Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.
İstanbul Butik Masaj
Prochain SlideShare
Chargement dans…5
×

Masöz Banu İstanbul

İstanbul profesyonel bayan masöz Banu Hanım Anadolu Yakası'nda otelde, sizin yerinizde, kendi yerinde klasik özel masaj sunmaktadır, telinden arayabilirsiniz.

Günümüzde, insanlar ilaçlara oldukça fazla güvenmektedir. İlaca karşı oldukça pratik seçimlerden biri masaj terapi olabilir. Onlar sadece bedeniniz gerçekten çok daha iyi hissetmenize yardımcı olmaz, aynı şekilde düşüncelerinizdeki stres ve gerginliği büyük ölçüde en aza indirecektir. Siz ve insanlar için makalede bahsedilen masaj terapinin sahip olabileceği avantajlarla ilgili çok daha fazla bilgi edinin.
Eğer amacınız masaj terapi alıcısını yatıştırmak ise, yavaş hareket eden faaliyetlerden yararlanın. Eğer elinizin yerlerini çok hızlı değiştirirseniz ya da genellikle sırta vurursanız, kesinlikle rahatlatıcı bir ortam oluşturmazsınız. Aksine sakin olmaya konsantre olun. Hem hızınızı düşürün hem kasıtlı olarak yavaş yavaş yer değiştirin. Biraz daha hızlanmak veya yavaşlamak için masaj terapi alıcısından işaretler almak için bekleyin.

#masöz #banu #istanbul #terapist #uzman #profesyonel

  • Identifiez-vous pour voir les commentaires

  • Soyez le premier à aimer ceci

Masöz Banu İstanbul

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×