Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.
Prochain SlideShare
What to Upload to SlideShare
What to Upload to SlideShare
Chargement dans…3
×
1 sur 6

Opony zimowe we francji gdy zbliza sie

0

Partager

Télécharger pour lire hors ligne

Francja jest dużym krajem i ma części Alp na swoim terytorium, więc masz zupełnie inne warunki zimowe w zależności od tego, gdzie mieszkasz, pracujesz lub jeździsz normalnie. Jeśli mieszkasz w północnej części, w Alpach lub innych obszarach zimowych lub na południu, opcje opon mogą być bardzo różne. Może to wynikać z posiadania dedykowanych opon zimowych, a następnie z opcji opon na każdą pogodę lub z zarządzania oponami letnie przez cały rok.

https://www.nokiantyres.pl/opony/samochody-osobowe/opony-letnie/

Opony zimowe we francji gdy zbliza sie

  1. 1. OPONY ZIMOWE WE FRANCJI, GDY ZBLIŻA SIĘ ZIMA
  2. 2. OPONY ZIMOWE WE FRANCJI, GDY ZBLIŻA SIĘ ZIMA • Francja jest dużym krajem i ma części Alp na swoim terytorium, więc masz zupełnie inne warunki zimowe w zależności od tego, gdzie mieszkasz, pracujesz lub jeździsz normalnie. Jeśli mieszkasz w północnej części, w Alpach lub innych obszarach zimowych lub na południu, opcje opon mogą być bardzo różne. Może to wynikać z posiadania dedykowanych opon zimowych, a następnie z opcji opon na każdą pogodę lub z zarządzania oponami letnie przez cały rok. • Opcja opon jest ważna, aby zapewnić Ci bezproblemową i bezpieczną jazdę. Jeśli mieszkasz w rejonie z odpowiednią zimą, najlepiej będzie, gdy będziesz miał oponę zimową, w której zamontujesz ją przed nadejściem zimy, a następnie, jak tylko zima się skończy, zmień opony na letnie. Zapewni to najlepsze osiągi i bezpieczeństwo, jeśli chodzi o przyczepność i właściwości jezdne w zimie. Możesz wybierać między oponami z kolcami lub bez kolcami, gdzie kolce będą miały lepszą przyczepność na oblodzonych powierzchniach. Może to być różnica między wchodzeniem na strome lodowe wzgórze a nie.
  3. 3. OPONY ZIMOWE WE FRANCJI, GDY ZBLIŻA SIĘ ZIMA • Jeśli mieszkasz w rejonie, w którym zdarzają się tylko okazjonalne zimowe warunki pogodowe, ale chcesz mieć pewność, że jesteś bezpieczny podczas jazdy w warunkach zimowych, prawdopodobnie najlepsza jest opona zimowa na każdą pogodę. Mogą być używane przez cały rok, a następnie tak samo, jak opony zimowe, a kiedy nadejdzie lato, możesz zmienić opony na letnie. Zapewni to optymalną wydajność latem i zapewni wystarczającą ochronę w zimie, jeśli pojawi się śnieg. Może to być opcja, jeśli masz samochód o wysokich osiągach, w którym nie chcesz ograniczać żadnych osiągów w okresie letnim, a nadal chcesz jeździć przez cały rok i nie możesz zaakceptować optymalnej wydajności podczas zimowy.
  4. 4. OPONY ZIMOWE WE FRANCJI, GDY ZBLIŻA SIĘ ZIMA • W Prowansji i innych podobnych obszarach, gdzie rzadko pada śnieg, prawdopodobnie lepiej jest po prostu zatrzymać letnie opony w samochodzie, a jeśli pada śnieg, po prostu powstrzymaj się od korzystania z samochodu. Jeśli absolutnie potrzebujesz samochodu, używaj opon na każdą pogodę przez cały rok.
  5. 5. OPONY ZIMOWE WE FRANCJI, GDY ZBLIŻA SIĘ ZIMA • Więcej informacji na temat najlepszych opon zimowych do jazdy we Francji znajduje się na stronie: https://www.nokiantyres.pl/
  6. 6. OPONY ZIMOWE WE FRANCJI, GDY ZBLIŻA SIĘ ZIMA

×