetu, kino filmu. „Death Note“ – vienas garsiausių tokios transformacijos pavyzdžių: iš pradžių tai buvo komiksai, vėliau sukurtas anime, o dar vėliau ir kino filmas, išpopuliarėjęs ir už Japonijos ribų. Jo siužetas – visai nevaikiška, o veikiau filosofinė dilema: „Ar galima pasiekti vienų žmonių gerovės, žudant kitus žmones?“ Taigi, įnikęs į komiksus japonų jaunimas iš tikrųjų sprendžia globalią problemą – kaip išgelbėti šį pasaulį ir padaryti jį ryškesnį ir spalvingesnį. Kaip tai padaryti? Žvilgtelėkite į Tokijo gatves: vaizduotės ir spalvų šėlsmas jau tapo jauno japono gyvenimo principu.
 6. 6. Tokijas(1)
 7. 7. Tokijas(2)Regijonas Kanto regionasSala HonšiūPplotas 2 188,67 km²( 45vieta)Gyventojai 13 182 509 (1vieta)
 8. 8. Labiausiai lankomos Tokijo vietos Imperatoriaus rūmai šintoistų šventyklos Jasukanio šventykla Bridžstono dailės muziejus4035302520151050
 9. 9. Naudota literatūra• http://en.wikipedia.org/wiki/Tokyo• http://www.kelioniumanija.lt/lt/salys/azija/japon

×