Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.
Prochain SlideShare
What to Upload to SlideShare
What to Upload to SlideShare
Chargement dans…3
×
1 sur 6

Dedykowane opony zimowe sa zawsze najbezpieczniejszym wyborem

0

Partager

Télécharger pour lire hors ligne

Termin „opony zimowe” jest często używany w odniesieniu do opon, które mają być używane tylko w sezonie zimowym, a nie w okresie letnim. Niektóre opony na każdą pogodę są zatwierdzone na zimę i mogą być używane przez cały rok, więc można je stosować zamiast opony zimowej. Ponieważ w miesiącach letnich nie można używać dedykowanych opon zimowych, konieczne będą dwa zestawy opon. Będziesz potrzebował opon letnich i opon zimowych i będziesz zmieniać je między sezonami.

https://www.nokiantyres.pl/opony/samochody-osobowe/opony-letnie/

Dedykowane opony zimowe sa zawsze najbezpieczniejszym wyborem

  1. 1. DEDYKOWANE OPONY ZIMOWE SĄ ZAWSZE NAJBEZPIECZNIEJSZYM WYBOREM
  2. 2. DEDYKOWANE OPONY ZIMOWE SĄ ZAWSZE NAJBEZPIECZNIEJSZYM WYBOREM • Termin „opony zimowe” jest często używany w odniesieniu do opon, które mają być używane tylko w sezonie zimowym, a nie w okresie letnim. Niektóre opony na każdą pogodę są zatwierdzone na zimę i mogą być używane przez cały rok, więc można je stosować zamiast opony zimowej. Ponieważ w miesiącach letnich nie można używać dedykowanych opon zimowych, konieczne będą dwa zestawy opon. Będziesz potrzebował opon letnich i opon zimowych i będziesz zmieniać je między sezonami. • Kiedy zmieniasz się między sezonami, ważne jest, aby dokonać zmiany przed nadejściem zimy, a to wystarczy nawet przy niskich temperaturach, ponieważ opony zimowe osiągają lepsze wyniki niż opony letnie, gdy temperatura jest poniżej zera. Wynika to z faktu, że opony letnie stają się twarde i nie są w stanie zapewnić takiej samej przyczepności, jak w ciepłych temperaturach. Nie musisz więc czekać na nadejście śniegu, aby poczuć się komfortowo z założonymi oponami zimowymi, powinieneś je mieć, nawet gdy temperatura spadnie poniżej zera.
  3. 3. DEDYKOWANE OPONY ZIMOWE SĄ ZAWSZE NAJBEZPIECZNIEJSZYM WYBOREM • Jeśli zmienisz zbyt wcześnie, nie jest to niebezpieczne, natomiast późna zmiana może być niebezpieczna, ponieważ może zmusić Cię do jazdy w warunkach zimowych z oponami letnimi w samochodzie. Negatywnym efektem włączenia opon zimowych, gdy są ciepłe, jest nieco wyższe zużycie, a jeśli masz opony letnie, gdy jest zbyt zimno, możesz nie mieć przyczepności. Oczywiście to samo dotyczy pod koniec lata, że nie chcesz wracać zbyt wcześnie. Chcesz się upewnić, że śnieg opuścił i nie wróci przed następną zimą.
  4. 4. DEDYKOWANE OPONY ZIMOWE SĄ ZAWSZE NAJBEZPIECZNIEJSZYM WYBOREM • Dedykowane opony będą miały lepsze osiągi w warunkach zimowych, ponieważ zostały zaprojektowane wyłącznie do tego celu. Ich wzór bieżnika jest zoptymalizowany pod kątem śniegu i lodu w połączeniu z niskimi temperaturami. Opona na każdą pogodę będzie musiała spojrzeć na cały zakres temperatur z perspektywy, a także na wszystko, od śniegu po mokry lub gorący asfalt. Zawsze będziesz mieć lepszą przyczepność i osiągi od dedykowanego, ale dzięki oponie na każdą pogodę będziesz miał dużą wygodę i fakt, że zawsze będziesz gotowy do jazdy bez względu na warunki pogodowe. Może to być zaletą.
  5. 5. DEDYKOWANE OPONY ZIMOWE SĄ ZAWSZE NAJBEZPIECZNIEJSZYM WYBOREM • Więcej informacji na temat opon zimowych można znaleźć na stronie: https://www.nokiantyres.pl/
  6. 6. DEDYKOWANE OPONY ZIMOWE SĄ ZAWSZE NAJBEZPIECZNIEJSZYM WYBOREM

×