Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

Přihlášení do OvidMD

233 vues

Publié le

Návod, jak se přihlásit do informační služby pro klinickou praxi OvidMD (http://www.aip.cz/hledat/?platform=2705).

Publié dans : Santé & Médecine
  • Soyez le premier à commenter

  • Soyez le premier à aimer ceci

Přihlášení do OvidMD

  1. 1. ČR: Albertina icome Praha s.r.o., Štěpánská 16, Praha 1, tel. 222 231 212, aip@aip.cz, www.aip.cz SR: Albertina icome Bratislava s.r.o., Cukrová 14, Bratislava, tel. 02-529 324 50, aib@aib.sk, www.aib.sk OvidMD Advantage – databáze měsíce pro listopad 2014 Vyžádejte si individuální nezávazný přístup platný do konce listopadu 2014 Co je OvidMD Advantage Informační služba pro klinickou praxi obsahuje na jednom místě tyto zdroje:  v bibliografické databázi OVID Medline  v 11 nejpopulárnějších časopisech z edice Current Opinion (plné texty, retrospektiva poslední 2 roky)*  v 70ti referenčních příručkách pro všeobecnou medicínu a příbuzné obory (plné texty)*  v Evidence-Based Guidelines  v medicínských kalkulátorech (Medical Calculators)  v informacích o lécích (A to Z Drug Facts)  v informacích pro pacienty ze zdrojů UpToDate a RelayHealth  a v klinických tématech v UpTodate (pokud vaše instituce není předplatitelem UpToDate, zobrazí se vám prvních 5 odstavců textu, předplatitelé UpToDate se mohou prokliknout přímo do UpToDate na plný text). *Kompletní seznam časopisů z edice Current Opinion a referenčních příruček z produkce vydavatelství Lippincott Williams & Wilkins. Více info: http://www.aip.cz/produkty/2817-ovidmd-advantage/ Návody a manuály Návod pro práci v OvidMD anglicky OvidMD® Advantage Fact Sheet OvidMD Advantage plakát Máte dotaz? Napište nebo zavolejte:
  2. 2. ČR: Albertina icome Praha s.r.o., Štěpánská 16, Praha 1, tel. 222 231 212, aip@aip.cz, www.aip.cz SR: Albertina icome Bratislava s.r.o., Cukrová 14, Bratislava, tel. 02-529 324 50, aib@aib.sk, www.aib.sk Jak se přihlásit do OvidMD 1. přes http://login.ovidmd.ovid.com/ v jednom kroku: Máte dotaz? Napište nebo zavolejte: Zde zadejte Username a Password, které jste obdrželi e-mailem.
  3. 3. ČR: Albertina icome Praha s.r.o., Štěpánská 16, Praha 1, tel. 222 231 212, aip@aip.cz, www.aip.cz SR: Albertina icome Bratislava s.r.o., Cukrová 14, Bratislava, tel. 02-529 324 50, aib@aib.sk, www.aib.sk Jak se přihlásit do OvidMD 2. přes http://ovidsp.ovid.com/ ve dvou krocích: Máte dotaz? Napište nebo zavolejte: Přechod do OvidMD Vyhledávání v časopisech (Journals) nebo příručkách (Books) Vyhledávání v Medline Zde zadejte Username a Password, které jste obdrželi e-mailem.

×