Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

Kniha "Adaptivní organizace"

404 vues

Publié le

Jaké jsou primární bariéry budování úspěšné organizace, jaká cesta vede k dlouhodobému úspěchu, jak reagovat na rychle měnící se podmínky v podnikání? To jsou všechno otázky, na které dává odpověď kniha Adriána Podskľana a kol. "Adaptivní organizace" zpracovaná na vysoké polygrafické úrovní, která vyjde v nakladatelství Management Press v březnu roku 2015!

Publié dans : Formation
  • Identifiez-vous pour voir les commentaires

  • Soyez le premier à aimer ceci

Kniha "Adaptivní organizace"

  1. 1. 1 Kniha, jež je určena každému, jehož zájmem není pouze dosažení okamžitého zisku, ale i sociální rozměr podnikání a to, co zanechá dalším generacím. Autoři staví na svých rozsáhlých vědomostech a zkušenostech z praxe a využívají konkrétních příkladů reálných firem. Zároveň připomínají jednoduchá, ale funkční, a o to důležitější pravidla selského rozumu, na které někdy ke své škodě zapomínáme. ADRIÁN PODSKĽAN a KOLEKTÍV PRŮVODCE NA CESTĚ K FIREMNÍ DLOUHOVĚKOSTI Objednávky zasílejte na e-mail: hejtmankova@mgmtpress.cz

×