Ce diaporama a bien été signalé.
Le téléchargement de votre SlideShare est en cours. ×

G030 K2 Gravon - Powłoka ceramiczna, do 5 lat ochrony lakieru

Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Indeks produktu:
G030
K2 GRAVON
POWŁOKA CERAMICZNA
DO 5 LAT OCHRONY LAKIERU
WŁAŚCIWOŚCI
www.K2.com.pl
Co to jest powłoka ceramiczna?
Powłoka ceramiczna to obecnie
najtrwalsza znana na świecie forma
...
WŁAŚCIWOŚCI
www.K2.com.pl

Les vidéos YouTube ne sont plus prises en charge sur SlideShare

Regarder la vidéo sur YouTube

Chargement dans…3
×

Consultez-les par la suite

1 sur 17 Publicité

G030 K2 Gravon - Powłoka ceramiczna, do 5 lat ochrony lakieru

Powłoka ceramiczna to obecnie najtrwalsza znana na świecie forma zabezpieczenia lakieru i innych powierzchni. Gwarantuje ona najwyższy stopień ochrony, a stopniem twardości przewyższa najtwardsze lakiery samochodowe. Po zabezpieczeniu na lakierze pojawia się przezroczysta i niewidoczna powłoka ochronna o grubości 2-3 mikronów, dzięki której jest on całkowicie odizolowany od niekorzystnego działania wszelkich czynników zewnętrznych.

Powłoka ceramiczna to obecnie najtrwalsza znana na świecie forma zabezpieczenia lakieru i innych powierzchni. Gwarantuje ona najwyższy stopień ochrony, a stopniem twardości przewyższa najtwardsze lakiery samochodowe. Po zabezpieczeniu na lakierze pojawia się przezroczysta i niewidoczna powłoka ochronna o grubości 2-3 mikronów, dzięki której jest on całkowicie odizolowany od niekorzystnego działania wszelkich czynników zewnętrznych.

Publicité
Publicité

Plus De Contenu Connexe

Diaporamas pour vous (20)

Publicité

Similaire à G030 K2 Gravon - Powłoka ceramiczna, do 5 lat ochrony lakieru (20)

Plus par K2 Auto Jak Nowe (20)

Publicité

G030 K2 Gravon - Powłoka ceramiczna, do 5 lat ochrony lakieru

 1. 1. Indeks produktu: G030 K2 GRAVON POWŁOKA CERAMICZNA DO 5 LAT OCHRONY LAKIERU
 2. 2. WŁAŚCIWOŚCI www.K2.com.pl Co to jest powłoka ceramiczna? Powłoka ceramiczna to obecnie najtrwalsza znana na świecie forma zabezpieczenia lakieru i innych powierzchni. Gwarantuje ona najwyższy stopień ochrony, a stopniem twardości przewyższa najtwardsze lakiery samochodowe. Po zabezpieczeniu na lakierze pojawia się przezroczysta i niewidoczna warstwa o grubości 2-3 mikronów, dzięki której jest on całkowicie odizolowany od niekorzystnego działania wszelkich czynników zewnętrznych.
 3. 3. WŁAŚCIWOŚCI www.K2.com.pl
 4. 4. KORZYŚCI www.K2.com.pl K2 GRAVON zabezpiecza powierzchnię przed zarysowaniami, zabrudzeniami, promieniami UV, solą, ptasimi odchodami, opadami i sokami z drzew, pozostałościami po owadach, korozją i uszkodzeniami mechanicznymi, spowodowanymi np. uderzeniami kamieni o karoserię. Chroni lakier przed powstawaniem defektów obniżających połysk, zmniejsza ryzyko powstawania kolistych zarysowań.
 5. 5. KORZYŚCI www.K2.com.pl Dzięki powłoce ceramicznej nie ma konieczności woskowania samochodu, a ze względu na doskonałe odpychanie zabrudzeń i właściwości samoczyszczące można zmniejszyć częstotliwość mycia. W przeciwieństwie do wosków, powłoki ceramicznej nie da się zmyć przy pomocy środków chemicznych, dlatego jest to najtrwalszy znany sposób zabezpieczenia powierzchni. Jedynym sposobem usunięcia powłoki jest maszynowe wypolerowanie. Powłoka ceramiczna zabezpiecza również przed graffiti, naniesiona farba nie przylega do powierzchni i łatwo daje się usunąć.
 6. 6. ZESTAW www.K2.com.pl Zestaw zawiera: • Aplikator do nakładania powłoki ceramicznej (1 szt.), • Ściereczki do polerowania (5 szt.), • Powłoka ceramiczna K2 Gravon 50ml (1 szt.) • Mikrowłókno do polerowania lakieru (1 szt.)
 7. 7. OPTYMALNE WARUNKI NAKŁADANIA www.K2.com.pl Temperatura otoczenia od 10oC do 35oC. Najlepiej nakładać w pomieszczeniu lub zacienionym miejscu. Nie nanosić w warunkach nadmiernej wilgotności.
 8. 8. PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI www.K2.com.pl 1. Umyć i dokładnie osuszyć lakier. 2. Powierzchnia powinna być wolna od smoły, brudu, wosków, olejków z past, zabezpieczeń fabrycznych. W celu usunięcia wszelkich zanieczyszczeń, zalegających w porach lakieru, zaleca się użycie glinki do lakieru K2. 3. Lakier z defektami i rysami należy wypolerować maszynowo, np. przy pomocy maszyny polerskiej i past K2 LUSTER.
 9. 9. APLIKACJA www.K2.com.pl [1]. Przed przystąpieniem do aplikacji powłoki ceramicznej należy dokładnie odtłuścić powierzchnię zmywaczem K2 KLINET, używając mikrofibry – np. mikrowłókna K2 BONA. [2]. Dokładnie wstrząsnąć butelkę i nałożyć 6-8 kropli na suchą chusteczkę owiniętą na aplikatorze. [3]. Nakładać krzyżowo, jednorazowo na powierzchnie nie większe niż 50x50 cm.
 10. 10. APLIKACJA www.K2.com.pl [4]. Odczekać 3 do 5 minut (przy temp. 20 stopni Celsjusza), aż powłoka zacznie mienić się kolorami tęczy, a następie wypolerować powierzchnie przy pomocy mikrowłókna (wyższa temperatura skraca czas schnięcia, niższa wydłuża). Nie dopuszczać do wyschnięcia powłoki na lakierze. [5]. Po nałożeniu i wypolerowaniu pierwszej warstwy odczekać min. 1 godzinę i nałożyć kolejną (dla uzyskania maksymalnej trwałości nałożyć 3 warstwy). [6]. Opcjonalnie, po nałożeniu ostatniej warstwy nałożyć produkt K2 GRAVON RELOAD, który dodatkowo nadaje poślizg i pogłębia kolor.
 11. 11. PO APLIKACJI www.K2.com.pl [1]. Pozostawić auto w suchym pomieszczeniu na min. 8 godzin. [2]. Przez następnych 7 dni nie myć auta przy użyciu jakichkolwiek środków chemicznych. [3]. Do regularnej konserwacji powłoki (co 3-6 miesięcy) zaleca się użycie produktu K2 GRAVON RELOAD.
 12. 12. EFEKT www.K2.com.pl Po aplikacja na lakierze powstaje cienka, przezroczysta warstwa ochronna o doskonałych właściwościach odpychających wodę i wszelkie zabrudzenia. Lakier jest idealnie gładki i cieszy oko właściciela auta lustrzanym połyskiem. Przy odpowiednim nałożeniu i konserwacji powłoka ceramiczna chroni lakier na okres do 5 lat.
 13. 13. GDZIE KUPIĆ? www.K2.com.pl
 14. 14. POWIĄZANE PRODUKTY www.K2.com.pl K2 GRAVON RELOAD 250ML K2 GRAVON REFILL 50ML Super szybki środek do konserwacji powłok ceramicznych. Gwarantuje poślizg, lustrzany połysk, pogłębia kolor lakieru, zapewnia doskonałe właściwości hydrofobowe. Zmniejsza ryzyko powstawania małych rysek. Trwałość od 3 do 6 miesięcy w zależności o warunków użytkowania. Indeks: G035 Powłoka ceramiczna K2 Gravon w pojedynczej butelce 50 ml bez akcesoriów. Indeks: G031
 15. 15. GAMA PRODUKTÓW PRODUKTY DLA MYJNI PRODUKTY DLA LAKIERNII PRODUKTY DLA MECHANIKI POJAZDOWEJ KOSMETYKI SAMOCHODOWE OLEJE, PŁYNY EKSPLOATACYJNE I DODATKI ZAPACHY SAMOCHODOWE www.K2.com.pl
 16. 16. www.K2.com.pl Z NAMI PIELĘGNACJA AUTA JEST PROSTA Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami w razie dalszych pytań prosimy o kontakt mailowy info@melle.com Melle Sp. z o. o., Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wlkp., +48 62 735 16 00, www.K2.com.pl, www.K2car.com, www.youtube.com/k2compl Zobacz produkty w działaniu i przekonaj się o ich skuteczności www.facebook.com/k2auto Dołącz do społeczności, bierz udział w konkursach, dyskutuj i dziel się swoimi opiniami Wejdź na www.K2.com.pl dowiedz się jak sprawić by Twoje auto było jak nowe! Firma Melle Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do pomyłek i błędów w treści prezentacji i nie ponosi odpowiedzialności za możliwe konsekwencje działań podjętych w oparciu o dostarczone w niej informacje. Właściwości, parametry techniczne, opakowanie, etykieta i/lub pojemność prezentowanego produktu mogły ulec zmianom. Aktualne dane odnośnie produktów dostępne są na życzenie bezpośrednio u producenta.

×