Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

K2 Spectrum - quick detailer, ekspresowe nablyszczanie lakieru

76 960 vues

Publié le

Publié dans : Industrie automobile
 • Dating for everyone is here: ♥♥♥ http://bit.ly/2Y8gKsI ♥♥♥
     Répondre 
  Voulez-vous vraiment ?  Oui  Non
  Votre message apparaîtra ici
 • Follow the link, new dating source: ❤❤❤ http://bit.ly/2Y8gKsI ❤❤❤
     Répondre 
  Voulez-vous vraiment ?  Oui  Non
  Votre message apparaîtra ici
 • Soyez le premier à aimer ceci

K2 Spectrum - quick detailer, ekspresowe nablyszczanie lakieru

 1. 1. SPECTRUMEKSPRESOWE NABŁYSZCZANIELAKIERU• Usuwa drobne zanieczyszczenia• Nabłyszcza każdą powierzchnię• Nie pozostawia białych smug
 2. 2. EFEKT DZIAŁANIA www.K2.com.pl QUICK DETAILER NOWEJ GENERACJI K2 Spectrum to unikalny syntetyczny wosk w płynie o właściwościach czyszczących. Dzięki niemu bez najmniejszego wysiłku nawoskujesz lakier samochodu nadając mu głęboki, lustrzany połysk. Wystarczy spryskać powierzchnię i przetrzeć, bez czekania na wyschnięcie wosku. Spectrum łatwo się poleruje i nie pozostawia białych smug. Usuwa niewielkie zabrudzenia, takie jak kurz, odciski palców, plamy po wodzie. Świetnie sprawdza się jako płyn do glinki czyszczącej lakier. Można stosować na rozgrzaną oraz nie do końca osuszoną powierzchnię.
 3. 3. SPEKTRUM ZASTOSOWAO www.K2.com.pl Posiada całe spektrum zastosowań i stąd jego nazwa. Oprócz pielęgnacji lakieru, idealnie nadaje się do odnawiania plastików, reflektorów, desek rozdzielczych, opon, skóry i szyb. Jego niesamowite właściwości można wykorzystać również w domu, czy biurze do zabezpieczenia mebli, okien, plastików, ekranów LCD, okularów, itp. Posiada przyjemny aromat dzięki któremu elementy zachowują świeży zapach.
 4. 4. ZAWARTOŚD ZESTAWU www.K2.com.pl Mikrowłókno do polerowania• Syntetyczny wosk Spectrum Dołączone do zestawu mikrowłókno dzięki700ml w atomizerze doskonałym właściwościom czyszczącym idealnie nadaje się do polerowania lakierów• Mikrowłókno różowe do samochodowych i wszelkich innychpolerowania o wymiarze powierzchni. Nie pozostawia zarysowań ani40x40 cm smug na polerowanej powierzchni.
 5. 5. SPOSÓB UŻYCIA www.K2.com.plProdukt zapewnia najlepszy efekt na lakierach bez widocznych defektów. W przypadkuzarysowań polecamy przed użyciem K2 SPECTRUM zastosować pastę ściernąK2 ULTRA CUT. K2 SPECTRUM można stosować z dużą częstotliwością. Dla lepszegoefektu, nawet po każdym umyciu.Spectrum nie zawiera silikonu, dlatego może być w pełni bezpiecznie używanyw lakierniach samochodowych.
 6. 6. SPOSÓB UŻYCIA www.K2.com.plPrzed użyciem wstrząsnąć, spryskać Nie czekając na wyschnięcie przetrzećwcześniej umytą i wysuszoną powierzchnię mikrowłóknem lub miękkąpowierzchnię. szmatką.
 7. 7. SPOSÓB UŻYCIA www.K2.com.plEfekt jest widoczny natychmiast. Spectrum nadaje lakierowi połysk i podkreśla kolor. PRZED PO
 8. 8. SPOSÓB UŻYCIA www.K2.com.plW celu sprawdzenia powstałej na lakierze warstwy ochronnej wystarczy spryskaćpowierzchnię kilkoma kroplami wody. Warstwa wosku nie pozwala na swobodnerozlewanie się kropel na powierzchni i ułatwia spływanie wody z lakieru.
 9. 9. SPOSÓB UŻYCIA www.K2.com.plZa pomocą K2 Spectrum można zabezpieczyć i nadać efektowny wygląd nietylko lakierowi ale elementom plastikowym, chromowanym czy kloszomreflektorów.
 10. 10. PRODUKTY POWIĄZANE www.K2.com.pl K2 QUANTUM K2 VENOX Najtrwalsza ochrona Idealny stan lakieru, lakieru bez zarysowań Wyjątkowy produkt oparty Mleczko Venox dzięki na bazie najwyższej innowacyjnej formule jakości przywróci lakierowi polimerów, zapewniający pierwotny blask. Usuwa długotrwałą ochronę rysy trwale, zamiast lakieru. Wydobywa głęboki tymczasowo je połysk. Po zastosowaniu maskować. Nawet po lakier staje się idealnie wielokrotnym myciu auta gładki. Quantum jest zarysowania nie powrócą. bezpieczny dla innych powierzchni, nie brudzi plastików.
 11. 11. GAMA PRODUKTÓW www.K2.com.pl KOSMETYKI OLEJE, PŁYNY ZAPACHY SAMOCHODOWE EKSPLOATACYJNE I DODATKI SAMOCHODOWE PRODUKTY PRODUKTY PRODUKTY DLA DLA MYJNI DLA LAKIERNII MECHANIKI POJAZDOWEJ
 12. 12. Z NAMI PIELĘGNACJA AUTA JEST PROSTA www.K2.com.pl Dowiedz się, jak sprawid by Twoje auto było jak nowe ! www.K2.com.pl www.Klub.K2.com.pl www.youtube.com/k2compl www.facebook.com/k2autoKompleksowa informacja Porady, filmy, zdjęcia, dyskusje Zobacz produkty w działaniu Dołącz do społeczności, bierz o produktach K2 o produktach, quizy i konkursy i przekonaj się udział w konkursach, dyskutuj o ich skuteczności i dziel się swoimi opiniami Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami w razie dalszych pytao prosimy o kontakt mailowy info@K2.com.pl Melle Sp. z o. o., Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wlkp., +48 62 735 16 00, www.K2.com.pl, www.K2car.com, www.melle.com

×