Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.
İstanbul Butik Masaj
Prochain SlideShare
Chargement dans…5
×

Masöz Bade Anadolu Yakası İstanbul

3 489 vues

Publié le

İstanbul kaliteli masöz Bade Hanım Anadolu Yakası'nda bulunmaktadır. Siz beylere ve bayanlara klasik özel masaj hizmeti sunuyor. Ataşehir Ümraniye bölgesinde iseniz arayın, hizmet alın.

Masaj, kas dokusunun üst katmanları ve bunları bağlayan hücreler için bir ayarlamadır. Bunların işlevini hızlandırmak, keyif, rahatlama ve sağlık elde etmek için uygulanır. Eğer problemlerinizi modern zamanların ilaçları ile tedavi etmek istiyorsanuz, muhtemelen yanlış yerde arıyorsunuz. Masaj sanatıeski zamanlardan, 3000 yıl öncesinden gelmektedir. Aslında masaj, çok eski zamanlarda Hintliler, İranlılar ve Mısırlılar tarafından belgelenmiştir. Onların hepsi çok sayıda rahatsızlık için masaj yöntemlerini kullanmışlardır. Masaj sanatının tam olarak nasıl uygulandığını öğrenmekle mi ilgileniyorsunuz? Bunun uygulanmasında çok ama çok sayıda, hatta sayı vermek gerekirse 250’nin üzerinde teknikten yararlanılmaktadır.

Boyunuzun uzaması için yapacağınız sırt disklerini esnetme hareketleri kesinlikle sırt kemiklerinizin daha da güçlenmesini ve daha daha esnek bir hale gelmelerini sağlayacaktır. Esneme hareketleri ile bölgedeki ve disklerin içindeki kan dolaşımı artar. Bu da bunların gelişimini ve adaptasyonunu artırır. Hareket kabiliyetinin ve esnekliğin artması ile kişinin boyu önemli bir miktar uzayacaktır.

#masöz #istanbul #anadoluyakası #ataşehir #ümraniye #terapist

Publié dans : Santé & Médecine
  • Identifiez-vous pour voir les commentaires

  • Soyez le premier à aimer ceci

Masöz Bade Anadolu Yakası İstanbul

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×