Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

Koçluk

435 vues

Publié le

Organizasyonunuzdaki çalışanlar yeterince yetenekliler mi? Firmanızın yararı doğrultusunda en iyi katkıyı verebilecek ve üretecek önkoşullara ve niteliklere sahipler mi? Bazen çalışanların içindeki potansiyel ve yetenekleri açığa çıkartmak için dönüştürücü eğitimlere ve koçluk çalışmalarına ihtiyaç duyulur. Firma sahipleri ve üstü düzey yöneticiler olarak, çalışanlarınızın beyinlerinin zaman içerisinde donuklaşmasına izin vermediğinizden emin olmalısınız.

Publié dans : Formation
  • Identifiez-vous pour voir les commentaires

Koçluk

  1. 1. koçluk Organizasyonunuzdaki çalışanlar yeterince yetenekliler mi? Firmanızın yararı doğrultusunda en iyi katkıyı verebilecek ve üretecek önkoşullara ve niteliklere sahipler mi? Bazen çalışanların içindeki potansiyel ve yetenekleri açığa çıkartmak için dönüştürücü eğitimlere ve koçluk çalışmalarına ihtiyaç duyulur. Firma sahipleri ve üstü düzey yöneticiler olarak, çalışanlarınızın beyinlerinin zaman içerisinde donuklaşmasına izin vermediğinizden emin olmalısınız.
  2. 2. Çalışanlara yönelik Koçluk Eğitimleri pek çok uluslararası firma tarafından, koçluğun zorunlu tutulmuş ve son derece faydalı oldukları fark edilmiştir. En iyi koçluk eğitimi veren firmaların, nerede çalışıyor olursa olsun, kişinin potansiyeline son derece etki ettiğine dair ortak bir inancı vardır. Bazen çalışanların potansiyelleri, çalıştıkları firmanın avantajına olacak şekilde doğru bağlantı kurmayan ve uyuyan keşfedilmemiş bir potansiyel olarak kalmaktadır. Dünya standartlarında koçluk ve insan geliştirme eğitimleri çalışanın içindeki potansiyeli en iyi şekilde ortaya çıkarmasına yardımcı olurlar. En iyi koçluk eğitimi
  3. 3. Bu süreçlerde kişinin kendinde açığa çıkardığı sınırsız güç ve bilgelik, sadece profesyonel hayattaki durumları ele alma biçimini değil aynı zamanda özel hayatındakilerle baş etme yeteneğini de geliştirir. Bu eğitimleri alan kişiler, özgüvenlerinin ve verimliliklerinin arttığı konusunda hem fikirdirler. Çalışanlarınızın deneysel öğrenmeyi de tecrübe etmelerini ve Uluslararası Akredite Koçluk okullarından en iyi eğitimleri almalarını sağlayın. Bu koçlar çalışanlarınızın mevcut yeteneklerini göz önünde bulundurarak onları en kapsamlı şekilde eğiteceklerdir. Eğitim standartlarından ödün vermeyin, uluslar arası kabul görmüş eğitmenler bir miktar daha fiyatlı olabilirler ancak alacağınız sonuç etkileyici olacaktır. Yani artık çalışanlarınız için daha ileri seviye eğitimler planlamanızın zamanı geldi.
  4. 4. MUTLU KOÇLAR “Ben başıma gelen değil, olmayı seçtiğimim” demiş Analitik Piskoloji’nin kurucusu Carl Gustav Jung. Dünya tarihinde bilimden sanata pek çok alanda, hayata talihsizlikler ya da kötü kader diyebileceğimiz hikayelerle başlayan pek çok insan kendilerini adadıkları meslekleri, düşünceleri ve eserleriyle unutulmaz olmayı ve hayata geri verdikleri katma değer ile anılmayı başarmışlardır. Örneğin, başarılı bir üniversite öğrencisiyken başına gelen ALS hastalığına inat Stephen Hawking şimdiye kadar dünyaya gelen en parlak teorik fizikçi olarak kabul edilmektedir.
  5. 5. Thank You

×