Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

motoFANkowy tutorial odc. 5

342 vues

Publié le

motoFANki 2014

Publié dans : Industrie automobile
  • Login to see the comments

  • Soyez le premier à aimer ceci

motoFANkowy tutorial odc. 5

  1. 1. Odcinek 5  
  2. 2. Witajcie w kolejnej części tutoriala J Pamiętacie ostatnią zagadkę???  
  3. 3.   Czerwona kreska pokazuje jak należało prawidłowo pokonać trasę C-D-E     W przesłanych odpowiedziach znaleźliśmy jedną wątpliwość, którą zaraz wyjaśnimy.  
  4. 4. Nie łamiemy przepisów !!!   Dlaczego z punktu C do D nie pojechać tak jak to pokazuje różowa linia poniżej ??? Dlatego, że najkrótsza droga do „D” wiedzie na wprost ul. Jedyną właściwą a następnie w lewo na następnym skrzyżowaniu – jednak w momencie kiedy tam dojeżdżamy zauważamy znak zabraniający nam skręcić i musimy jechać dalej prosto szukając innej drogi
  5. 5. Jeżeli chodzi o przejazd od punktu do punktu to zapamiętajcie: -  Planując przejazdy pomiędzy punktami robimy to najkrótszymi drogami. Nie wiemy, że wybrana przez nas droga jest przejezdna w innym kierunku niż chcieliśmy lub w ogóle nie można w nią wjechać. -  Dowiadujemy się o tym w momencie jak dojedziemy do tego miejsca – wtedy wykonujemy nasze planowanie na nowo.    
  6. 6. Pamiętajmy również o: •  Przez punkt można przejeżdżać tylko raz – w momencie jego zaliczania !!! •  Poruszając się wg mapy nie sugerujecie się znajomością miasta – z doświadczenia wiemy, że bywa to bardzo zgubne JJJ Jeżeli macie pytania piszcie na Facebooku lub pod adres rajdy@wpobiedziskach.pl   W następnym odcinku opowiemy Wam jak zapisany będzie drugi odcinek rajdu. Pamiętajcie!!! Kto pyta, nie błądzi JJJ
  7. 7.       Bardzo dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne odcinki pozdrawiamy motoFANkowo

×