Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.
Prochain SlideShare
What to Upload to SlideShare
What to Upload to SlideShare
Chargement dans…3
×
1 sur 6

Potrzebujesz specjalnych opon letnich

0

Partager

Télécharger pour lire hors ligne

Mieszkając w Phoenix w Arizonie z temperaturami znacznie powyżej 100 stopni Fahrenheita latem, inwestowanie w dobry zestaw opon letnich było dość obowiązkowe. Aby uzyskać więcej informacji na temat opon letnich można znaleźć na stronie: nokiantyres.pl

Potrzebujesz specjalnych opon letnich

  1. 1. POTRZEBUJESZ SPECJALNYCH OPON LETNICH
  2. 2. POTRZEBUJESZ SPECJALNYCH OPON LETNICH • Mieszkając w Phoenix w Arizonie z temperaturami znacznie powyżej 100 stopni Fahrenheita latem, inwestowanie w dobry zestaw opon letnich było dość obowiązkowe. Pamiętając o tym, że w Arizonie naprawdę jest tylko lato i grudzień, aw Phoenix prawie po prostu lato, nie byłaby to frywolna inwestycja. Niedawno kupiłem BMW serii 3 i chciałem jak najlepiej wykorzystać wrażenia z jazdy dzięki niektórym wysokiej jakości opona letnia. Może gdybym mieszkał w Flagstaff, zajrzałbym w opony całoroczne. • Tego lata chcę mieć pewność, że mam najlepsze opony letnie, aby trafić w drogę i cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem jazdy. Z tego, co przeczytałem, opony letnie premium mogą zapewnić stabilne prowadzenie i logiczne sterowanie, nawet przy dużych prędkościach, zapewniając doskonałą przyczepność i przyjemną jazdę. To jest dokładnie to, czego chciałem podczas jazdy z moim nowym BMW.
  3. 3. POTRZEBUJESZ SPECJALNYCH OPON LETNICH • Postanowiwszy zainwestować w oponę letnią, chciałem, aby była to opona dobrej jakości, więc wybrałem oponę letnią Nokian zLine. Ta opona zapewnia sportową, chłodną wydajność, której szukałem. Opona Nokian zLine ma wielowarstwową strukturę złożoną z różnych rodzajów mieszanek gumowych, a górna warstwa składająca się z „Nokian Intelligent UHP Silica” została specjalnie opracowana, aby zachować poczucie drogi nawet przy dużych prędkościach. Środkowa warstwa składa się z mieszanki krzemionki nano, która sprawia, że kierowanie jest bardziej elastyczne. Wreszcie warstwa dolna ma sztywną mieszankę gumową, która zmniejsza opory toczenia i wytwarzanie ciepła, co przekłada się na niższe zużycie paliwa i dłuższą oponę. Nie chciałem być tak techniczny, ale odrobiłem lekcje przed wybraniem tych opon letnich.
  4. 4. POTRZEBUJESZ SPECJALNYCH OPON LETNICH • Bez względu na to, w którą oponę zdecydujesz się zainwestować, dobrze jest odrobić pracę domową na temat różnic między różnymi typami opony. Ważne jest również, aby zdać sobie sprawę, że miejsce, w którym mieszkasz, jakie warunki drogowe i pogodowe będziesz przejeżdżać, jaki typ samochodu prowadzisz i jaki rodzaj jazdy prowadzisz, wpływa na wybór opony. Pamiętaj, że opona jest jedynym punktem styku drogi z samochodem.
  5. 5. POTRZEBUJESZ SPECJALNYCH OPON LETNICH • Aby uzyskać więcej informacji na temat opon letnich można znaleźć na stronie: nokiantyres.pl
  6. 6. POTRZEBUJESZ SPECJALNYCH OPON LETNICH

×