Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

İnti̇kam

  • Soyez le premier à commenter

  • Soyez le premier à aimer ceci

İnti̇kam

  1. 1. İNTİKAMNasil yagmur nasil firtina,adam bir taksiye el kaldirir,taksi Durur.Adam gidecegi yeri söyleyince,taksici kizarak Ohoo orasi çok yakin alamam seni der ve gazlar gider.Adam çok bozulur ama sonra bir sekilde,yagmur-camur evine gitmeyi basarir.Ertesi gün sans eseri bir bakar ki,dün geceki taksici, evinin önündeki taksi duragindadirve üçüncü siradadir.Hemen plan yapar ve ilk taksi söförüne yanasir:-Ataköye kaca götürürsün ?-5 milyon-Sana 20 milyon veririm ama bir kere beraber olalim ,- Hadi be sapik misin, defol.
  2. 2. Adam bu cevabi alinca ikinci siradaki taksiye yanasir.-Ataköye kaça götürürsün ?-5 milyon- Sana 20 milyon veririm ama bir kere beraber olalim.- Vay sapik vay defol.Sira üçüncü taksiciye yani bizim taksiciyegelmistir.Adam yanasir:- Ataköye kaça götürürsün ?- 5 milyon-Peki. Sana 20 milyon veririm ama bir şartim var!!-Nedir?- Giderken diger taksicilere el salliyacaksin!!!!!!-Ayibettin be abi tabii.........))))))))))))))))

×