Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.
Müşterilerimizi nasıl
kazanıyoruz, muhafaza
ediyoruz ve artırıyoruz ?
Oluşturduğumuz müşteri
ilişkileri nelerdir ?
İş mode...
Prochain SlideShare
Chargement dans…5
×

İş Modeli Tuvali - Açıklamalı

15 369 vues

Publié le

İş Modeli Tuvali - Açıklamalı

Publié dans : Business
 • My struggles with my dissertation were long gone since the day I contacted Emily for my dissertation help. Great assistance by guys from ⇒⇒⇒WRITE-MY-PAPER.net ⇐⇐⇐
     Répondre 
  Voulez-vous vraiment ?  Oui  Non
  Votre message apparaîtra ici
 • Ich kann eine Website empfehlen. Er hat mir wirklich geholfen. ⇒ www.WritersHilfe.com ⇐ Zufrieden und beeindruckt.
     Répondre 
  Voulez-vous vraiment ?  Oui  Non
  Votre message apparaîtra ici

İş Modeli Tuvali - Açıklamalı

 1. 1. Müşterilerimizi nasıl kazanıyoruz, muhafaza ediyoruz ve artırıyoruz ? Oluşturduğumuz müşteri ilişkileri nelerdir ? İş modelimizin diğer kısımları ile nasıl örtüşüyorlar ? Bize maliyeti nedir ? Yaratığımız değer kimler için yaratılıyor ? En önemli müşterilerimiz kimler ? Müşterilerimizin örnek modelleri nelerdir ? Müşteri segmentlerimizin tercih ettiği kanallar hangileridir ? Rakipler onlara nasıl ulaşıyor ? En iyi çalışan kanalar hangileri ? Maliyeti en düşük kanallar hangileri ? Müşterilerimizin gerçekten ödemeyi istedikleri değer nedir ? Şu anda gerçekte ne için ödeme yapıyorlar ? Gelir modelimiz nedir ? Fiyatlandırma taktiklerimiz nelerdir ? Müşterilerimize sattığımız gerçek değer nedir ? Müşterilerimizin hangi sorunlarını çözüyoruz ? Her segmente sunduğunuz paketler nelerdir ? Minimum geçerlikteki ürünümüz hangisidir ? Müşterilerimizin hangi ihtiyaçlarını karşılıyoruz ? Değer önerimiz hangi temel etkinlikleri gerektiriyor ? Dağıtım kanallarımız ? Müşteri ilişkilerimiz ? Gelir akışımız ? Müşteri ilişkilerimiz ? Gelir akışımız ? Değer önerimiz hangi temel kaynakları gerektiriyor ? Dağıtım kanallarımız ? Temel ortaklarımız kimlerdir ? Temel tedarikçilerimiz kimlerdir ? Ortaklarımızdan edindiğimiz temel kaynaklar hangileridir ? Ortaklarımız hangi temel faaliyetlerde bulunuyor ? İş modelimizin en önemli maliyet kalemleri nelerdir ? En pahalı temel kaynaklarımız nelerdir ? En pahalı temel faaliyetlerimiz nelerdir ?

×