Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.
Tricky CSS
Ide to aj bez nich 
inline-block a šírka elementov v percentách 
Floatovanie funguje tak načo? 
centrovanie aj ‘floatovaný...
Poznáme asi všetci, niektoré veci sa jednoducho v 
starých prehliadačoch nedajú spraviť. 
Horšie keď to napriek tomu žiada...
Šípky, plus, X, trojuholníky… 
množstvo ikoniek je rovnakých len inak 
otočených. 
prečo nevyužiť rotate a ušetriť pár kb?
width=device-width povie prehliadaču, že moja stránka je 
pripravená na adaptívne zobrazenie. 
Initial-scale nastaví prvot...
Ďakujem........
Prochain SlideShare
Chargement dans…5
×

Tricky css

Tricky CSS

  • Identifiez-vous pour voir les commentaires

  • Soyez le premier à aimer ceci

Tricky css

  1. 1. Tricky CSS
  2. 2. Ide to aj bez nich inline-block a šírka elementov v percentách Floatovanie funguje tak načo? centrovanie aj ‘floatovaných’ elementov (napr. pagination) možnosť vertikálneho centrovania (napr. slider s rôzne vysokými testimonials)
  3. 3. Poznáme asi všetci, niektoré veci sa jednoducho v starých prehliadačoch nedajú spraviť. Horšie keď to napriek tomu žiada klient alebo šéf transform v IE6-8 môže fungovať http://www.hongkiat.com/blog/css-transform-ie/ podpora pre rotate, skew, scale a matrix Takže aj menu v adelto može byť pekné
  4. 4. Šípky, plus, X, trojuholníky… množstvo ikoniek je rovnakých len inak otočených. prečo nevyužiť rotate a ušetriť pár kb?
  5. 5. width=device-width povie prehliadaču, že moja stránka je pripravená na adaptívne zobrazenie. Initial-scale nastaví prvotné zoomnutie stránky. Pri hodnote 1 je 1 CSS pixel = 1 view port pixel 240-dpi zariadenia budú pri initial-scale=1 zoomnute o 150% 320-dpi zariadenia budú pri initial-scale=1 zoomnute o 200% Maximum-scale / Minimum-scale nastavuje koľko max/min môže uživateľ zoomovať User-scalable môžme nastaviť na yes/no
  6. 6. Ďakujem........

×