Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

İstanbul Ataşehir Masöz Aslı

2 336 vues

Publié le

Ataşehir Anadolu Yakası masaj hizmeti için Masöz Aslı size hizmet veriyor.

Mümkün olduğunca bol su tüketin. Gelin adayları için vücutlarını susuz bırakmamak son derece önemlidir. Günde en az 8-10 litre su için. Su içmek hem vücudunuzdaki zararlı maddelerin atılmasına yardımcı olur, hem de cildinizi nemlendirir. Su, cildiniz için son derece faydalıdır. Günde 10-12 bardak su tüketmek sindirim sisteminize de yardımcı olacaktır.

Yemeği tercih ettiğiniz yiyeceklerin enerji tüketen veya enerji veren bir etkisi vardır. Hangi tür yiyecekleri tercih ediyorsunuz? Bu konu son derece geniştir ve üzerine konuşulacak çok fazla şey vardır, kısaca - mümkün olduğunca sağlıklı yiyecekler seçin. Beyaz unlu ürünler yerine saf buğday ürünlerini, esmer pirinç gibi saf tahılları, kesinlikle şekersiz ürünleri (şeker gerçekten de enerji tüketir), daha fazla sebze ve meyve, daha fazla fasulye ve mercimek, ek olarak et, balık ve beyaz et tüketin. Abur cuburdan kaçının. Diyet programınızı kademeli olarak değiştirdiğinizde zayıflamaya başlayacaksınız. Kendinize son derece pahalı bir yarış atı gibi görün.

#ataşehir #istanbul #masöz #aslı

Publié dans : Santé & Médecine
  • Soyez le premier à commenter

  • Soyez le premier à aimer ceci

İstanbul Ataşehir Masöz Aslı

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×