Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

MLM-Future Sunumu

2 076 vues

Publié le

Network marketing...
www.firsatonline.mlm-future.com

 • Soyez le premier à commenter

MLM-Future Sunumu

 1. 1. <ul><li>Bu Sunum Bittiğinde </li></ul><ul><li>www.firsatonline.mlm-future.com </li></ul><ul><li>internet sitesinde sizi harikalar bekliyor… </li></ul><ul><li>Bilgi için fizikcim@hotmail.com </li></ul>
 2. 2. NEDEN NETWORK MARKETİNG? <ul><li>·        KENDİ İŞİNİZ </li></ul><ul><li>·        SIFIR RİSK </li></ul><ul><li>·        SIFIR SERMAYE </li></ul><ul><li>SONUÇ OLARAK SINIRSIZ GELİR !!!!!!! </li></ul>İyi haber: NETWORK MARKETİNG YAPARAK İFLAS EDEMEZSİNİZ  NETWORK GELECEĞİN İŞİ !
 3. 3. Geleneksel Ticaret Network Marketing Üretici Toptancı Perakendeci Tüketici 50 25 25 100 Üretici NM Tüketici 49 51! 100
 4. 4. Network Marketing İş Dünyasının Geleceği Kişisel ve finansal özgürlüğünüze daha yakınsınız Bunu nasıl başarabilirsiniz?
 5. 5. ŞİRKET PROFİLİ VE ÜRÜNLER ŞİRKET   MLM Future bir Opera Tasarım Tekstil ve Dış Tic.Ltd.Şti. iştirakidir. Opera Tasarım, yurt dışına tekstil ürünleri ihraç eden bir şirkettir. www.ebay.com üzerindeki bir çok ürünün tedarikçiliğini yapmaktadır. Şirket sahipleri olan İlkan ve Serkan DOĞAN Beyler aslen Yozgatlı olup Almanya’da yaşamış ve  birkaç yıl önce Türkiye’ye kesin dönüş yapmışlardır. %100 Türk Sermayesi ile kurulan MLM Future, Türkiye’de kendini kanıtladıktan sonra tüm dünyada aktif olacaktır.
 6. 6. ÜRÜNLER KONUSUNA GELİNCE… MLM Future kalitesine güvenmediği ürünü asla yelpazesine eklemez. Bütün ürünleri için geri iade (değiştirme) mümkündür. Size soru bile sorulmadan beğenmediğiniz ürün değiştirilir. Kalite kontrolden geçemeyen ürünler asla sisteme dahil edilmez. MLM Future 6 ay gibi bir sürede ürün sayısını 3 e katladı ve hergün yeni ürünler eklemeye devam ediyor. Opera Tasarım Şirketinin markası olan Alessa Milano ürünleri de çok yakında komple MLM Future a geçecek.. (  www.allessamilano.com inceleyiniz ) Sonuç olarak ürün kalitesi ve çeşidi konusunda cevaplayamayacağımız hiçbir soru bulunmamaktadır.
 7. 8. MLM Future Sistemin Temel Yapısı
 8. 9. MLM Future Kazanç Ortakları Dayanışma Prensibi
 9. 11. Daha önceki sistemde toplam 5 sıramızdaki üyelerimizin yaptığı alışverişlerden komisyon alıyorduk. Birinci sıramızda 3, ikinci sıramızda 9 , sonraki sıralarda 27, 81, ve 243 kişi olmak üzere , komisyon alacağımız toplam 363 üyemiz oluyordu. Bu üyelerden ürün almayanlar olursa ise kazancımız düşüyordu. Çünkü 5.sıradan sonraki üyelerden kazanç alamıyorduk. Ama artık sonsuz derinliklerdeki üyelerimizden kazanç alabiliyoruz ve bu sayede kazancımız kat kat artıyor. Dinamik Konstrüksiyon nedir? Faydaları nelerdir? 
 10. 12. Sizin için hangisi en önemlisi? Ek Gelir mi, Kendi İşinin Sahibi olmak mı, Daha fazla zaman mı, Ekonomik özgürlük mü, Kişisel gelişim mi, Başkalarına yardım mı, Dünyayı gezip, yeni kültürler tanımak mı, Daha iyi bir yaşam tarzı mı, Gerçek Emeklilik mi, Takdir edilmek mi, Kalıcı bir şey yapabilmek mi? Bunlara ulaşacak imkanınız var mı?
 11. 13. NEDEN NETWORK YAPMALISINIZ? <ul><li>Bugünlerde yaşadığınız hayattan memnun değilseniz, hayal ettiğinizden çok farklı bir hayat yaşıyorsanız, bunun sebebi yıllar önce aldığınız bazı yanlış kararlardır.Bu yanlış kararlar sizi istediğiniz hayatın çok uzağına taşımış, ve bugün içinde yaşadığınız kısır döngüyü yaratmıştır. </li></ul><ul><li>Hayatınızda belki yıllardır yaşadığınız kısır döngüyü ortadan kaldırmak Network Marketing”le mümkündür. </li></ul>           Ek Gelir       Maddi Özgürlük       Kendi İşine Sahip Olmak       Daha Fazla Boş Zaman       Bireysel Gelişim       Başkalarına Yardım Etmek       Yeni İnsanlarla Tanışmak       Güzel Bir Emeklilik       Miras Bırakmak       Daha lüks bir yaşam GEÇMİŞİNİZLE YÜZLEŞİRKEN CESUR OLUN
 12. 14.   NETWORK MARKETİNG”E BAŞLARKEN PSİKOLOJİK HAZIRLIK <ul><li>Yeni bir iş ve doğal olarak işle ilgili hiçbir başarınız ve deneyiminiz yok ve DAHA HİÇ PARA KAZANMADINIZ! </li></ul><ul><li>Bu noktada tek bir sermayeniz vardır : </li></ul><ul><li>İNANÇ </li></ul>
 13. 15. UYARI : (HAYATTAKİ EN BÜYÜK ÇELİŞKİ) <ul><li>Hep daha iyiyi isteriz ama hayallerimize ulaşma fırsatını yakaladığımızda kendimize en büyük haksızlığı yaparız. “BEN YAPAMAM Kİ” </li></ul><ul><li>Oysa birçok network firması herkese eşit fırsat sunar. Ama sadece “KENDİSİNE İNANAN KİŞİLER” bu fırsatı gerçeğe dönüştürebilir </li></ul>“ KENDİNİZE ve BAŞARABİLECEKLERİNİZE” inanın ve “HAREKETE GEÇİN”
 14. 16. Geçmişte neleri başardığınız veya başaramadığınız kimse için bir önem taşımaz. <ul><li>Öğreneceğiniz DOĞRULARI uygulayarak yepyeni bir SİZ yaratabilirsiniz. </li></ul><ul><li>İlk ay,ilk 6ay,ilk 1yıl nelerle karşılacaksınız önceden bilirseniz,bu olayları yaşadıkça daha dayanıklı olursunuz. </li></ul>Network marketing yapmaya karar veren kişiler geçmişlerinin “ KARNESİNİ”alırlar. Network bir güven zinciridir.
 15. 17. HAYATTA NEYE LAYIK OLDUĞUNUZU DÜŞÜNÜRSENİZ BAŞINIZA O GELİR. <ul><li>İlk yapmanız gereken şey, yapacağınız işle ilgili VİZYONUNUZU ortaya koymaktır. Vizyonunuz sizin gelecekteki işinizin büyüklüğünü belirler. </li></ul><ul><li>Network”te zorlama veya sınır yoktur. </li></ul>PÜF NOKTA: Vizyon yakalamak için iyi gözlemci olmak yeterlidir. Ama vizyonu yakaladıktan sonra , ortaya koyduğunuz hedefe ulaşabilmek için ciddi bir plana ve çalışmaya ihtiyacınız var.
 16. 18. İŞ HAYATINDA YIKILMAZ OLMANIN SIRLARI <ul><li>MAZERET YOK : Mazeret üretmek insanların çok seri yaptığı bir harekettir. Birçok kişinin başarısızlığının temelini oluşturur.Mazeret üretmeden yaşamayı öğrenmek, yaşamanın belkide en zor yoludur. </li></ul>Mazeret Yok Bırakmak Yok Şikayet Yok
 17. 19. <ul><li>ŞİKAYET ETMEK YOK: Birçok kişi işler planlandığı gibi gitmediğinde bazı terslikler olduğunda hemen çevresinde suçlayacak birilerini arar.Çünkü bu en kolay yoldur. “O YAPTI” bunu söylerken işaret parmaklarıylada göstermeyi ihmal etmezler.Oysa bir parmak karşıyı gösterirken üç parmakta kendilerini gösterir. </li></ul>İŞ HAYATINDA YIKILMAZ OLMANIN SIRLARI HER ZAMAN ÇÖZÜMLERE ODAKLANIN! KENDİNİZİ DÜRÜSTLÜKLE ELEŞTİRİN ve HATALARINIZI HERKESTEN ÖNCE KABÜL EDİN! Mazeret Yok Bırakmak Yok Şikayet Yok
 18. 20. <ul><li>ASLA BIRAKMAYIN: Hayatta başarısız kimseyi göremezsiniz. Şaşırdınız mı? Bu bir gerçektir. Ama başarmadan bırakmış çok insan bulursunuz ! </li></ul>İŞ HAYATINDA YIKILMAZ OLMANIN SIRLARI Yukarıdaki 3 felsefeyi hayatınıza adapte ederseniz, iş hayatınızın hızla iyileşeceğini göreceksiniz. Böylece çok daha güvenilir ve üretken biri olacaksınız. Mazeret Yok Bırakmak Yok Şikayet Yok
 19. 21. OTOMATİKLEŞİN : <ul><li>İ ş hayatı rutinlerin üzerine dayalı bir şekilde otomatikleşmiştir. </li></ul><ul><li>Peki ya N etwork M arketing? </li></ul><ul><li>N etwork”te rutin bir iştir. Eğer biri size hayır derse, bir sonrakine gidersiniz. </li></ul><ul><li>“ SIRADA KİM VAR?” </li></ul>NE HAYIRLARA ÜZÜL, NE DE EVETLERE SEVİN !
 20. 22. OLANAKLAR+OLASILIKLAR= BAŞARISIZLIK <ul><li>İş dünyasında başarılı olan kişilere baktığınızda ortak bir tek nokta görürsünüz.İşi algılayıp, yapması gerekeni kendini sınırlamadan yapan kişiler birçok mucizelere imza atmışlardır. </li></ul>GERÇEK KAPASİTE OLANAKLAR OLASILIKLAR JUST DO IT !
 21. 23. BEYNİNİZİ ve PSİKOLOJİNİZİ KORUMA ALTINA ALIN : <ul><li>Yapmaya hazırlandığınız network işinizdeki en önemli sermayenizin BEYNİNİZ olduğunu anlayın. </li></ul><ul><li>Bizim için en önemli nokta geniş düşünebilmek ve kendimizi berrak ifade edebilmektir. </li></ul><ul><li>Net olmak çok önemli bir meziyettir. </li></ul>KİMSENİN BEYNİNİZE ÇÖP DÖKMESİNE İZİN VERMEYİN. İşiniz hakkında EXPERMİ? O hayatında neler başarmış?
 22. 24. İŞİNİZİ DOĞRU İNŞAA ETMEK! “NETWORK”te İSTİSNALAR KAİDELERİ ve İŞİ BOZAR”. <ul><li>İşinizin Prensipleri Olmalı : </li></ul>         1) Bu bir “İŞ”tir.          2) Tarzınız ne olursa olsun bu işi CİDDİYE almalısınız.               3 ) EĞİTİM işimizin en önemli kısmıdır. l          4 ) DÜRÜSTLÜK bizim işimizin temelidir  .       5) Bu bir TAKIM İŞİDİR.
 23. 25. BORU HATTI DÖŞEMEK <ul><li>GERÇEK 1: İnşaa etmeye başladığınız işle SERVET yapabilirsiniz. </li></ul><ul><li>GERÇEK 2: Bu tabiki ZAMAN alacaktır. </li></ul><ul><li>PROBLEM : Network”te küçük hamleler büyük sonuçlar doğurur. Ama birçok kişi hasatı görecek kadar sabırlı değildir. </li></ul>UNUTMAYIN: Herkes network”te para kazanabileceğini görebilir ama her işte olduğu gibi sadece emek,zaman harcayan, bedel ödeyenler para kazanır.
 24. 26. Şimdi ne yapmalıyım?
 25. 27. BİRİNCİ AŞAMANIN SONU <ul><li>ARTIK İŞİNİZİ İNŞAA ETMEYE HAZIRMISINIZ ? </li></ul>YAPABİLECEĞİNE İNANIYORSANIZ YAPABİLİRSİNİZ, YAPAMIYACAĞINIZI DÜŞÜNÜYORSANIZ ! HAKLISINIZ…

×